MUDr. Pavel Spěváček

Roudnice nad Labem 1 adresa

Ord. praktického lékaře gynekologa
Riegrova 637, Roudnice nad Labem

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

K panu doktorovi chodím přez 20 let.. Dříve jsem s jeho péčí byla velmi spokojená. Byl vstřícný, vždy v dobré náladě. Když jsem v 37 letech otěhotněla posílal mě na různá vyšetření, aby nic nezanedbal. Bohužel v posledních cca 4 letech jakoby to nebyl on. Jeho nálady se prudce změnily. Bývá arogantní až nepříjemný. Na mé případné dotazy odpovídá odměřeně. Žádný úsměv, nic pozitivního.

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa

Pana doktora Pavla Spevacka Nedoporučuji! Chodila jsem k nemu už 10 let ale co předvedl poslední rok je des. Dříve jsem chodila jen ročně na prevenci. To se dalo jelikož jsem neměla žádné problémy a tu jeho naladu a arogantní chování člověk vydrzel. Následně jsem otěhotněla první těhotenství bezproblémové. Druhé těhotenství ale bohužel ne. První problém i po třech měsících těhotenství mi silene padaly vlasy, zimourivost, velká únava, když jsem panu doktorovi příznaky popisovala řekl to k těhotenství ale patří! Říkám mu zda by mi neudělal krevní testy, ze takto hodně se mi to nezda. Ne podle nej to k tomu patří. Na vlstni nakldy jsem si šla nechat nabrat krev sama do laboratoře a ejhle snížena funkce štítné žlázy. Okamžitě mi nasadili léky (miminka s nedostatkem hormonu se můžou totiž rodit s kretenizmem). Další návštěvu mu sdělím, ze beru léky jelikož mám sníženou funkci štítné žlázy a on mi na to řekne. No Jo to má dnes každý druhy, jediný problém je, ze se s tím nedá nic moc delat. Léky prý nezabiraji. Druhy problém měla jsem pravidelnou prevenci kam nosim moc ke kontrole. (Spíše k vyliti do dřezu) jelikož nic neshledal za problém a další den jsem skončila na kapackach a atb v nemocnici, se zánětem močových cest. Po propuštění mi měl pan doktor zjistit výsledky z kultivace a udělat kontrolní testy. Neudělal. Řekl mi, ze když jsem dobrala teď atb je to zbytecne protože vše ve mě teď chciplo. Nejdříve za tři týdny. Za další tři týdny mi kontrolní testy neudělal ani tak. Šla jsem pro jistotu opět nechat udělat naber sama na vlstni zadost. Výsledky zvýšené CRP, snížené červené krvinky. Šla jsem s výsledky tedy k nemu na konzultaci...kontrolu. Vysmál se mi do obličeje, co jako chci, ze jsem těhotná a mám naredenou krev. A laboratoře prý výsledky schvalne zkresluji aby tahali z lidi peníze a chodili opakovaně na naber.Říkám mu ze mam bolesti na ledvinách. Pan doktor mi řekne, chcete si jít lehnout na týden do nemocnice? Ne nechci samozdrejme, tak nashledanou (rozloučil se semnou) připadala jsem si strašně. Nelze tu vypsat ta arogance a nepříjemné chování. Rozhodla jsem se, ze už k nemu nepujdu a musím najít jiného gynekologa. Naštěstí našla, díky bohu za to. Nový doktor našel okamžitě krev v moci. Udelal několik steru, nabral krev. Zjistil, ze zánět není doleceny. Musí znovu nasadit antibiotika. Navíc zjistil, ze jsem nebyla na kardiu s miminkem ani jednou (to se chodí při špatně funkci štítné žlázy). Jelikož hrozí další problémy. A mnoho dalších věci!! Tento pan doktor už by si měl jít užívat důchodu. Protože tímto stylem akorát někomu ublíží.!

