Sam. ordinace PL pro dospělé
Průmyslová 890, Chrudim

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

MUDr. Choleva je nejlepší obvodní lékař, kterého jsem měl tu čest poznat. Za svůj život jsem byl u řady obvodních lékařů, u pana MUDr. Cholevy jsem i s mými rodiči byl přes dvacet let. Je to vynikající odborník, vstřícný lékař se zájmem o zdravotní problémy pacientů, ochotný kdykoliv pomoci. Velký dík patří jemu i jeho manželce, zdravotní sestře.

Pan doktor je milý, příjemný, má kladný vztah k pacientům a je odborník na svém místě.
Vděčná pacientka J. K.

Pan doktor je příjemný, klidný. Vždycky pomůže a když nemůže, tak ví kam človíčka poslat a vždy se snaží doporučit jen ty nejlepší odborníky v okolí.

Pan doktor i sestřička velmi ulehčili mému manželovi jeho poslední dny pokud bylo potřeba pan doktor došel s injekcí k autu a píchl ho.Velmi oběma děkuji.Pokorná

JSEM VELMI SPOKOJENÝ,DOPORUČUJI

k panu doktorovi zadnou vytku nemam, ale co me stve jako u vetsiny ostatnich doktoru ze clovek ceka a ceka ... ma ordiancni dobu od 7 hod, prijdu tam uz v 6:45 ale do 7:15 se nic nedeje, ocekaval bych ze v 7 vyleze sestra a vezme si karticky ...

no já taky vzpomínám je to super doktor kéž by se sem k nám do Javorníku vrátil

Souhlasím s tím, co bylo již výše napsáno. Pan doktor je příjemný a vždy velmi ochotný a hlavně UMÍ. Neváhá vyzkoušet první a poslední, jen aby člověku pomohl a bylo mu zase dobře. Touto cestou bych mu chtěla moc poděkovat, co pro naši rodinu udělal!! Pevně doufám, že nás pan doktor bude léčit ještě dlouhá léta. Neměnili bychom ho ani za nic.

U

Bydlím ve městečku, které dodnes vzpomíná na "nejlepšího obvoďáka na světě". Nejsem zvyklá si na jiné lékaře stěžovat, ale o tomhle se budu vždy vyjadřovat v superlativech, přestože jsem byla jeho pacientkou jen několik málo let. Čas ubíhá a vzpomínky vyblednou, zůstanou jen ty nejdůležitější. Omlouvám se za ten patos, ale prostě je to tak.

Myslím že tento doktor ví a umí.....ale také je to jen člověk...