Ord. prakt. lékaře - stomatologa
Lidická 425, Sedlčany

Umístění: Ord. prakt. lékaře - stomatologa Jiný

K panu doktorovi jsem chodila nekolik let. Nidky jsem se zuby potize nemela, ani s panem doktorem.
Az na treba jeden drobny kazik jsem mela ziby vzdy v poradku.
Behem tehotenstvi a po porodu jsem na prohlidce nebyla, protoze je zubar vice nez hodinu cesty vzdaleny od meho bydliste. Ale obtize jsem nemela.
Jiz pred cca 2-3 lety mi zubar hlasil,ze mam dva mezizubni kazy, ale ze jsou malinke a je tedy zbytecne do zubu vrtat, a ze se mam ozvat, kdyby me zuby bolely nebo by byla nejaka obtiz. Verila jsem mu, a tak jsem to nechala. Takto mi to rikal asi na dvou kontrolach. Cca pred 3 mesici mne zacal silene bolet jeden z tech zubu, kde byl kaz. Silena citlivost na teple a studene, na kousani, bolest celeho obliceje, hlavy. Nemohla jsem spat. Byl vikend,a tak jsem byla na pohotovosti, kde mi nic neudelali, a po vikendu jsem jela k zubari. Kaz mi odvrtal,dal docasnou vlozku a za tri tydny kontrola, ze uvidime,co bude zub dal delat. Zub dal samozrejme bolel. Po trech tydnech jsem opet jela, popsala svoji bolest. Reakce doktora byla,ze to je divny a ze nevi,proc me to boli. Zadala jsem ho o maly rentgen (obavala jsem se kanalku), nacez mi rekl,ze rentgen je zbytecny delat. A ze mi tam da docasnou vlozku (opet), a nejakou vodicku, po ktery by zub nemel byt tak citlivy (byl uplne stejne). Pry mam prijet, kdyby to jako fakt bodne bolelo. Zaregistrovala jsem se k nove zubarce v miste meho bydliste. Po dnesni navsteve mi doktorka zjistila kazy velikosti pulky zubu ve trech sousedicich zubech, masivni zanet cele te casti, zjistila,ze dva zuby jsou mrtve a musela mi vyndat nervy, a dale mi musela cistit 3 kanalky. Ty se budou vyplnovat a budu muset mit dve korunky. Nejen ze jsem trpela bolestmi posledni tri mesice bez jakekoli pomoci, ale co ty sileny penize, ktere ted musim za vsechnu tu napravu zaplatit.??
Tohoto vseho jsem mohla byt usetrena jiz pred vyse zminenymi 2-3 roky, kdy stacilo, aby pan zubar kazy jednoduse odvrtal, byt byly male.
Toto mi prijde naprosto neprofesionalni a nehorazne. Jsem rada,ze jsem si nasla novou zubarku, ktera je precizni a pecliva a vynasnazi se mi ted od bolesti pomoci a dat mi zuby jeste nejak doporadku.
Bohuzel tedy pana doktora nemohu po teto zkusenosti doporucit.

Dobrý den pan je výborný zubař. Měl se problém ze stoličkou vzal mě hned jak sem mu zavolal je šikovný proto mu dávám tolik. R. Ť

Doktor je úžasný zubař má šikovný ruce!!!Strašně mi pomohl po předchozí doktorce.Nebojím se!!!

Pan Matuška ml. je velmi šikovný stomatolog. Přijal mne mezi své pacienty, ačkoliv má plno a velmi si toho vážím. Je to profík ! Je pečlivý,citlivý při ošetření. Každý postup podrobně vysvětlí !
Při ošetření panuje příjemná atmosféra. Sestřičky jsou přívětivé, velmi ochotné. Jsem moc rád, za takového lékaře ! Pavel Skokan

Výborný zubař,vyndaval mi zbytky kořenu zubu po předchozí zubařce.Hodnotím velmi kladně.

Po mých krátkých zkušenostech s panem Matuškou musím hodnotit velmi kladně :-) Je to jistě odborník na svém místě. Je citlivý a hlavně pečlivý. V porovnání s předchozí zubařkou - nebe a dudy... vřele doporučuji.

Skvělý zubař:) po zkušenostech s minulou zubařkou je to můj nejlepší zubař, kterýho jsem kdy měla:)

Pan doktor vypadá tak trochu jako drsoň, co se týká vyšetření a různých zákroků, ale je to opravdu profík, který dokáže pomoci.