GEMINI oční klinika a.s.

Oborová zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 7 Více

Implantace čočky

Korekce očních vad

Korekce zrakové vady +12 Více

Laserová korekce zrakové vady

Laserová léčba šedého zákalu

Laserové korekce vad zraku

Zobrazit ostatní očních lékařů v okolí

Dlouholetá praxe v nezvykle široké škále očních operací - od laserových korekcí očních vad až po transplantace rohovky a operace šedého zákalu. Inovát...

• astigmatismus

Předoperační vyšetření

Vyšetření očí

Vyšetření zraku

GEMINI oční klinika a.s.

Umístění: GEMINI oční klinika a.s. oční operace

Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat panu primáři MUDr. Stodůlkovi nejen za vysoce profesionální práci, ale zároveň za citlivý lidský přístup.
Jsem moc ráda, že jsem mohla být právě jeho pacientkou.
Můj dík patří i všem členům jeho týmu se kterými jsem přišla do kontaktu - a to nejen na Gemini ve Zlíně, ale i v Ostravě-Bělském Lese.
Vaši kliniku doporučuji všem, kteří potřebují řešit svůj zrakový problém.

Ještě jednou děkuji,
s pozdravem
Libuše Radová

Š

Panem doktorem Stodůlkou jsem byla operována několikrát a vždycky k naprosté spokojenosti, stejně jako můj bratr. Dvakrát (na každé oko jednou) ještě před 18 lety v Baťově nemocnici, kdy pan doktor ještě nebyl moc známý. I přes to mi byl tehdy doporučován. Kvůli Marfanově syndromu jsem měla uvolněné oční čočky a pan doktor mi je vyměnil za nové, umělé, které mi přišil dvěma stehy tak, jako se to dělalo u zákalů. Vidění jsem měla pak na jedno oko jen čtvrt dioptrie do dálky a na druhé zas stejně do blízka. Oproti mým předchozím skoro 10 dioptriím, to byla (a je) pro mě nádhera. A hlavně mi už bezprostředně nehrozilo, že se čočky úplně utrhnou. V těhotenství ale hormony zase zapracovaly (jak to u Marfanova syndromu bohužel bývá) a nejdřív mi praskl po 15 letech jeden steh, po 18 letech druhý. Jeden steh už mám vyměněný za teflonový a druhé přišití teflonovým stehem mě čeká. Samozřejmě opět u pana doktora Stodůlky, tentokrát již v Gemini. Zajímavé a smutné je, že lékaři v Brně můj problém s čočkou nerozpoznali. Technologie se každopádně časem mění a tyto novodobé stehy mi už neprasknou. Je skvělé, že i po operaci před třemi lety jsem měla vidění opět do dálky stoprocentní, do blízka jen jednu dioptrii. Další operace se u pana doktora vůbec neobávám a těším se na ni. Dost mě překvapilo, že tu má jen tak málo hodnocení, když každý den jsou u něho plné čekárny lidí a operoval i tak známé lidi, jako je například pan Baťa nebo bývalý pan prezident Klaus. Ale je pravda, že většina pacientů je důchodového věku a na podobné weby asi moc nepřispívá. Každopádně mohu pana doktora jen doporučit. Kromě toho, že je to náš největší odborník na oční operace, tak je velmi milý a lidský. K nikomu jinému bych na operaci nešla a strašně mu za vše moc děkuju.

Pan doktor Stodůlka je přes své vysoké pracovní nasazení a dokonalou profesionalitu stále velmi lidský a příjemný. Odvedl na mne skvělou práci, za což mu nepřestanu být vděčná. Navíc se na kontrolu vždycky těším. Kéž by se to dalo říct o více lékařích :)

Pan doktor Stodůlka mne před 15 lety operoval v Baťově nemocnici ve Zlíně. Byla jsem a jsem nadále nesmírně spokojená s jeho výkonem a v neposlední řadě i s jeho přístupem k pacientovi. Dnes mám 12-ti letého syna, který zdědil mé onemocnění (silnou krátkozrakost). V budoucnu bude potřebovat stejnou operaci a neuvažuji jinak, jen že znovu oslovím pana doktora Stodůlku a požádám ho o provedení operce i mému synovi.

