Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Vltavínová 8, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

43 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Skvělá lékařka, vždy připravena pomoci dětem neinvazivním způsobem. Myslí především na dítě a jeho zdraví. Používá metody s minimem škodlivých vlivů

X
Ověřený profil

Velmi dlouhá čekací doba. A to je nutno se objednat ! A také to přemlouvání administrativní pracovnice, aby jste přišli až zítra nebo popozíttří. Tohle říkala po telefonu, když jste se chtěli objednat.
A také mi velmi vadilo, že se tam střídali doktorky. Takže dítě při začátku nemoci viděla Dr. Koželuhová a když jste přišli na kontrolu byla tam jiná paní doktorka a nevěděla o co jde.
Odbornice je docela dobrá i když nám se stalo, že byť jsme paní doktorce řekli, že dcera byla ve styku s dítětem s anginou ( také její pacient ), tak jí dala jiná antibiotika a dcera kvůli tomu musela do nemocnice, jelikož jí antitbiotika nezabrala. Protože jí dala jiná, než tomu od koho to chytila.

H
Ověřený profil

Paní doktorka je odbornice na svém místě - klasickou medicínu nezatracuje, ale kde je možnost, nabízí alternativu - např. homeopatika. Osobní zkušenosti už dávno přesvědčily mnoho nevěřících pacientů - mne nevyjímaje. Navíc je to skvělý empatický člověk, vše ochotně a srozumitelně vysvětlí - rodič i dítě jsou pro ni rovnocennými partnery. Děkuji a smekám za neuvěřitelné nasazení!


J

Paní doktorka výborná!! Naprostá spokojenost. Jen by mne zajímalo, proč tam sedí ta sestra, která očividně nemá ráda svou práci :( Kvůli ní dávám jen dobrý.


B
Ověřený profil

K paní doktorce chodím již přes dvanáct let, kdy se mi narodila první dcera. Na doporučení kamrádek a také byla v blízkosti mého bydliště. Byla jsem vždy velmi spokojena. Dnes bydlím poměrně dále než před tím, mám druhé dítě, roční holčičku a dojíždíme k paní doktorce velmi rády..... Nevadí nám kvůli kvalitnímu ošetření, skvělému přístupu a ochotě pomoci ujet několik kilometrů.


Za naši rodinu smekám před paní doktorkou! Je to vynikající lékařka, která se výborně orientuje v klasické i alternativní medicíně. S přehledem vyléčila našeho syna, který trpěl syndromem periodických horeček. A s touto zvláštní nemocí si klasická medicína prakticky vůbec nedokáže poradit. Paní doktorka je navíc neuvěřitelně milá osoba, plná optimismu. Je ochotná kdykoli pomoci, ačkoli je časově velmi vytížená. A není divu ... Čechovi


Paní doktorka Koželuhová je velmi profesionální, ale zároveň si uchovává příjemné chování přiměřené věku pacienta. Sama jsem k ní 13 let chodila a vždycky mi dokázala poradit a pomoci. Jednu hvězdičku v hodnocení ubírám za přílišnou propagaci homeopatik, ne všichni jsme zastánci placebo efektu. Malé bílé sladké kuličky jsou chutné, nekazí se po nich zuby a jsou asi i málo kalorické, ale když dítě neví, proč je bere, těžko se u něj objeví nějaký účinek.


Nemám ve zvyku kritizovat. Nicméně - odešli jsme od paní doktorky po 7 letech, nabubřelé chování a celkově špatná atmosféra v ordinaci. Profesionálně dobrá, ale kontakt s paní doktorkou značně vysiluje. I tak jí přeji vše dobré. Mudrová Reichová Martina

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Skvělý odborník,laskavý a empatický člověk.Lěčila mého dnes již 21-letého syna,škoda,že už není malý :)


Paní doktorka nemá konkurenci!


Došlo k chybě, zkuste to znovu