Praktický lékař pro dospělé
Bezděkovská 65, Strakonice

Řadu letjsem k Dr. Zíkovi chodila, je to dobrý doktor, chápu že si ho všichni chválí, konkrétně odemne nevzat ani jedinkrát poplatek 30kč, před lety mne potvrzení na řidičák u něj stálo 50kč, neschopenka - žádný problém, omluvenka - předem vyřešeno..... To je vše perfektní, ale jen pro zdravého člověka, v momentě kdy nastanou problémy, člověk onemocní tak je vše chřipka, nebo angína. Je mi líto, ale mám špatné zkušenosti, protože když jsem ho potřebovala, nedokázal mi pomoct...

Chodím k němu už několik let a rozhodně si nemůžu stěžovat. Postupně jsme k němu přešli celá rodina.

Pan doktor Zíka je opravdu velice příjemný a milý , bohužel jediné co mne sklamalo je , že s panem doktorem nemůžu navázat kontakt . Nelze se mu dovolat o výsledky a s výsledkem testů Vás ani on neinformuje , pomalu už tři týdny se pokouším zjistit svůj zdravotní stav a to bohužel bezúspěšně . Honila jsem se po vyšetření abych měla výsledky co nejdříve , ale jak to tak vypadá bylo to zbytečné .

Velice kladný přístup k pacientům, ochota a vynikající medicínské znalosti.

Nějaký magor zde píše, že pan MUDr.Zíka si žije na vysoké noze a vybírá poplatky.
Ty ale vybírají všichni lékaři/privátní/ a většina si taky žije na vysoké noze.
Dotyčný se vůbec nezmiňuje o tom, zda je tento lékař odborník především pro pacienty.
Jednoznačně odborník je!!!

velmi dobry doktor doporučuju

Souhlasím s výše uvedenými hodnoceními. Pan doktor je sympatický, jako rodinný lékař dobrý. Napíše o co si řeknete, pokud to uzná za vhodné. ALE hodnotíme-li specialistu a o tomto toto hodnocení je, žádný zázrak. Nedá si práci s vyhledáváním nových metod, nových třeba vhodnějších léků a tak se také nic nezkazí.

PAN DOKTOR JE SUPER, KDO BY HO CHTĚL ANONYMNĚ POŠKODIT JE UBOŽÁK.

Pana doktora znám již 2o let,beru ho jako rodinného lékaře.Vždy velmi ochotný,vstřícný,přívětivý.Naše rodina na něj nedá dopustit.Díky lidskému přístupu jeho i sestřičky se člověk vůbec necítí,že je v lékařské ordinaci.Přeji jim oběma hodně zdraví.

Je to dobrý lékař nikdy jsem s panem Zíkou neměl žádné problémy snaží se vyhovět a daří se mu to