Ordinace specialisty - chirurgie
Nerudova 686, Kralupy nad Vltavou

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie Jiný

Moje maminka navštívila pana doktora po pádu na rameno. Dostala dlahu na dva týdny s tím, že si ji může v noci sundavat. O půl roku později navštívila specialistu v Praze, protože jí to rameno stále bolí, který konstatoval, že si při tom pádu utrhla něco v rameni (nevím přesně co protože mi to neřekla) a že to měl pan Syrový jednoduše poznat a nařídit dlahu na 6 týdnů i v noci. Teď nemůže mamka zvednout ruku výše než na úroveň ramen, pomalu nezvedne ani skleničku a podle pana specialisty se to jen tak nezlepší.

Moje osobní zkušenost a zkušenosti lidí v mém okolí s panem doktorem je následující. Sádra-dlaha na dva týdny na všechno.

Jinak co si vzpomínám, tak sestřičky u pana doktora zlaté.

Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie Jiný

Panu doktorovi bych chtěla poděkovat za rychlou a účinnou pomoc - díky němu jsem nemusela do nemocnice na operaci.

Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie Jiný

Šikovný pán doktor, práce mu odsýpá od rukou,nestrávím zde celé dopoledne jako v jiných ordinacích.Jsem velmi spokojená s ošetřením zánětu na noze.

Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie

U pana doktora jsem byla několikrát a nemohu si ho vynachválit. Je ke mně vstřícný a snažil se vždy najít to nejlepší východisko. Sestřičky jsou milé a usměvavé.
Za mě nejlepší chirurg z Mělnicka a Litoměřicka.

Pan doktor je velmi skvělý lékař, ale bohužel nedodržuje pracovní dobu, potřebovala jsem nutně ošetření a pan doktor odešel domů po 12.30, přestože měl ordinovat do 14.00, není to poprvé....

skvělý specialista

Velice pečlivý profík kdo je nespokojený ať se jde léčit k Pánu bohu ten jediný je lepší. Dominik S.

Pan doktor je velmi obětavý a vždy mi pomohl.V Kralupech je to nejlepší doktor.¨

Pan doktor mi nerozpoznal zlomeninu PHK. Chování sester absolutně neprofesionální,pouze velký zájem o poplatek.Po rtg na úrázové pohotovosti a sádrové fixaci jsem byl doléčen v nemocniční ambulanci .Před rokem zde ošetřován syn se zraněním ruky ,druhý den po zhoršení stavu zde návštěva s vysokou horečkou se sepsí ,pan doktor naordinoval pouze analgetika.Týž večer syn přijmut do vinohradské nemocnice okamžitě operován nasazeny antibiotika,po deseti dnech propuštěn se zachráněnou končetinou. Pan doktor bohužel nemá odezvu na tyto případy a domnívá se,že pacienti,kteří již následně nepřijdou jsou v pořádku.Doporučuji,aby zde ošetření pacienti ve svém zajmu svůj stav nadále pečlivě sledovali a v případě komplikací raději navštívili jiné zdrav.zařízení.

né každý bílý plášt je tak šikovný jako Dr.Syrový!!!Ostatní by se měly učit!!!