17. listopadu 25, Boskovice
Psychologická terapie a poradenství - Poradna Boskovice (mapa)

Přijímám: dospělí

Psychologické poradenství • od 600 kč

Rodinná psychoterapie (2 a více členů rodiny) • od 800 kč

Sleva pro studenty VŠ a matky na RD • od 100 kč

Soběšická 151, Brno
Psychologická terapie a poradenství - Poradna Brno (mapa)

Přijímám: dospělí

Psychologické konzultace • od 700 kč +3 Více

Psychologické poradenství • od 700 kč

Rodinná psychoterapie (2 a více členů rodiny) • od 900 kč

Sleva pro studenty VŠ a matky na RD • od 100 kč

Narodil som sa v roku 1979. Psychologickej práci s klientmi sa venujem od roku 2008 a postupne som prešiel týmito zamestnaniami: 2008 - 2011: Refe...

• krize ve vztahu
  • životní krize
  • poruchy v mezilidských vztazích

Ukončené školy

• Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre, jednoodborová psychológia (2008)
  • Dlhodobý výcvik v Gestalt terapii, 620 výcvikových hodín, školiteľ - Institut Dialog, Brno
  • Výcvik Poradenská propedeutika, 200 hodín (akreditácia Asociáciou manželských a rodinných poradcov a sociálnych pracovníkov SR)
Zobrazit více

od 900 kč

Psychologické konzultace

Psychologické poradenství

Psychologická terapie a poradenství - Poradna Brno

Rodinná psychoterapie (2 a více členů rodiny)

od 800 kč

od 900 kč

Sleva pro studenty VŠ a matky na RD

od 100 kč

od 100 kč

Umístění: Psychologická terapie a poradenství - Poradna Boskovice

Byl to můj první kontakt s psychoterapeutem a musím říct, že pro mne byl velice cenný. Málo koho k sobě pustím, pan Kollár mi ukázal lidskost a přirozennost bytí. Po každém sezení sem se posunula v sebepoznání. Terapie byla velice krátká, za to nesmírně výživná.

Umístění: jiné místo parnterské problémy

Byl to můj první kontakt s psychologem, ale udělal na mě velmi pozitivní dojem. Peter je velmi přátelský a empatický, takže nebyl problém probrat ani velmi osobní záležitosti. Svými komentáři mě vždy posunul v chápání problému a umožnil najít možnosti řešení. Děkuji za pomoc, určitě můžu doporučit.

Umístění: Psychologická terapie a poradenství - Poradna Brno manželská krize

Dobrý den, pana Petera všem vřele doporučuji. S manželem jsme k němu chodili rok. Terapii vždy vedl formou komunikace především mezi mnou a manželem. Jen občas nás zastavil a upozornil nás na některé věci, kterých si všiml. Třeba podrážděnost v opakujících se situacích, změna tónu hlasu... věci, které si normálně neuvědomujeme. Neuděloval rady, snažil se, abychom si našli své vlastní řešení, které nám bude příjemné. Tento přístup jsem velmi oceňovala. Přesto, že se na sezeních neprobíraly jen příjemné věci, odcházela jsem vždy s dobrým pocitem, že sezení mělo smysl. Opravdu odborník na svém místě. Děkuji !!!

Umístění: Psychologická terapie a poradenství - Poradna Brno Manželské problémy

V roce 2015 jsem prošel manželskou krizí. Po prvotním párovém řešení v manželské poradně zůstalo několik témat, které jsem musel vyřešit sám. Pan Kollár mi pomohl nalézt jiný pohled na věc. Díky němu jsem nyní schopný si vnitřně vyřešit situace, která ve mě před tím vyvolávaly podráždění a konflikty s mou manželkou. Každé sezení s panem Kollárem bylo velmi příjemné, neslo se v přátelském duchu a i jako muž jsem neměl problém se mu "otevřít" a mluvit i o nepříjemných věcech.

Jana K.
Na začátku roku 2016 jsem nečekaně byla opuštěna partnerem po více než 22 letech společného žití. Utrpěla jsem tak silný psychický šok, s kterým jsem již nebyla schopna se sama vypořádat. Dostala jsem kontakt na pana magistra, který mi nabídl pomoc. Již po několika sezeních jsem odcházela s pocitem, že jsem schopna trochu racionálně uvažovat a uspořádat si své myšlenky. Neuvědomovala jsem si v té chvíli s jakou velkou profesionalitou a pozitivním přístupem Vám pomáhá. Dnes, když se zpětně podívám na naši roční spolupráci nemohu říci nic jiného než "upřímně děkuji". Je to odborník na pravém místě.

Moji osobní zkušenost s panem Kollárem hodnotím velice kladně. Na jeho sezeních jsem se cítila vždy dobře, i přes probírání (pro mě) bolestivých témat. "Vyzařoval" z něho klid, pozitivní energie a pomohl mi vždy uspořádat myšlenky - z každého sezení jsem si (jak se říká) něco odnesla. Pokud procházíte těžkým obdobím, mohu jen doporučit.

Pan Peter Kollár je človek na svém místě. U mě odvedl dobrou práci. Velmi oceňuji jeho zpětnou vazbu, kterou mi po celou dobu našich sezení dával. Pan Kollár je empatický a sezení jsou přirozená ve velmi přátelském duchu. Pomohl mi uspořádat si spoustu věcí v životě a přiznat mnohé pocity v mnohých situacích. Odnáším si odtud velmi pozitivní zkušenost a pocit z našich setkání. Pana Kollára mohu doporučit.Děkuji.

• krize ve vztahu
  • životní krize
  • poruchy v mezilidských vztazích

Ukončené školy

• Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre, jednoodborová psychológia (2008)
Zobrazit více

• psychoterapie