Ord. prakt. lékaře - stomatologa
Tyršova 160, Sedlčany

Nedoporučuji!!!!P.Havlátová je příjemná doktorka,ale kazí na co šáhne.Trhala mi zub zaživa,,nechala mi kus zubu..mám zníčenou dáseň jelikož mi rvala zub i s dásní. Mám menší zánět.....Naštěstí mi jiný doktor pročistil co se dalo a vyndal mi kus zubu.

Nedoporučuji!! Pořád říkala jak krásné mám zuby a má současná zubařka mi je dává už rok dohromady...a to ještě není konec...U dr Havlátové každá návštěva bolela...trhala mi 2 zuby a to jsem myslela že umřu, myslela jsem že je to tak u každé zubařky, ale když jsem přešla k dr Dyrynkové a trhala mi zub který byl podle paní Havlátové v pořádku, ale přitom to byla jen skořápka, tak trhaní od mé současné dr vůbec nebolelo!!!!

Jak už bylo psáno níže - paní zubařka je milá, komentuje vše, co bude následně dělat, ale to je asi jediné. V dost nízkém věku mi vytrhala postupně pár druhých zubů a řekla mi, že se mi ty ostatní zuby stáhnou a nebudu tam mít takové díry - jednalo se o stoličky, ale to, že by mi nabídla např. korunku jí vůbec nenapadlo. Díry tam mám stále a navíc to vedlo k odhalení krčků u sousedních zubů. Když jsem přešla k jinému zubaři, nestačila jsem se divit...v první řadě mi začal předělávat plomby a dokonce tam našel i kaz, který nebyl vůbec léčený - podle paní Havlátové - jen pigment...je mi to líto, ale nemůžu doporučit.

myslel jsem ze se ma zub lecit,a ne trhat.trhani jsem prozil neuveritelne v bolesti,copak to nejde poradne umrtvit

Opravdu nedoporučuji, když jsem od paní doktorky přešla k jiné zubařce - zhrozila se kolik mám kazů. Do té doby jsem ale u paní Havlátové měla stále krásné zoubky...