Nerudova 686, Kralupy nad Vltavou
Ordinace specialisty - chirurgie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie Jiný

Šikovný pán doktor, práce mu odsýpá od rukou,nestrávím zde celé dopoledne jako v jiných ordinacích.Jsem velmi spokojená s ošetřením zánětu na noze.

Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie

U pana doktora jsem byla několikrát a nemohu si ho vynachválit. Je ke mně vstřícný a snažil se vždy najít to nejlepší východisko. Sestřičky jsou milé a usměvavé.
Za mě nejlepší chirurg z Mělnicka a Litoměřicka.

Pan doktor je velmi skvělý lékař, ale bohužel nedodržuje pracovní dobu, potřebovala jsem nutně ošetření a pan doktor odešel domů po 12.30, přestože měl ordinovat do 14.00, není to poprvé....

skvělý specialista

Velice pečlivý profík kdo je nespokojený ať se jde léčit k Pánu bohu ten jediný je lepší. Dominik S.

Pan doktor je velmi obětavý a vždy mi pomohl.V Kralupech je to nejlepší doktor.¨

Pan doktor mi nerozpoznal zlomeninu PHK. Chování sester absolutně neprofesionální,pouze velký zájem o poplatek.Po rtg na úrázové pohotovosti a sádrové fixaci jsem byl doléčen v nemocniční ambulanci .Před rokem zde ošetřován syn se zraněním ruky ,druhý den po zhoršení stavu zde návštěva s vysokou horečkou se sepsí ,pan doktor naordinoval pouze analgetika.Týž večer syn přijmut do vinohradské nemocnice okamžitě operován nasazeny antibiotika,po deseti dnech propuštěn se zachráněnou končetinou. Pan doktor bohužel nemá odezvu na tyto případy a domnívá se,že pacienti,kteří již následně nepřijdou jsou v pořádku.Doporučuji,aby zde ošetření pacienti ve svém zajmu svůj stav nadále pečlivě sledovali a v případě komplikací raději navštívili jiné zdrav.zařízení.

né každý bílý plášt je tak šikovný jako Dr.Syrový!!!Ostatní by se měly učit!!!

Rychle a mile poskytne pomocnou ruku v nouzi.

Pan doktor mi zachranil nohu.protože jsem diabetik s plošnym defektem na chodidle leve nohy.pečliva peče mi zachranila nohu.Dekuji Jan T.