MUDr. Pavel Žádník

Uložit

Psychiatr Více

7 názor

Uložit


Adresa

Ordinace
Sušilovo náměstí 5, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Ordinace Jiný

Doktora Žádníka si nesmírně vážím jako člověka i odborníka, pomohl mi, když jsem byl v krizové situaci po vážném tělesném onemocnění, jeho péče a smysl pro humor byla k nezaplacení. navíc jsem mu mohl kdykoliv zatelefonovat, když jsem se psychicky necítil dobře. Jsem rád, že existuje.

F
Ověřený profil
Umístění: Ordinace

K panu Žádníkovi chodím nějakou dobu a musím říct, že je to člověk na správném místě, má smysl pro humor a nechává pacientovi prostor k vyjádření.

Ověřený profil

Doktor Žádník se o mě staral, když jsem byl v beznadějné životní situaci, jeho optimismus a smysl pro humor mi pomohl stejně jako léky, které mi dával, navíc jsem mu mohl zatelefonovat, kdykoliv jsem se necítil dobřevážím si ho jako člověka i jako lékaře.


L
Ověřený profil

vadilo mi nadřazené chování vůči pacientům na detoxu, rád dává najevo, že ON JE PAN DOKTOR, TAKŽE TO MUSÍ VĚDĚT NEJLÉPE + různé cynické poznámky, odborník určitě je, to nepopírám
L.Pyšná


P
Ověřený profil

PAN doktor Žádník je opravdu muž na svém místě. Empatický, slušný a odborník. Všem doporučuji návštěvu, pokud máte deprese nebo jiné psych. problémy !!!


D
Ověřený profil

Výborný lékař a výborný člověk.


V

Naprostá spokojenost!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti