Mediol Praktik s.r.o.
nám. Národních hrdinů 769/2, Olomouc

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

• dětská a dorostová psychiatrie
  • psychiatrie

chodila jsem k ní s dcerou cca rok,bylo to pro mě velmi těžké období,nicméně paní doktorka podržela,pomohla,nasadila léky,chvilku jsme hledali správné dávkování,ale dceři pomohla a to je pro mě nejdůležitější....nyní jsme už z její péče vyřazeni,ale když budem potřebovat,jiného lékaře hledat nebudu...
jen ta čekací doba v čekárně by mohla být kratší....

Tato lékařka mne přivedla až téměř k srdečnímu selhání. Určila mi nesprávnou diagnózu (potvrzené lékařem, ke kterému jsem se na poslední chvíli nechal přeřadit, jinak by mi možná hrozila smrt z předávkování). Poté mi předepisovala nesmyslné množství psychofarmak, po kterých se mi dělalo velmi špatně, celé noci jsem nespal, přestože jsem cítil nesmírnou únavu a malátnost. Začala se u mne projevovat dušnost a srdeční slabost. Když jsem si na tyto potíže stěžoval, dávky léků mi paní Němečková navýšila a k ním přidala ještě další léky, po kterých mi bylo ještě více špatně a tak se to opakovalo a stupňovalo. Když jsem již téměř nemohl nic dělat a byl z toho předávkovávání otupělý a malátný, měl jsem vážné obavy o svůj život a tak jsem se nechal na doporučení příbuzných převést do péče ke specialistovi, na kterého jsem dostal doporučení od příbuzných. Již během jednoho měsíce se mi zdravotní stav rapidně zlepšil, již čtyři roky docházím ke specialistovi, medikametů užívám jen malé a nezbytné množství a od té doby, co jsem přestal docházet k MUDr Němečkové, je můj zdravotní stav dobrý a na žádné potíže si nestěžuji. Jak je vidět, nejsem jediný případ, který si na paní Němečkovou stěžuje co do nadbytečné aplikace psychofarmak a navýšování jejich dávek, které mají vedlejší a škodlivé účinky.

Velmi empatická a zkušená paní doktorka. Chodím k ní od 14ti let, potom chvíli jinam, ale nakonec jsem se zase vrátila. Dokonce na kontroly dojíždím 80km až do Prostějova. Vždy je plná čekárna, což svědčí o oblíbenosti paní doktorky. Ona jediná mě neshazuje a ptá se na důležité věci, když je proč, tak pochválí. Vždy odcházím s pozitivními dojmy a to se mi ještě u nikoho nestalo. Doporučuji všem pacientkám s mentální anorexií-bulimií, v tomto oboru je profesionál.

Velmi milá a příjemná lékařka, která umí naslouchat. Její chování a přístup je naprosto profesionální. Je z ní vidět zájem o Vás jako o člověka a o snahu Vám pomoci. Tímto paní doktorce patří můj dík. H.P.

Čekal jsem ještě nějakou dobu než jsem něco napíšu, protože já a psychiatr to u mě nejde do hromady nikdy jsem nebyl spokojený u žádného , ale s takovým zájmem o pacienta jako má paní Němečková jsem se ještě nesetkal co jsem chtěl tak mi zatím vyhověla, když mám problém vždy ho vyřeší nejvíc mi pomohla dostat se z toho nejhoršího a jsem velmi rád nepomohli mi ani tolik primářka a profesor Praško z Olomouce.Paní doktorka Němečková mi pomohla nejvíc ze všech.

Pani doktorka mi pomohla ze všech lékařů nejvíce. ted funguji díky ní na 100%. Už nemám skoro vůbec ty deprese, výbušnost a maniodepresivní stavy. jsem ted většinou ve středním stavu. i se snažím konflikty s rodiči nebrat osobně. paní doktorku všem vřele doporučuji.

Paní doktorka je velice milá,hodná a laskavá,vždy je ochotna pomoci.. jezdíme k ní velmi rádi -- moje dcerka na vozíku ji miluje, paní doktorka pomáhá i mé osmileté vnučce,která má veliké problémy,které si ovšem nezavinila sama..protože jsem 50tiletá paní,která o tyto dvě dívky pečuje a péče je to opravdu velmi náročná,potřebuji také někoho komu se mohu bez obav svěřit a paní Němečková svým laskavým přístupem dokáže i nemožné,hlavně když se člověk cítí na pokraji svých sil.. děkuji a přeji paní doktorce hodně zdraví a štěstí :-)

Paní Němečková je podle mě vynikající psychiatr vyslechne mě,má pochopení,necítím se u ní trapně a aji se mi na ní líbí jak je vždy pozitivně naladěná a aji mi vyhověla v jedné věci když jsem si přál změnit léčbu z injekcí na prášky což mě dost potěšilo,a aji jsem rád prášky co mi předepsala mi velice pomohly takže si myslím,že fakt je dobrá myslím,že určitě ví o čem mluví a myslím si,že ví co dělá což lékař musí nebo měl by vědět jenže někteří to neví oproti mímu minulímu psychiatrovi,který mi dával úplně léky,který mi opravdu nepomohly a byly na mé problémi úplně k ničemu.A o tom jestli cpe do lidí zbytečně hodně léků nemůžu nic říkat mě dala rozumnou dávku prášků a nezvyšuje mi to myslím,že lékař by neměl mít důvod zbytečně zvyšovat dávky léků,když to opravdu není nutné.A oproti minulímu psychiatrovi chodím k paní němečkové rád a bez strachu a vždy když vijdu z její ordinace tak jsem velmi pozitivně naladěn.Takže když bych to měl říct jedným slovem tak jednoznačně perfektní.

Pani doktorce vděčím za to že mi ted pomohla dostat se k krize. Měl jsem krizi od roku 2010 až do té doby co jsem nastoupil k ní. Paní doktorka mně pomohla ze všech lékařů nejvíc a zachránila mně před psychiatrickou léčebnou. Měl jsem na málem. Nebýt její pomoci tak už bych tam byl. Vřele jí doporučuji. Já vým že ani lekáři nejsou uplně dokonalý ale ona je velmi vstřicná příjemná paní. Zachránila mně před sebevraždou. A motivuje mně abych si hledal děvče a nebyl celý život sám.

Paní doktorka je velmi příjemná hodná paní. Velmi mi pomohla při krizi. Ted už jsem na tom mnohem lépe než když jsem byl dříve u pana doktora Rozkoše. Rozumí samotářum. Sice mně doporučila Abych nebyl sám ale taky nechce abych šel do ústavu jako pan doktor Rozkoš.Ted chodím do jiného stacionáře a jsem tam spokojený. Paní Doktorka Němečková Mně doporučila jiný stacionář a jsem tam spokojený. Paní doktorku Němečkovou doporučuji.