Gynekologická privátní praxe
Bolevecká 34, Plzeň

Umístění: Gynekologická privátní praxe Jiný

Vstricny lekar. Na dotazy vzdy odpovi.
Velice mila sestricka

Umístění: IVF Zentren Prof. Zech - Pilsen s.r.o. Jiný

Nejlepší! Měli jsme to štěstí, že jsme pana doktora ještě alespoň krátce zastihli na IVF klinice Next Fertility a mrzí nás, že už zde nepracuje a musíme v léčbě pokračovat bez něho. Klinika i pacienti přišli o skvělého lékaře a člověka. Snad alespoň naše léčba bude úspěšná, ale na klinice už to bez něj není ono.

Já jsem v 6. měsíci změnila gynekologa díky stěhování a nelituji. Z pana doktora P. Vlčka staršího jsem nadšená, a to včetně mého přítele. Sympaťák, kterému jde o léčení, ne jen o ždímání peněz z pacientů i pojišťoven. Doporučuji

Pana dr. Vlčka staršího považuji za zkušeného, velmi ochotného, trpělivého gynekologa s profesionálním přístupem, který vše ochotně vysvětlí v rozsahu v jakém pacientka potřebuje. (z pohledu medičky a pacientky)

Pan doktor starší je výborný lékař a mohu ho jen doporučit. V těhotenství mi vše trpělivě vysvětloval, velmi pečlivě mě vyšetřoval a dělal ultrazvuk skoro každou návštěvu, takže máme krásné fotky. Peníze za to určitě stály, i když myslím, že jsem platila méně, ale už si to přesně nepamatuju. Ostatní doktoři ultrazvuk většinou v ordinaci nemají, takže proto nevybírají, pacientka musí chodit jinam, což jsem nemusela a vyhovovalo mi to. Máme krásného chlapečka, už mu je přes rok a panu doktorovi moc děkuji za vše, jak se o nás staral a stará.

Pan doktor Vlček je odborník na svém místě. Velmi pečlivý a s lidským přístupem; je mým lékařem už řadu let a neměnila bych, mohu jen doporučit. Málokdy jsem se setkala s takovým přístupem k pacientům a i proto si ho velmi vážím. Díky patří i jeho milé a ochotné sestřičce.

Pokud mohu reagovat na cenu ultrazvuků, ta mi cena přijde normální. Stačí si obvolat pár lékařů, kteří mají ultrazvuk 3D/4D. Pro příklad se můžete podívat na tento odkaz http://www.genetika-plzen.cz/index.php?goto=QjTvXrUK&sekce=QjTvXrUK&lng=cz Stejný ultrazvuk(dle mých informací) vlastní i pan doktor Vlček.
Mě tedy 1000Kč,- za celé těhotenství nepřijde moc.
Když někdo navštěvuje IVF a chce otěhotnět, stojí ho to mnohonásobně víc a ve finále řeší ultrazvuk a ordinaci.Pro mě bohužel nepochopitelné......
S panem doktorem Vlčkem jr. mám velmi dobré zkušenosti. Maximálně se mi věnoval, je citlivý, chápavý a svému oboru evidentně rozumí. Vše mi vysvětlil.
Vřele doporučuji a já osobně hodnotím tak, jak si pan doktor zaslouží :-)
Jana

Nejprve je třeba ujasnit si, o kterém Vlčkovi se mluví, ordinaci "obývá" otec a syn stejného jména. S panem doktorem Vlčkem starším nemám mnoho zkušeností, ale přijde mi vstřícný a zkušený. Pan doktor Vlček mladší ordinuje pouze jedno odpoledne ve středu, má gynekologicko-porodnickou poradnu. Vzhledem k tomu, že jsem ho poznala na IVF v Plzni, kde mi jako první z tří předchozích gynekologů sdělil jaký konkrétně problém že to mám, vzbudil ve mě důvěru a proto po otěhotnění jsem přešla k němu. Bohužel mě ale záhy zklamal fakt, že jsem zaplatila za ultrazvuky za průběh celého těhotenství 1000,- Kč. Doklad jsem sice dostala, a ultrazvuky opravdu absolvuji při každé návštěvě, ale bohužel jsem neslyšela, že by v jiné ordinaci v Plzni něco podobného existovalo. Každá jiná těhotná se tomuto velmi podivovala a podivovala se tomu i VZP, nicméně dodala, že je to možné. Jinak na ochotu a vřelý přístup si stěžovat nemohu. Každopádně pan doktor je CHLAP a tak i jeho přístup je takový. Rozhodně se neptá; pokud má těhule nějaký problém, musí mít pevné nervy a prosadit si nějaký ten čas na dotazy, rozhodně neradí na téma jako např. předporodní kurzy, cvičení apod. Co bych ale nejvíc vytkla, je čekárna a ordinace. Určitě nepatří mezi ty lépe vybavené s moderním vybavením. Někdy se i čekání nepříjemně protáhne. Každopádně ale o žádném hrubém nedostatku nevím, proto nehodnotím jak vyloženě pozitivně ani negativně.

Vynikající lékař, jsem naprosto spokojená už 20 let a neměnila bych.

Výborný lékař, lidský, klidný, nespěchá a vše krásně vysvětlí. Je to můj první gynekolog a měnit nehodlám, chodí k němu i moje maminka, teta a sestřenice. Momentálně jsem těhotná a proto k němu jezdím častěji. Také jsem na začátku zaplatila 200Kč za všechny ultrazvuky nad rámec pojišťovny. Ultrazvuk mi dělá téměř pokaždé, takže jsem s tím žádné problémy neměla i doklad jsem dostala. Kdykoliv jsem měla nějaký zdravotní problém, sestřička mě objednala třeba na další den, abych se dlouho netrápila. Jediné, s čím mám momentálně problém, je dlouhé čekání v čekárně bez oken, v těhotenství se v dusné nevětrané místnosti, kde je nás třeba 5 těhulek, nedá vydržet. Jinak vřele doporučuji.