Praktický lékař stomatolog
Opavská 3/1405, Šternberk

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Není možné se tam dovolat v jakoukoliv hodinu je asi tak vytížená že se s ní není jak spojit.

Velmi pečlivá,práce perfektní,vždy milá a vstřícná.Pohodová ordinace.Navštěvuji ji více než 10 roků.

K paní doktorce jsem chodila v Olomouci,byla to vyníkající lékářka!!!Bohužel jsem se pak přestěhovala do Šumperka a nastoupila k jinému lékaři!!!Výkony byli bolestivé vždy jsem z ordinace odcházela s koutkem,nebo oparem na rtu!!!Od té doby jsem tam nebyla.Nyní zháním zubaře pro mě a moji dceru,a jsem přesvědčená že budu dojíždět k paní doktorce.

Nehodnotím ani pro, ani proti. Ošetření víceméně mezbolestné, bezproblémové jednání, ale po návštěvě jiného lékaře mi bylo sděleno, že všechny výplně zhotovené paní doktorkou jsou technologicky nevhodně provedené, pod jednou výplní starou cca 14 dní nedostatečně odvrtaný kaz. Po opravě výplní mi dokonce zmilel dlouhotrvající zánět dásní označovaný paní doktorkou za dědičnou věc a chronického původu. Celkový dojem na mě ordinace dělá takový, že co se naučili před dvaceti lety, praktikují přes dnes už zcela jiné postupy pořád. Bohužel mi tento přístup nevyhovuje, proto měním lékaře, nechci ale nikomu škodit, proto nehodnotím.

kvalitní práce za rozumnou cenu

Jako skoro každý člověk nerada chodím k doktorům a o zubaři radši nemluvím.... k paní doktorce sem se přihlásila na doporučení známých (přestěhovala jsem se) a jsem s ní nadmíru spokojená. Je příjemná, své práci rozumí a kdo není spokojen, tak má přece právo si najít jiného zubaře :-)

velmi slušná a odborně zdatná zubní lékařka

C

jsem u paní doktorky již více než 10 let a nikdy bych neměnila.Nevadí mi ani,že se přestěhovala z Olomouce do šternberka,raději budu dojíždět,než jít k někomu jinému.

Vynikající lékařka, rozumí si s dětmi, citlivá a vrtá bez bolesti.