K panu doktorovy docházím už 3 roky,a za tu dobu mi nebyl schopný pomoci s otěhotněním. Stále dělal jen samé stěry a bral krev. A to bylo celé jeho řešení. Takže už hledám nového a lepšího gynekologa kterej se s tím už začne pořádně zabívat. Jediné pozitivum je že na mě nebyl nikdy hrubý ale spíše naopak. Akorád mínus s tím řešením mého problému. Na sestřičku si stěžovat nemohu vůbec. Vždy velice milá. Míša

Před každou návštěvou jsem se předem strachovala, jak se asi pan doktor vyspal. Dokáže být velmi milý, většinou jsem ho ale bohužel zastihla ve špatném rozpoložení, choval se arogantně a povýšeně. Lépe s ním nezabředávat do hovoru, protože vyřknete-li pak svůj názor, který by se nedejbože neshodoval s tím jeho (a to na cokoli běžného), už toho od něj moc neuslyšíte, ani o své diagnoze. Jeho lékařské schopnosti kritizovat nemohu, ale jeho přístup k pacientkám je opravdu otřesný.

K panu doktorovi chodím cca 7 let. Za celou dobu by nedokázal pomoct s dlouhodobými bolestmi podbřišku. Na základě toho jsem se nechala vyšetřit na gynekologickém pracovišti v Praze a byla jsem ihned odoperována a problém byl zjištěn a vyřešen. Pan doktor to okomentoval jen slovy, že to bylo zbytečné. Další problém jsem měla na konci těhotenství, kdy mě nechtěl odeslat do porodnice a netočil mi pohyby miminka, což mi v porodnici řekli, že se musí ze zákona každý týden a je to z jeho strany hrubá nedbalost. Jinak byl pan doktor vždy slušný, né vždy příjemný.

Je to skvělý a pečlivý lékař.

jsem naprosto spokojená a nikdy jsem neměla žádný problém

K panu doktorovi chodím již 10,5 roku a odcházím od něj. Již od začátku jsem trpěla na gynekologické problémy, byla jsem v ordinaci i 2x 3x do měsíce. Po celých 10 let nepřišel na žádné řešení které by mi pomohlo, naopak se mé problémy zhoršují. Během těhotenství byl přístup celkem dobrý. Odcházím především proto, že mi dává léky které ví, že mi nepomohly a pořád dokola je střídá, do toho mé problémy s bolestí v podbřišku a krvácením odbyl tím ať si vezmu ibalgin a dál mi ani nevysvětlil čím to je, natož aby mě poslal na nějaké vyšetření. Prý podle krevních testů je vše v pořádku. Takže vážně si dál se svým zdravím zahrávat nehodlám. Doufám že nový gynekolog bude můj zdravotní stav doopravdy řešit. Jinak sestřička milá a ordinace dobře vybavená. Ale to bohužel není všechno!

Chtěla bych se pana doktora zastat. Je mi 24 let a jsem u něj už 4 roky. Od první návštěvy jsem s ním neměla jediný problém. Před půl rokem jsem se nechala očkovat, doporučil mi jinou antikoncepci a dokonce jsme probrali i řadu jiných antikoncepčních přípravků o kterých jsem si přála vědět více informací. Sama s lidmi jednám vždy tak, jak si přeji, aby se o ni chovali ke mně a nikdy jsem se nesetkala s nikým, kdo by mi vrátil špatnou mincí. Pan doktor je super. Atmosféra i vyšetření geniální, důsledné a neobtěžující. Jako člověk normální a slušný. Ještě žádný lékař mi nepotřásl rukou a nepředstavil se - což mě už poprvé utvrdilo, že u něj zůstanu, protože jeho přístup je plně profesionální. Sestřičky milé, starostlivé a příjemné. Nejsem žádná známá ani protekce, tyto vztahy neuznávám! Michaela

já s panem doktorem nemám vůbec problém, je to první gynekolog u kterého se necítim vůbec nervózně, nebojím se na vše zeptat,.... pokud bude stále takový, určitě bych neměnila....