Nemocnice Třebíč
Purkyňovo náměstí 133/2, Třebíč

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Centrum péče o ženu, s.r.o. Preventivní prohlídka

K panu doktorovi Bistákovi jsem poprvé přišla z důvodu preventivní prohlídky. Pan doktor má profesionální přístup v oblasti své odbornosti a také lidský přístup k pacientům a s pacienty jedná jako se sobě rovnými. Při komunikaci s ním panuje velice příjemná atmosféra, je přístupný diskusi, vše ochotně a seozumitelně vysvětlí. Semtam i zavtipkuje. Jsem s tímto lékařem velice spokojena :-) Lenka

Umístění: Centrum péče o ženu, s.r.o. Preventivní prohlídka

Výborný lékař, profesionální přístup, vše velice ochotně a srozumitelně vysvětlí, je pečlivý a ohleduplný. S tak pěkným přístupem jsem se u svého bývalého gynekologa nesetkala. Opravdu člověk na svém místě... :)

Jsem naprosto nadsena! Po prechodu od sveho byvaleho lekare je to nesrovnatelny rozdil. Absolvovala jsem u pana doktora prvni vysetreni po sestinedeli. Vse mi vysvetlil,ukazal. Vic mileho a prijemneho lekare jsem si nemohla prat. Z jeho pristupu by si vsichni meli brat priklad. Vsechno probehlo naprosto na jednicku i vtipek sem tam prohodil. Nikdy bych necekala,ze to reknu,ale uz ted me mrzi,ze jsou pravidelne prohlidky jen jednou za rok :D Konkretne v tomto odvetvi,kdy mnoha vysetreni jsou pro zenu velmi osobni,je nekdo,jako pan doktor Bistak, opravdu na miste. Mrzi mne,ze jsem cele tehotenstvi neprobehlo v peci pana doktora. Snad priste :) za me 10*

Pan doktor Bistak je ve vsech smerech profesionalnim lekarem. Od prijemneho vystupovani, odbourani stresogennich faktoru behem vysetreni, dodrzovani hygienickych zasad v ordinaci i v nemocnici, detailni konzultace, otevreny k diskuzi a prani klientek. Pri kazdem setkani jsem mela pocit, ze jednam nejen s odbornikem, ale i s clovekem.
M. Kabelik

Pan doktor s velkým D. Opravdu je to člověk na svém místě. Jen díky němu jsem přežila komplikované těhotenství strávené v posledních měsících v nemocnici a následně i předčasný porod, který trval 3 dny. Pan doktor mě trpělivě naslouchal, měl zájem, vše mě vždy vysvětlil, uklidnil a dodal novou sílu. Nikdy s vámi nebude mluvit jako nadřízený doktor s "pacošem", naopak z jeho projevu můžete vycítit úctu a pochopení. Kudy chodím tam ho vřele doporučuji. A Vám Pane Doktore mnohokrát děkuji za to co jste pro mě, i moji malou Meytal :), udělal a pořád děláte. Děkuji moc