Ord.lékaře specialisty - interní
Maroldova 1967, Kladno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Ord.lékaře specialisty - interní Jiný

K panu doktorovi chodím dlouho a nemám žádné připomínky. Je příjemný a ochotný, ale pokud se k němu dostanete. Ovšem nad jednáním sestřičky mě dnes zůstal rozum stát!! Telefonovala jsem, že se nemohu dostavit a jestli by mi sdělila, kdy mohu pana doktora zavolat. Neustále mě vyšetřovala co panu doktorovi chci a nutila mě k přeobjednání. Když jsem trvala, že potřebuji pana doktora na telefonu, tak mi sdělila, že se chovám "šíleně". Je mi 75 let a nikdy jsem se s takovýmto jednáním nesetkala!!! Vím, že jejich práce není jednoduchá, ale pacienti za to nemohou. Jednala jsem slušně, ale já jsem se slušného jednání nedočkala!!! Nakonec mi řekla, že mohu zavolat před 16 hod. Doufám, že nakonec uspěji! K mému telefonování, mě donutily vážné okolnosti, ale to sestřičku vůbec nezajímalo. V této době máme dost starostí o existenci a toto nám sílu nedodává. Lidé jsou na sebe stále více zlí, ale tady bych to rozhodně nečekala!! Je mi z toho velice smutno!!!

K panu doktorovi docházím už asi 15 let se sníženou funkcí štítné žlázy. Na počátku udělal komplexní vyšetření včetně sonografie, po stabilizaci stavu dělá kontrolní testy každého půl roku, v těhotenství co 3 měsíce.
Jediná nevýhoda je, že i když je člověk objednaný na konkrétní čas, tak většinou čeká cca 30 minut. Počítám s tím předem a beru si něco na čtení.
Pan doktor je vlídný, sestřičky také, chodím tam ráda.

Velice hodnotím pečlivost. A také to, že je ochoten s pacientem diskutovat (samozřejmě v případě, že paciet je poučen a ví o co jde - což bývá málokdy).

Profesionální a laskavý přístup. Vynikající spolupráce s dalším odborníkem pro zdárné vyřešení mého zdravotního problému. Každá návštěva je spojena s obběry krve a výsledky jsou ihned aplikovány do léčby. Já osobně ho plně doporučuji!

C

Jsem s ním spokojena, chodím k němu 17 let s AIT. Čekání je pravda někdy delší, ale já si beru vždy knihu a čtu si. Sestřičky také dobré, příjemné. Myslím si že by pomohlo objednávat pacienty po delších časových úsecích, tak by se tolik nečekalo. Kolikrát jsme tam 3 na stejný čas..

K panu doktorovi chodím už nějaký ten pátek, sice se stále rozčiluji, že jeho objednací doba pro pacienta se vždy protáhne min. o hodinu, ale tak s tím už počítám a nevyvede mě to z klidu :D. Každopádně, je vždy usměvavý, zeptá se co a jak, a jelikož nejsou změny, tak dostanu léky a zase kontrola už né po půl roce ale po roce, to stačí. Mohu vřele doporučit.

U pana doktora se lecim nekolik let a jsem velmi spokojena.Je peclivi a ma hezky pristup k pacientum.Vrele doporucuji.Velke podekovani sestricce je velice mila a ochotna. Holubova

ja s doktorem jsem spokojena...a taky mila sestricka Zudorova

K panu doktorovi chodím už několik let, léčím se se sníženou funkcí štítné žlázy. První vyšetření bylo včetně sono, pak vždy před kontrolou odběry krve. V těhotenství byly kontroly častější - hlídal, aby se mi stav nezhoršil.
Jako člověk je pan doktor také v pohodě, normální slušný přístup, milá sestřička. Objednává na konkrétní čas, ale většinou se čeká cca 1/2 hod. až hodinu. Doporučuji vzít si něco na čtení. Stojí to za to si na něj chvíli počkat.

Já i moje maminka chodíme k tomuto doktorovi. Velice mě překvapil nepravděpodobný postup, který popisuje "123" (mohu to posoudit - stejná diagnoza, stejný lékař). Kontroly jsou pravidelné a vždy vyžaduje odběry krve, které pečlivě sleduje a hodnotí. Jiná léčba než antikoncepce, bohužel, na tuto nemoc zatím neexistuje. Ale zásadně nesouhlasím s tím, že píše léky bez vyšetření (navíc antikoncepci on nepředepisuje). Pro překvapené - syndrom PCO svým způsobem souvisí s hormony a proto se dochází na endokrinologii. Doktor je to příjemný a proti jeho odbornosti taky nemohu říct vůbec nic. Je tam i velice milá sestřička.