Adresa

Gynekologická ordinace
Zahradnická 72, Příbram

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

27 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřený profil
Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

MUDr. Pokorného za sebe rozhodně nedoporučuji. K jinému lékaři jsem přešla po 1. těhotenství. Bagatelizoval ne úplně optimální výsledky screeningu v 1.trimestru, i přes opakované žádosti mi nenapsal žádanku na 2.screening, který je plně hrazený ze zdravotního pojištění (s odůvodněním, že mi jí vlastně ani nemůže napsat, protože by vyšetření bylo hrazeno z jeho kapsy). Neempatický přístup při každé návštěvě. Jediným pozitivem byla vždy milá sestra. Až v průběhu dalšího těhotenství, kdy jsem změnila gynekologa si připadám jako "Alenka v říši divů", že návštěvy lékaře v průběhu těhotenství mohou mít zcela jiný a pečlivý charakter.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřený profil
Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

V ordinaci, ještě k tomu v době epidemie a ještě u gynekologa,neuvěřitelná špína,na přístrojích, na židlích. Doktor ani neodpoví napozdrav. Nepromluví,na všechno se musíte ptát ,přičemž valí oči v sloup. Celpu dobu se chová, že ho strašně otravujete,přitom návštěva v ordinaci netrvá nikdy víc než 5 minut.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

R
Ověřený profil
Umístění: Gynekologická ordinace gynekologické vyšetření

Pan doktor se vždy jevil jako pečlivý. Snažil se být vždy vtipný a moje dotazy vždy ohledně těhotenství smetl pod stůl. Nedbal na upozornění z genetického vyšetření a moje těhotenství muselo být akutně ukončeno. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřený profil
Umístění: Gynekologická ordinace gynekologické vyšetření

Doktor velmi nepříjemný,protivný. Byla jsem objednaná na vyš.,se žádankou z onko. Rozčiloval se,že nemusí skákat,jak někdo píská. Potřebné vyš. (ultrazvuk) neproběhlo,prý nebyl čas a nebylo potřeba. Bohužel se doktor mýlil. O pár dní později jsem skončila v nemocnici,na operaci,rozsahlý nález. Oni čas na ultrazvuk a na péči měli. Tenhle "doktor" ne,měl čas jen na otřesné chování.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil
Umístění: Gynekologická ordinace Pravidelné kontroly a těhotenství

K panu doktorovi chodím už hodně let. Vždycky byl pečlivý,se vším mi pomohl, vysvětlil. Dohlížel na mě po celou dobu dvou těhotenství a i přesto,že jsem nebyla úplně zdravotně v pořádku a musela jsem být hlídaná,tak mi byl vždycky oporou, vše vysvětlil a poslal na potřebna vyšetření. Nikdy se mi nestalo,že by byl nepříjemný nebo unavený, právě naopak,znám ho vysmateho a pohodově naloženého.


A
Ověřený profil

K panu doktorovi jsem začala chodit, když jsem byla už onkologicky v pořádku a u Apolináře mi řekli, že kdykoli při problémech mohu přijít, ale běžné kontroly mohu provádět v místě bydliště. Sami mě pana doktora doporučili. Do stavu mě přijmul bez problémů, byl velmi důsledný, pečlivě si přečetl zprávu z Prahy a nadále se mi plně věnuje při každé návštěvě, je pozitivní, veselý a přijemný. Jen kdyby bylo více takových lékařů. Ála


S
Ověřený profil

ja jsem od pana doktora utekla po tom, co jsem k nemu sla s problemem a on me poslal pryc, ze narok na vysetreni mam az za 3 mesice. Po trech mesicich mi oznamil, ze musim na operaci do motola na onkologii. Vubec se s tim nemazlil (bylo mi 22, takze sok). Konecna dg. tezka dysplazie delozniho cipku. Na kontrolu si me pozval az za 6 mesicu. Tak jsem se nastvala a objednala se do Prahy a tam jsem chodila kazde 3 mesice na kontrolu do cetnra onkologicke prevence. Pani doktorce se tenkrat vubec nelibilo, ze me pan dr Pokorny takhle odbyl...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřený profil

S panem doktorem mam skvelou zkusenost. Utekla jsem k nemu od jine lekarky, protoze to u ni bylo hrozne a pak doktor byl poklad. Mela jsem problem, ktery mi on bezvadne vysvetlil, uklidnil me a poradil jak ho resit. Usmevavy a pozitivne naladeny. Moc chvalim a doporucuju.


Dobrý den, já mám s panem doktorem dobrou zkušenost. Dost často jsem měla problémy, které nebyly až tak závažné. Ale před rokem a čtvrt se mu nelíbil při vyšeření děložní čípek, ale cytologie vyšla v pořádku. Přesto si mě raději pozval na další prohlídku dříve a ne až za rok, naštěstí. Další cytologie vyšla již pozitivní a sama doktorka Svobodová mi řekla, že sám si mě vyžádal na dřívější prohlídku. Už jsem po operaci a bez poblémů. Teď ještě dojíždím do Motola a musím říct, že všude je něco. Tři lékaři (z toho i paní docentka)mi už nedoporučují další těhotenství (na prvním místě je matka), že dva drobečkové mi musí stačit a třetí mě seřval, kde jsem tu kravinu sebrala.Děkuji panu doktorovi mnohokrát.


Já si tedy na pana Pokorného nemohu stěžovat. Vyšetření mě nebolí, je moc příjemný. Před vánoci jsem potratila v 7 týdnu a choval se mile, vše mi vysvětlil, doporučil, co dělat a co naopak nedělat, psychicky podpořil. To že si občas něco zamumlá tiše, to je pravda, ale neměla jsem problém, aby mi to zopakoval.

Záchod není sice nic moc, ale zas taková hrůza to není, zažila jsem i horší.

Předchozí sestru Zlatu jsem moc ráda neměla, jednou mi vrazila do ruky tlakoměr, ať si změřím tlak. Nechápavě jsem na ni zírala a nevěděla, jak dlouho pumpovat, tak jsem se zeptala a ona mi řekla, že tímhle tempem tu budeme do zítřka, tak jsem milý tlakoměr hodila na stůl a řekla jí, že je to její práce, tak ať mě nebuzeruje a od té doby jsem měla pokoj :). Nová sestřička je zlatá, moc milá, vždy si s ní hezky popovídám.


Došlo k chybě, zkuste to znovu