Samostatná ordinace stomatologa
Antonína Uxy 1290, Nýřany

Paní doktorka milá, ale bohužel nešikovná, zuby od ní nedrží a ještě si vše nechá pořádně zaplatit, ceny vyšší jak v Praze, za mě nemohu doporučit, sám zvažuji změnu lékaře!:-((

S paní zubařkou jsem spokojená na 100%, dojíždím za ní 40km, dojížděla jsem i když jsem bydlela v zahraničí 160km. Že čekám i dva měsíce, mně nevadí, je vidět, že má stále mnoho pacientů. Má dcera je také u paní lékařky, dceři je 16 let a nemá ani jednu plombu. Paní doktorku doporučuji.

Paní zubařka je profesionál, jsem maximálně spokojen. Při jakém koliv problému jsem zavolal a hned nebo druhý den jsem mohl přijít. Určitě bych neměnil.

Paní doktorka je velmi milá a ochotná. Jsem s ní maximálně spokojená, vyzkoušela jsem mnoho zubařů a s žádným jsem nebyla takto spokojená. Mimo jiné má krásnou ordinaci a také usměvavou sestřičku. Vřele doporučuji!! Jana N.

Do ordinace paní doktorky chodí celá naše rodina již mnoho let a jsme s ní moc spokojeni.S pozdravem Petr Z. s odinou

Paní doktorka je milá a velmi pečlivá. Díky ní jsem ztratil strach ze zubaře.
Má velmi pěkně zařízenou ordinaci vybavenou nejmodernějšími přístroji.

Paní doktorka je výborný odborník, velmi pečlivá a příjemná. Jsem s ní maximálně spokojen.

Tak p. Zubařka je profesionál který si nechá ale pořádně zaplatit za všechno a i navíc souhlasím z objednávací dobou je to strašní asi bude změna zubaře u nás a rychlá.

Paní doktorka je v pohodě a většinou i já s malým synem, když jdeme od ní.

Paní dokrorka je profík,ale profík by měl zvládnout také to, že pokud neordinuje v běžnou stanovenou ordinační dobu - je jeho povinností zajistit zástup který při akutním stavu ošetří!!!!!Není nic příjemného místo toho dojet a vyčkat celý den až je možné navštívit zubní pohotovost za kterou se při návštěvě ještě hradí poplatek a péče tam vypadá jako před 30 lety :-(((