K operaci jsem se dlouho odhodlával, nakonec jsem do toho (díky ujištění pana doktora a nejnovějšímu 6D laseru) šel a zpětně tohoto rozhodnutí bohužel lituji. Pooperační bolesti byly obrovské a cca 3 dny, hojení trvalo dlouho, okolo 2 měsíců, během té doby jsem velmi špatně viděl, nemohl řídit ani koukat do počítače, čili pracovat, takže jsem si užil dlouhou nemocenskou. Na jedno oko vidím jako cca s 1,5 dioptrií až na to, že mi nepomohou žádné brýle, na druhém oku mám po cca 2 letech už taky zhruba dioptrii, tady naštěstí pomohou brýle.. oči jsou citlivější, na vodu (bazén hrůza), kouř, snáz se unaví u počítače, častější záněty, někdy bolí jen tak. A od Gemini už pak žádnou péči (kromě nabídky na reoperaci, do které by po těch bolestech šel jen blázen) nečekejte.. Chápu, že jsem jeden z tisíce, přesto operaci nemohu nikomu s čistým svědomím doporučit.

Pan doktor Stodůlka operoval našeho syna ve dvou měsících. Doporučila nám ho naše známá oční lékařka jako nejlepšího u nás. V Brně nás v dětské nemocnici zrazovali, že to nikdo neumí tak, jako oni. Po operaci ale na všech vyšetřeních (a je to už 10 let) nevěřícně kroutí hlavou, jak je to možné, že je to tak krásně provedené! Pan doktor byl skvělý, skromný, pobyt ve Zlínské nemocnici byl mnohem příjemnější než v brněnské. Rozhodně doporučujeme. Děkujeme

Hodně jsem se operace bála. Samotná "akce" trvala jen chvíli, nebyla mi moc příjemná (nemyslím tím, že bolela, ale prostě není to nej pocit, když se vám někdo rýpe v oku), ale výsledek stojí za to! Pan Stodůlka je velice příjemný člověk. Jsem půl roku po operaci (trpěla jsem krátkozrakostí, cca -7dioptrií).Vidím skvěle. Doufám, že to tak zůstane. Všimla jsem si, že jak se začíná stmívat, tak se mi zrak LEHCE zhorší (ostření není už 100%,ale je třeba 90%). Ale je to pouhá drobnost!. Normálně to nevnímám, všimla jsem si toho pouze náhodou u jízdy v autě. Zdá se mi ale, že tímto jsem trpěla ještě když jsem nosívala brýle, a myslím, že je to docela normální jev i u zdravých lidí. Jsem velice ráda, že jsem na operaci šla, pan Stodůlka odvel skvělou práci. Před 3 lety úspěšně operoval i moji starší sestru, stále je spokojená :) Doporučuji

Pro neznámého
Ono je jednoduché napsat, že znám jednu paní....., trošku to připomíná rynek, kdy jedna paní povídala. Proř to tedy paní nezveřejní sama a proč nemáte i vy tolik slušnosti, aby jste se pod svůj příspěvek podepsal? Trošku to zavání závistí, a ta je jak všichni víme, věčná. A navíc lidé se musí naučit žít s myšlenkou, že i lékař je jenom člověk a v medicíně není nic černé ani bílé.

Jedině díky panu primáři Stodůlkovi a panu doktoru Čejkovi ještě vidím.
Chtěla bych jim ještě jednou moc poděkovat.
pacientka ze Zlína

Pan primář Stodůlka je nejen skvělý lékař, ale i velmi skromný člověk.Před čtyři lety zachránil našemu tehdy desetilétému synovi zrak po úraze. Jen díky jeho obrovským zkušenostem, trpělivosti a pečlivosti náš syn vidí. Vážíme si ho nejen pro lékařské zkušenosti, ale i pro jeho lidský přístup a chtěli bych mu touto cestou ještě jednou poděkovat.
Rodiče syna Hynka

• astigmatismus