Ordinace PL pro dospělé
Černohorská 85, Janské Lázně

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zatím jsem se nesetkala s lepším lékařem! Během let zkušeností s nepříjemnými doktory, kteří se nezajímají o příčinu nemoci a pouze napíšou prášek, jsem se začala lékařské "péči" vyhýbat. Naštěstí jsem poznala Mudr. Petrů, který mi nejen vždy pomohl, ale navíc svým přístupem a profesionalitou mi vrátil důvěru v lékaře. Je schopen nabídnout nejen postupy západní medicíny, ale v případě zájmu i možné alternativy. Léčbu přizpůsobuje situaci a pacientovy. Nikdy jsem u něj nezažila rutinní přístup, vždy se zeptá i na okolnosti. Zkrátka je to lékař celostní medicíny, který dobře a rád pomáhá lidem. Klenot mezi lékaři!

Skvělý přístup, odborník na svém místě, příjemný, nezajímá ho jen nemocné tělo, ale taky jak se člověk cítí na duši, celostní medicína...apropos, kdo vám posílá sms každé dva roky, že máte přijít na preventivní prohlídku?? Prostě chvála chvála chvála...!!!

Nejlepší obvodní lékař, který byl v Janských Lázních. Ochotný, vstřícný a vždy vyjde vstříc všem pacientům.
Doufám, že nám nikam neodejde.

Vždy příjemný, pohodový. Dle možností vyjde vstříc pacientům.

Pan doktor Petrů je nejlepší lékař,jakého jsem měla možnost dosud poznat.Je perfektní po odborné stránce,navíc svým jednáním léčí i "duši" pacienta.Nemocný člověk bývá dost citlivý na sebemenší netaktnost,vycítí "nezájem" a pak ztácí důvěru k lékaři a svoje brzké uzdravení.Všech těchto negativních pocitů,které se za léta nahromadily,jsem se postupně díky péči pana doktora postupně zbavila a cítím se po všech stránkách lépe.Děkuji.
Názor,napsaný níže /17.12.2010/je podle mně neobjektivní.

Pan doktor umí léčit a hlavně svoji práci bere vážně,to je jiné kafíčko než ve SVOBODĚ!!!! Veronika

Pan doktor petrů, je skvělý lékař a člověk. U něj si nikdo nemůže stěžovat na to, že by byl odbyt ba naopak. Má svůj pevný názor na naše zdraví a ani samotný pacient mu do toho nesmí "kecat". Sestřička je taky super. No zkrátka skvělá ordinace i když pan doktor mě někdy straší se zavřením do klece :-)))

Pan doktor Petrů je skvělý lékař a člověk, vždy mě pozorně vyslechne, poradí a doporučí případnou léčbu. Mám vždy pocit, že jsem u svého dobrého známého. Vážím si jeho laskavosti a moc si přeji, aby u nás ještě dlouho léčil. Přeji hodně zdraví panu doktorovi a také mu přeji, aby i on nacházel spokojenost a porozumnění u svých pacientů. Děkuji Vám za Vaší laskavost, se kterou se u vždy u Vás setkávám.

Pohodový, zkušený pan doktor. Hlavně sportovec. Takového bych si přál v každé ordinaci.

bsolutní souhlas s výše uvedenými názory,hlavně aby nám vydržel a neodešel.
Díky za vaši péči,pane doktore.