Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Lesní 398, Strakonice
Soukromá ordinace zubního lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Zlatá zubařka... ano, je přísná co se týče pravidelných kontrol, ale to je potřeba... Nemám jedinou špatnou zkušenost... a sestřička? hotové sluníčko! za mě 100%

D
Ověřeny pacient

Ošetření u této paní doktorky nikdy více! Chovat seslušně neumí!!! Jen křičí, že ne nemá čas a chová se opravdu neuctivě!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

F
Ověřeny pacient

Při první návštěvě mi ošetřila viditelné kazy. Při druhé návštěvě jsem musel přinést rentgen, podle kterého odstranila zbylé kazy schované pod plombou. Pro mě pečlivá, nekompromisně hodná lékařka. Jsem rád, že jsem k paní doktorce utekl od Hanzelína.

J
Ověřeny pacient

Paní Ježková nemá co dělat ve stomatolog.komoře a měla by si uvědomit,že lékaří tam jsou pro nás pacienty a my je za to královsky platíme.Vždy rozhoduje v jejich prospěch.Dnes jde většině lékařů jen o prachy,je mi z toho zle.

V
Ověřeny pacient

ZUBAŘŮ JSEM SE VŽDY BÁLA, ALE OD DOBY, CO JSEM U PANÍ DOKTORKY, JIŽ NEMÁM PROBLÉM. PANÍ DOKTORKA JE PEČLIVÁ, HODNÁ, ATP. VŘELE DOPORUČUJI.

Vždy jsem se bál chodit k zubákům, ale po té co jsem začal chodit k p. Ježkové, jsem spokojený.Vím, že zubáci patří k doktorům ke kterým lidi chodí až už to nejde vydržet, ale doktorka mi zatím vše udělala dobře a hlavně bezbolestně. Můžu jen doporučit.

M

paní doktorka je opravdu velmi pečlivá, a má cit s pacienty (kdo si jde dobrovolně sednout na zubařské křeslo - snad masochista).
Přešel jsem k pani lékařce asi před 4 roky od jiného- taky dobrého zubaře, u kterého jsem ovšem ve "fontě" v čekárně strávil spoustu času a VŽDY UBĚLAL POUZE 1 ZUB-POKUD BYLO PROBLÉM VÍC, TAK ZNOVA DO FRONTY, a nato jsem už neněl čas ani nervy. Zde jsem spokojen,příjdu na smluvený čas, paní doktorka je pečlivá,
jemná- snaží se zákrok provést tak aby člověk netrpěl - na vlastní kůži jsem ve Strakonicích u hradu zažil zubařku(nevim už jak se jmenovala, je to asi 8let)
zapla vrtačku a nepovolila na jeden zátah až do nervů HRŮZA- UŽ NIKDY!
Sem chodím s celou rodinou a jsme spokojeni

K pani doktorce chodíme již celá rodina. Co vždy příjemně překvapí je její pečlivost při každém úkonu a podle toho vypadá i skvělý výsledek. Své ošetření s Vámi vždy konzultuje a i předem informuje o finanční náročnosti výkonu.Též jsem vždy překvapená z krátkých čekacích dob při objednávání - většinou dostanu termín do dvou týdnů.

J

Paní doktorka je velmi ochotná, precizní. Domnívám se, že by potřebovala modernější vybavení ordinace, což by její pečlivost ještě podtrhlo.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti