MUDr. Pavel Murín

Chirurg Více

Valašské Meziříčí 2 adresa

5 názor

Adresy (2)

Nemocnice Valašské Meziříčí
U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Medica Chirurgica s.r.o. sinus pilonidalis

Lékaře jsem si vybral po více než 6ti letech odkládání a strachu, kdy jsem postupně navštívil NJ nemocnici, fakultku v Ostravě, fakultku v Olomouci až jsem "skončil" právě ve VM a bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě! Vše mi bylo vysvětleno a to lidsky! Operace byla bez problémů a ta následná péče ve VM nemocnici byla nejlepší co jsem kdy zažil (jídlo super, sestry báječné, pravidelný úklid, všichni usměvaví a ochotní) - nestalo se, že bych musel na sestry zvonit, protože jsem byl tak často kontrolován, že nebylo třeba...všechna čest opravdu. Snad si to někdo z nich přečte - děkuji za vše. Lukáš V.

O
Ověřený profil
Umístění: Medica Chirurgica s.r.o. Bolest v koleně

Pan doktor je profesionál i když měl po pracovní době,počkal na snímek a provedl punkci,která mi moc pomohla.Nedám na medicu dopustit, jsem jejich pacientem řadu let a vše je na vysoké urovni ,né jak v nemocnici.

K
Ověřený profil
Umístění: Medica Chirurgica s.r.o. Plastika nehtového lůžka

Dobrý večer. Navštívila jsem na doporučení rodiny Medicu a musím pochválit pana doktora Murina ???? Byla jsem na plastice nehtoveho lůžka, kterou jsem dlouho odkládala... Pan doktor je moc milý a pečlivý. Palec se krásně hojí a už teď vím jakou chirurgii navštívím kdyby byl nějaký problem. Moc děkuji a omlouvám se za můj přístup(strach) , jen vidím injekci a hned se mi dělá zle.


Ověřený profil
Umístění: Medica Chirurgica s.r.o. Bolest ramenního kloubu

Chci touto cestou poděkovat doktoru Pavlovi Murinovi, za rychlou a profesionální pomoc od bolesti ramene.Konečně se můžu zase bezbolestně vyspat a vykonávat činnost jako dřív.Ještě jednou děkuji i jeho vstřícné a ochotné sestřičce.
S pozdravem,

Třetina Libor


T
Ověřený profil

Na chirurgické pohotovosti jmě vyšetřil doktor Murín, z rentgenového snímku nepoznal luxaci ramenního kloubu, ošetřující sestra mi vzápětí zahejbala prstem, čímž dokázala na krátkou chvíli překonat i bolest vyhozeného ramene, protože prst byl zlomený - jak se ukazalo na RGT již v jiném zdravotním zařízení. Nějvětší starost byla o 60 Kč poplatek a podepsání převzetí ortézy - kterou mi pan doktor stále vyhozené rameno fixoval. Vzhledem k skutečně velké bolesti, jsem se ptal na nějaké tišící prostředky. To mě pan doktor odkazal na Iblgin ve volném prodeji. Následovalo 36 probělých hodin bolesti, kterou ukončil až jiný chirurg nahozením ramene. Byla to moje jediná zkušenost s touto nemocnicí a doufám že i poslední. Jediné čeho lituji, že jsem nedal nemocnici na pana doktora stížnost. Ještě více na jeho sestry, jejíž chování bylo strašné a díky ní, mám jeden prst nadosmrti (naštěstí jen lehce) křivější.

MUDr. Pavel Murín

Vážený pane Antoníne Blomanne, nechci zde omlouvat své pochybení, ke kterému bezpochyby došlo. Jen bych chtěl poukázat na skutečnost, že se u Vás jednalo o vzácnou zadní luxaci ramenního kloubu, která se vyskytuje v 10% případů luxací ramenního kloubu a nemusí být na rtg snímku zcela zřejmá (ani pozdější popis snímku rentgenologem nebyl přesvědčivý pro luxaci v kloubu). Ani klinický nález není typický, jako to bývá u luxace přední ("prázdná kloubní jamka"). Já se tehdy v mé krátké praxi s touto luxací setkal poprvé, a ano, nepoznal jsem ji. Tímto uznávám své pochybení a ještě jednou se omlouvám. Co se týče prstu, na jeho bolesti jste upozornil až po návratu z rtg, klinicky se jednalo o abrupci baze posledního článku prstu v oblasti úponu natahovače prstu, byla přiložena fixace-extenční dlažka, s tím, že rtg by se dodělal při příští kontrole. Je mi líto tohoto negativního názoru na mou práci, ale to k výkonu povolání lékaře patří. Je mi jasné, že negativních názorů bude víc, ale, doufám, že také přibudou názory pozitivní.


Došlo k chybě, zkuste to znovu