Sam. ordinace PL pro dospělé
Karla Hynka Máchy 592, Hradec Králové

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Pan doktor mi lidsky zachranil krk, byt spravne nemel, za to mu moc dekuji. Jinak je bezprostredni, coz ocenuji, ze mi doktor nemaze med kolem huby.

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Ano, je pravdou, že pan doktor je svůj, ale minimálně to vypadá, že ví co dělá a hlavně to funguje. Jeho upřímnost bolí, to je jasná věc, takže pokud nechcete pomoct, jděte jinam, kde vám budou vyprávět jak je dobrý se přežírat, chlastat, kouřit, ... To vám tento pan doktor říkat nebude a naopak vám na "plnou hubu" řekne to co nechcete slyšet i když to sami víte :-)

Pan doktor Macura patří mezi ty, kteří ordinují od stolu. Kvůli panu doktorovi mi před měsícem málem zemřel otec na infarkt po té, kdy při změně tlaku, z trvale nízkého (který měl otec celý život), na velmi vysoký, ho ani neposlal na EKG, ale pouze mu dal prášky na vysoký tlak. Navíc kdysi naměřené hodnoty EKG u pana doktora byly diametrálně odlišné od hodnot naměřených následně po té ve fakultní nemocnici. Z toho usuzuji, že pan doktor sice naměří EKG, ale absolutně nerozumí zobrazeným hodnotám a údajům. Tatínek prodělal velmi těžký infarkt a je veliké štěstí, že vůbec žije. Proto: Pokud jste u pana doktora Macury v péči, vězte, že jste potencionálně ohrožení nedůslednou a nezodpovědnou péčí pana doktora a nejlepší pro vaše zdraví bude okamžitá změna praktického lékaře. A doufám, že pan doktor už svým "ordinováním" od stolu nebude ohrožovat další pacienty na zdraví i životech!!!

Projeví se v okamžiku, kdy ho opravdu potřebujete, a udělá přesně to, co je třeba.

Chodím k panu doktorovi 16 let a nikdy bych neměnila. On je svůj, ale v případě , že se mu zdravotní stav pacienta nezdá, provede všechna potřebná vyšetření, napíše doporučení a je velmi pečlivý. Nikdy mu nezapomenu péči o mého tchána. Docházel k nám každý den a měl velmi lidský přístup.Není to lékař z Růžovky, ale pokud takové hledáte , nenajdete.

dle mého názoru parodie na lékaře. ordinuje jen za PC, na pacienta se ani nepodívá a vrchol jeho léčby ATB na virózu!!! sviňským krokem hnát většinu praktiků, jsou důležití jen kvůli neschopence, pouhé úřednice...

Byl jsem u něj v čase chřipkové epidemie.Neustálý příliv známých bočními dveřmi,nekonečné čekání.Když jsem se konečně dostal na řadu,řekl přede mnou sestře: "Zamkněte už dveře.Leze TO sem jako mravenci"....Takže až tam budete,jste nevítané "TO".Co se týká vychvalované odbornosti,u mně se zrovna neprojevila.Příznaky přes koňské dávky antibiotik stále stejné,až po mnoha měsících potíže nerady a pomalu odešly samy.Nedoporučuji je přesně výstižné slovo

velmi dobrý specialista, jsem velice spokojen s jeho péčí.

Y

Ve svém oboru /ambulantní plicní lékařství/ je podle mého názoru pan doktor Macura špička.
Ráda si počkám. Chodila jsem s astmatem ke dvěma jiným lékařům a teprve pan doktor mi nasadil léky, které mi přinesly opravdu úlevu.
Z čekání v čekárně které u tak dobrého lékaře ráda podstoupím jsem vypozorovala, že níže uvedená hodnocení "arogantní" lze také přeložit jako "upřímný a rychlý", protože se mi několikrát stalo, že "plicní pacienty" jsem zahlédla s cigaretou v restauraci a kritiku své životosprávy slyšet nechce nikdo !!!

S panem doktorem Macurou mám 12 leté jen velmi dobré osobní zkušenosti. Jedná se o lékaře, který je podle mého názoru na vysoké odborné úrovni. Oceňuji zejména jeho rázný, ale přitom pečlivý a odpovědný přístup k potížím pacienta. Přes jeho rázný a sportovní přístup k pacientům však nepostrádá lidskost, ochotu a slušnost, což jsou vlatnosti, které jsou spolu s vysokou odborností nejdůležitější měřítka kvality lékaře, tedy alespoň dle mého subjektivního názoru a pocitu.