Zahradnická 72, Příbram
Gynekologická ordinace

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Umístění: Gynekologická ordinace gynekologické vyšetření

Pan doktor se vždy jevil jako pečlivý. Snažil se být vždy vtipný a moje dotazy vždy ohledně těhotenství smetl pod stůl. Nedbal na upozornění z genetického vyšetření a moje těhotenství muselo být akutně ukončeno. Nedoporučuji.

Umístění: Gynekologická ordinace gynekologické vyšetření

Doktor velmi nepříjemný,protivný. Byla jsem objednaná na vyš.,se žádankou z onko. Rozčiloval se,že nemusí skákat,jak někdo píská. Potřebné vyš. (ultrazvuk) neproběhlo,prý nebyl čas a nebylo potřeba. Bohužel se doktor mýlil. O pár dní později jsem skončila v nemocnici,na operaci,rozsahlý nález. Oni čas na ultrazvuk a na péči měli. Tenhle "doktor" ne,měl čas jen na otřesné chování.

Umístění: Gynekologická ordinace Pravidelné kontroly a těhotenství

K panu doktorovi chodím už hodně let. Vždycky byl pečlivý,se vším mi pomohl, vysvětlil. Dohlížel na mě po celou dobu dvou těhotenství a i přesto,že jsem nebyla úplně zdravotně v pořádku a musela jsem být hlídaná,tak mi byl vždycky oporou, vše vysvětlil a poslal na potřebna vyšetření. Nikdy se mi nestalo,že by byl nepříjemný nebo unavený, právě naopak,znám ho vysmateho a pohodově naloženého.

K panu doktorovi jsem začala chodit, když jsem byla už onkologicky v pořádku a u Apolináře mi řekli, že kdykoli při problémech mohu přijít, ale běžné kontroly mohu provádět v místě bydliště. Sami mě pana doktora doporučili. Do stavu mě přijmul bez problémů, byl velmi důsledný, pečlivě si přečetl zprávu z Prahy a nadále se mi plně věnuje při každé návštěvě, je pozitivní, veselý a přijemný. Jen kdyby bylo více takových lékařů. Ála

ja jsem od pana doktora utekla po tom, co jsem k nemu sla s problemem a on me poslal pryc, ze narok na vysetreni mam az za 3 mesice. Po trech mesicich mi oznamil, ze musim na operaci do motola na onkologii. Vubec se s tim nemazlil (bylo mi 22, takze sok). Konecna dg. tezka dysplazie delozniho cipku. Na kontrolu si me pozval az za 6 mesicu. Tak jsem se nastvala a objednala se do Prahy a tam jsem chodila kazde 3 mesice na kontrolu do cetnra onkologicke prevence. Pani doktorce se tenkrat vubec nelibilo, ze me pan dr Pokorny takhle odbyl...

S panem doktorem mam skvelou zkusenost. Utekla jsem k nemu od jine lekarky, protoze to u ni bylo hrozne a pak doktor byl poklad. Mela jsem problem, ktery mi on bezvadne vysvetlil, uklidnil me a poradil jak ho resit. Usmevavy a pozitivne naladeny. Moc chvalim a doporucuju.

Dobrý den, já mám s panem doktorem dobrou zkušenost. Dost často jsem měla problémy, které nebyly až tak závažné. Ale před rokem a čtvrt se mu nelíbil při vyšeření děložní čípek, ale cytologie vyšla v pořádku. Přesto si mě raději pozval na další prohlídku dříve a ne až za rok, naštěstí. Další cytologie vyšla již pozitivní a sama doktorka Svobodová mi řekla, že sám si mě vyžádal na dřívější prohlídku. Už jsem po operaci a bez poblémů. Teď ještě dojíždím do Motola a musím říct, že všude je něco. Tři lékaři (z toho i paní docentka)mi už nedoporučují další těhotenství (na prvním místě je matka), že dva drobečkové mi musí stačit a třetí mě seřval, kde jsem tu kravinu sebrala.Děkuji panu doktorovi mnohokrát.

Já si tedy na pana Pokorného nemohu stěžovat. Vyšetření mě nebolí, je moc příjemný. Před vánoci jsem potratila v 7 týdnu a choval se mile, vše mi vysvětlil, doporučil, co dělat a co naopak nedělat, psychicky podpořil. To že si občas něco zamumlá tiše, to je pravda, ale neměla jsem problém, aby mi to zopakoval.

Záchod není sice nic moc, ale zas taková hrůza to není, zažila jsem i horší.

Předchozí sestru Zlatu jsem moc ráda neměla, jednou mi vrazila do ruky tlakoměr, ať si změřím tlak. Nechápavě jsem na ni zírala a nevěděla, jak dlouho pumpovat, tak jsem se zeptala a ona mi řekla, že tímhle tempem tu budeme do zítřka, tak jsem milý tlakoměr hodila na stůl a řekla jí, že je to její práce, tak ať mě nebuzeruje a od té doby jsem měla pokoj :). Nová sestřička je zlatá, moc milá, vždy si s ní hezky popovídám.

tak na tohoto lékaře nedám dopustit,díky panu doktorovi se mi v 35letech narodily zdravá dvojčátka,jinak pan doktor je sympaťák,upřímný člověka profesional na svém místě a ty negativní hodnocení mu vůbec nepatří..Lenka

Nikdy jsem neměla nijak závažnější problém, takže hodnotím na základě běžných prohlídek. Pan doktor je příjemný, pečlivý a ochotně odpovídá na jakékoliv dotazy. Sice si to někdy trochu špitá pro sebe tak potichu, že je mu těžko rozumět :), ale klidně zopakuje. S kreslením už jsem se také párkrát setkala :)
Nová sestra je opravdu milá, ale Zlatuška taky nebyla v jádru špatná, jen to chtělo dobře začít nějaké téma.
Že se do této ordinace nemusí objednávat na čas, považuju za jednu s velkých výhod. Člověk tak může řešit daný problém okamžitě. Jsou časy, během ordinačních hodin, kdy se tam ani moc čekat nemusí, takže paráda. Takže doporučuju, kdo má s tímhle problém, ať si přejde jinam a čeká si na předem domluvený termín a zbytečně tady nekritizuje.
Co ze záchodu týká, z těch komentářů tady skoro vyplývá, že to tam vypadá jak někde na nádraží. Žádnej Hilton to není, ale zase bych nepřeháněla....