Pavel Ptáček, psycholog Mladá Boleslav

Mgr. Pavel Ptáček

Uložit

Psycholog Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Jiráskova 1320, Mladá Boleslav
Klinický psycholog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Pan Mgr. ptáček vystupuje arogantně a bez řádného psychologického objektivního vyšetření Vám sepíše záznam o psychologickém vyšetření od stolu. Nedávno na žádost jednoho exmanžela vyšetřoval 9letého chlapce, kde v celkovém čase vyšetření 40ti minut sepsal posudek nedoporučující návštěvy u matky, kterou pan Mgr. Ptáček nikdy neviděl, nezná její osobní, pracovní a sociální poměry a dokonce ji na základě výpovědi otce a zmanipulovaného dítěte označil za promiskuitní matku s nekorektním jednáním. Matka má sama psychologické vzdělání a postup pana Mgr. Ptáčka považuje za velice neprofesionální, neboť dítě tím utrpělo další psychické trauma, včetně exmanžela, který naopak vyžadoval širší styk s rodiči. Ráda bych Vás upozornila na fakt, že oba rodiče i dítě prošli znaleckými posudky u souních znalců v nedávné době, kdy vyšetření byla časově, organizačně velmi náročná a v žádném bodě se neshodovala se zázračným výsledkem erudovaného psychologa Mgr. Ptáčka. Takováto vyšetření vzbuzují dojem korupčního jednání, neboť matku dítěte ani nepozdravil a zavřel před ní dveře od ordinace, přestože se oba rodiče dožadovali rozhovoru. Pokud chcete odborníka, utíkejte od psychologa, co prošel profesionální deformací a klienty považuje kusy, kterých je potřeba se rychle zbavit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R

Koukám, že to tady má pan doktor tak půl na půl. Byla jsem s ním moc moc spokojená. Před pěti lety, jsme spolupracovali na mém pochroumaném duševním stavu. Je to takový zdravý a zkušený psycholog. Léčba byla doplněna o uvolňovací a jógová cvičení. Což bylo super. Já byla moc spokojená.


P

Kdysi sem měl potíže a velké nezvladatelné návaly vzteku nebylo léků co by mě pomohli tak mě šoupali z jedné léčebny do druhé v jedné mě uspavacíma injekcema málem zabily.Až moje mamča narazila na tohoto pána, zprvu sem mu moc nedůvěřoval ale po pár výletech do Slovenského rudohoří s partou (podobných, né však tak hrozných jako já)lidí kteří nás měli jakoby na starost,věděli jak na nás za neustálého dozoru kolegy dr.Pavla.Několikrát jsme si sáhli na dno svých sil (například hora PIPITKA)a večer vyčerpání seděli u ohně a probírali celej den po té jsme usínali pod stanem.Tam sem si uvědomil co a kdo sem.
Moc mu za to děkuju.V podstatě bych dneska někde blbnul v kleci nebýt jeho a mé mamči.
Díky za ten čas a trpělivost.Pepa Zdětín 33 608968561


P

K psychologovi nechodíme s chřipkou, která za týden odezní, nebo je vyléčena. Tady to je na dobu delší a na snaze a chtění pacienta. Já měl trpělivost a vůli svůj problém řešit a tak jsem vydržel. Po více jak roce se výsledek dostavil. Dnes jsem v pohodě a nesmírně vděčný!!! Zvláště po předchozích zkušenostech se dvěma psychology. Proto tvrdím - je velmi dobrý!!


B

super!!!!!!!!!!!!! pomohl!!!!!!!!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti