Adresy

• Urologická klinika FN Brno Bohunice

Jihlavská 20
    62500 Brno, jihomoravský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor
0.5

• Měla jsem bohužel také tu možnost navštívit tohoto lékaře. Místo snahy najít příčinu mých zdravotních potíží a alespoň pokusit se je léčit mi jen doporučil, že se mám spoléhat na prostředky, které mé problémy pouze uklidní. Z jeho strany nebyla žádná snaha mi pomoci. Podle mého názoru je MUDr. Sikora velmi špatný lékař. Rovněž podezírám Urologii ve FN Bohunice z toho, že se snaží na pacientech co nejvíce ušetřit. Mám zkušenosti s lepšími pracovišti než je tady tato instituce. Nedoporučuji.

• U tohoto pana doktora jsem se cítil jako kus masa v řadě. Není moc co dodávat, neochota léčit je jak ze strany jeho, tak i ze strany systému, kterým jsou tlačeni co NEJLEVNĚJI pacienta odbavit jinam. Ztratil jsem pouze několik týdnů, než na doporučení vyhledal jiného urologa. Pokud Vás trápíprostata, určitě Vám ji zvládne vyšetřit a předepsat léky, ale pokud hledáte řešení nějakého problému, nebo nalezení jeho příčiny, určitě nedoporučuji.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní