Lidická 425, Sedlčany
Ord. prakt. lékaře - stomatologa

Dobrý den pan je výborný zubař. Měl se problém ze stoličkou vzal mě hned jak sem mu zavolal je šikovný proto mu dávám tolik. R. Ť

Doktor je úžasný zubař má šikovný ruce!!!Strašně mi pomohl po předchozí doktorce.Nebojím se!!!

Pan Matuška ml. je velmi šikovný stomatolog. Přijal mne mezi své pacienty, ačkoliv má plno a velmi si toho vážím. Je to profík ! Je pečlivý,citlivý při ošetření. Každý postup podrobně vysvětlí !
Při ošetření panuje příjemná atmosféra. Sestřičky jsou přívětivé, velmi ochotné. Jsem moc rád, za takového lékaře ! Pavel Skokan

Výborný zubař,vyndaval mi zbytky kořenu zubu po předchozí zubařce.Hodnotím velmi kladně.

Po mých krátkých zkušenostech s panem Matuškou musím hodnotit velmi kladně :-) Je to jistě odborník na svém místě. Je citlivý a hlavně pečlivý. V porovnání s předchozí zubařkou - nebe a dudy... vřele doporučuji.

Skvělý zubař:) po zkušenostech s minulou zubařkou je to můj nejlepší zubař, kterýho jsem kdy měla:)

Pan doktor vypadá tak trochu jako drsoň, co se týká vyšetření a různých zákroků, ale je to opravdu profík, který dokáže pomoci.