Praktický lékař pro dospělé
Vrahovická 41, Prostějov

Konečně ukončil mé dlouhé trápení a nic neponechal náhodě. Léčíme se něj celá rodina a všichni jsme s ním spokojení. A jeho sestřička je jediná, která mi krev odebere a nemám potom modřiny...
Lucie

Je v pohodě, pokud o nic nejde. Trávili jsme spoustu času v přátelském rozhovoru, pokud šlo o chřipku nebo podobně. V případě složitějšího problému (plicní chlamydie) u mne profesně naprosto selhal, což mělo za důsledek několik naprosto zbytečně ztracených let. Navíc se tváří v tvář problému začal chovat způsobem, který nemůžu nazvat jinak než hovadský. Bohužel

pacient

Vavrčíkovi: Celá rodina jsme v péči pana doktora - je to pravý typ rodinného lékaře. Nikdy nás nezklamal, je velice vstřícný, pozorný a moc nám pomohl např. s volbou odborných lékařů. Má naši plnou důvěru.V

Velmi dobrý lékař,který dokáže nejen léčit ale i povzbudit a navodit pacijentům dobrou náladu.Velice si ho vážím a doporučuji všem.CHodím kněmu již mnoho let a nikdy jsem se uněj nesetkal se špínou,neodborností či nezájmem.Člověk který píše hodnocení kladné nebo záporné a nemá ani odvahu se pod něj podepsat,tak ten podle mého názoru má doma špíny nejvíce.

Můj současný praktický lékař. Jsem z něj nadšený a jsem rád že jsem se dostal právě k němu.

Můžu říct dobrý praktický lékař a vstřícný k pacientúm.

hodný to pan doktor

Velmi příjemný