Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Narodil som sa v roku 1979. Psychologickej práci s klientmi sa venujem od roku 2008 a postupne som prešiel týmito zamestnaniami: 2008 - 2011: Referát poradensko-psychologických... Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

Zkušenosti a dovednosti

• Narodil som sa v roku 1979. Psychologickej práci s klientmi sa venujem od roku 2008 a postupne som prešiel týmito zamestnaniami:

2008 - 2011: Referát poradensko-psychologických služieb v Trnave (v ČR má táto inštitúcia názov Manželská a rodinná poradna)
    - individuálne, rodinné a párové terapie, zamerané na problematiku v oblasti partnerskej, osobnostnej a výchovné problémy s mladistvými

2011 - 2013: Spondea Brno
    - Intervenční centrum: práca s osobami ohrozenými domácim násilím
    - Krizové centrum: práca s deťmi a mladistvými do 26 rokov, poprípade s ich rodinami

2013 - dodnes: Manželská a rodinná poradna v Brně
    - individuálne, párové a rodinné terapie zahrňujúce rôzne témy

2012 - dodnes: Súkromná prax: Psychologická terapie a poradenství, poradna Brno a Boskovice
    - individuálne, párové a rodinné terapie zahrňujúce rôzne témy

Okrem toho príležitostne lektorujem rôzne kurzy zamerané predovšetkým na oblasť osobnostného a sociálneho rozvoja človeka.

viac info o mne na www.psychologickaterapie.cz

• psychoterapie

Ukončené školy

• Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre, jednoodborová psychológia (2008)
  • Dlhodobý výcvik v Gestalt terapii, 620 výcvikových hodín, školiteľ - Institut Dialog, Brno
  • Výcvik Poradenská propedeutika, 200 hodín (akreditácia Asociáciou manželských a rodinných poradcov a sociálnych pracovníkov SR)

Publikace

• Gestalt přístup v párové terapii (XII. národní konference o manželském, partnerském a rodinném poradenství - Sborník příspěvků).

Znalost jazyků

• angličtina
  • čeština

Nemoci

• velmi dobrý

Moji osobní zkušenost s panem Kollárem hodnotím velice kladně. Na jeho sezeních jsem se cítila vždy dobře, i přes probírání (pro mě) bolestivých témat. "Vyzařoval" z něho klid, pozitivní energie a pomohl mi vždy uspořádat myšlenky - z každého sezení jsem si (jak se říká) něco odnesla. Pokud procházíte těžkým obdobím, mohu jen doporučit.

• velmi dobrý

Pan Peter Kollár je človek na svém místě. U mě odvedl dobrou práci. Velmi oceňuji jeho zpětnou vazbu, kterou mi po celou dobu našich sezení dával. Pan Kollár je empatický a sezení jsou přirozená ve velmi přátelském duchu. Pomohl mi uspořádat si spoustu věcí v životě a přiznat mnohé pocity v mnohých situacích. Odnáším si odtud velmi pozitivní zkušenost a pocit z našich setkání. Pana Kollára mohu doporučit.Děkuji.