Pavel Rosa, internista Kladno

MUDr. Pavel Rosa

Internista Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Maroldova 1967, Kladno
Ord.lékaře specialisty - interní

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

K panu doktorovi docházím už asi 15 let se sníženou funkcí štítné žlázy. Na počátku udělal komplexní vyšetření včetně sonografie, po stabilizaci stavu dělá kontrolní testy každého půl roku, v těhotenství co 3 měsíce.
Jediná nevýhoda je, že i když je člověk objednaný na konkrétní čas, tak většinou čeká cca 30 minut. Počítám s tím předem a beru si něco na čtení.
Pan doktor je vlídný, sestřičky také, chodím tam ráda.


K
Ověřeny pacient

Velice hodnotím pečlivost. A také to, že je ochoten s pacientem diskutovat (samozřejmě v případě, že paciet je poučen a ví o co jde - což bývá málokdy).


F
Ověřeny pacient

Profesionální a laskavý přístup. Vynikající spolupráce s dalším odborníkem pro zdárné vyřešení mého zdravotního problému. Každá návštěva je spojena s obběry krve a výsledky jsou ihned aplikovány do léčby. Já osobně ho plně doporučuji!


C
Ověřeny pacient

Jsem s ním spokojena, chodím k němu 17 let s AIT. Čekání je pravda někdy delší, ale já si beru vždy knihu a čtu si. Sestřičky také dobré, příjemné. Myslím si že by pomohlo objednávat pacienty po delších časových úsecích, tak by se tolik nečekalo. Kolikrát jsme tam 3 na stejný čas..


Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím už nějaký ten pátek, sice se stále rozčiluji, že jeho objednací doba pro pacienta se vždy protáhne min. o hodinu, ale tak s tím už počítám a nevyvede mě to z klidu :D. Každopádně, je vždy usměvavý, zeptá se co a jak, a jelikož nejsou změny, tak dostanu léky a zase kontrola už né po půl roce ale po roce, to stačí. Mohu vřele doporučit.


U pana doktora se lecim nekolik let a jsem velmi spokojena.Je peclivi a ma hezky pristup k pacientum.Vrele doporucuji.Velke podekovani sestricce je velice mila a ochotna. Holubova


ja s doktorem jsem spokojena...a taky mila sestricka Zudorova


M

K panu doktorovi chodím už několik let, léčím se se sníženou funkcí štítné žlázy. První vyšetření bylo včetně sono, pak vždy před kontrolou odběry krve. V těhotenství byly kontroly častější - hlídal, aby se mi stav nezhoršil.
Jako člověk je pan doktor také v pohodě, normální slušný přístup, milá sestřička. Objednává na konkrétní čas, ale většinou se čeká cca 1/2 hod. až hodinu. Doporučuji vzít si něco na čtení. Stojí to za to si na něj chvíli počkat.


B
Ověřeny pacient

Já i moje maminka chodíme k tomuto doktorovi. Velice mě překvapil nepravděpodobný postup, který popisuje "123" (mohu to posoudit - stejná diagnoza, stejný lékař). Kontroly jsou pravidelné a vždy vyžaduje odběry krve, které pečlivě sleduje a hodnotí. Jiná léčba než antikoncepce, bohužel, na tuto nemoc zatím neexistuje. Ale zásadně nesouhlasím s tím, že píše léky bez vyšetření (navíc antikoncepci on nepředepisuje). Pro překvapené - syndrom PCO svým způsobem souvisí s hormony a proto se dochází na endokrinologii. Doktor je to příjemný a proti jeho odbornosti taky nemohu říct vůbec nic. Je tam i velice milá sestřička.


D

nemám s ním problém,jím nastavená léčba zabírá,jen to čekání mi vadí,doporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti