MUDr.

Pavla Koželuhová

Pediatr

43 názorů

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • Skvělá lékařka, vždy připravena pomoci dětem neinvazivním způsobem. Myslí především na dítě a jeho zdraví. Používá metody s minimem škodlivých vlivů

 • Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  5

  Obecné skóre
  43 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • Skvělá lékařka, vždy připravena pomoci dětem neinvazivním způsobem. Myslí především na dítě a jeho zdraví. Používá metody s minimem škodlivých vlivů

  • Velmi dlouhá čekací doba. A to je nutno se objednat ! A také to přemlouvání administrativní pracovnice, aby jste přišli až zítra nebo popozíttří. Tohle říkala po telefonu, když jste se chtěli objednat.
   A také mi velmi vadilo, že se tam střídali doktorky. Takže dítě při začátku nemoci viděla Dr. Koželuhová a když jste přišli na kontrolu byla tam jiná paní doktorka a nevěděla o co jde.
   Odbornice je docela dobrá i když nám se stalo, že byť jsme paní doktorce řekli, že dcera byla ve styku s dítětem s anginou ( také její pacient ), tak jí dala jiná antibiotika a dcera kvůli tomu musela do nemocnice, jelikož jí antitbiotika nezabrala. Protože jí dala jiná, než tomu od koho to chytila.

  • Paní doktorka je odbornice na svém místě - klasickou medicínu nezatracuje, ale kde je možnost, nabízí alternativu - např. homeopatika. Osobní zkušenosti už dávno přesvědčily mnoho nevěřících pacientů - mne nevyjímaje. Navíc je to skvělý empatický člověk, vše ochotně a srozumitelně vysvětlí - rodič i dítě jsou pro ni rovnocennými partnery. Děkuji a smekám za neuvěřitelné nasazení!

  • Paní doktorka výborná!! Naprostá spokojenost. Jen by mne zajímalo, proč tam sedí ta sestra, která očividně nemá ráda svou práci :( Kvůli ní dávám jen dobrý.

  • K paní doktorce chodím již přes dvanáct let, kdy se mi narodila první dcera. Na doporučení kamrádek a také byla v blízkosti mého bydliště. Byla jsem vždy velmi spokojena. Dnes bydlím poměrně dále než před tím, mám druhé dítě, roční holčičku a dojíždíme k paní doktorce velmi rády..... Nevadí nám kvůli kvalitnímu ošetření, skvělému přístupu a ochotě pomoci ujet několik kilometrů.

  • Za naši rodinu smekám před paní doktorkou! Je to vynikající lékařka, která se výborně orientuje v klasické i alternativní medicíně. S přehledem vyléčila našeho syna, který trpěl syndromem periodických horeček. A s touto zvláštní nemocí si klasická medicína prakticky vůbec nedokáže poradit. Paní doktorka je navíc neuvěřitelně milá osoba, plná optimismu. Je ochotná kdykoli pomoci, ačkoli je časově velmi vytížená. A není divu ... Čechovi

  • Paní doktorka Koželuhová je velmi profesionální, ale zároveň si uchovává příjemné chování přiměřené věku pacienta. Sama jsem k ní 13 let chodila a vždycky mi dokázala poradit a pomoci. Jednu hvězdičku v hodnocení ubírám za přílišnou propagaci homeopatik, ne všichni jsme zastánci placebo efektu. Malé bílé sladké kuličky jsou chutné, nekazí se po nich zuby a jsou asi i málo kalorické, ale když dítě neví, proč je bere, těžko se u něj objeví nějaký účinek.

  • Nemám ve zvyku kritizovat. Nicméně - odešli jsme od paní doktorky po 7 letech, nabubřelé chování a celkově špatná atmosféra v ordinaci. Profesionálně dobrá, ale kontakt s paní doktorkou značně vysiluje. I tak jí přeji vše dobré. Mudrová Reichová Martina

   Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  • Skvělý odborník,laskavý a empatický člověk.Lěčila mého dnes již 21-letého syna,škoda,že už není malý :)

  • Paní doktorka nemá konkurenci!

  Jste tento lékař?

  135

  Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Převezměte jej