Pavel Lukeš, zubař Boskovice

MUDr. Pavel Lukeš

Zubař Více

16 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Smetanova 24, Boskovice
Dům lékařských služeb - zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Když se mi v práci rozpadl zub a já se mohl přeskočit bolestí, jako jediný z dvanácti zubařů, které jsem obvolal, mě ihned vzal a od bolesti mi ulevil i bez registrace a zdarma. Zub mi sice jenom otevřel a poslal mě k mému zubaři, nicméně, v ten moment mi mo pomohl. Bezbolestně a s úsměvem.


P
Ověřeny pacient

Dr.Lukeš je velmi dobrý lékař.Na svůj věk nadstandartně vzdělán.A není pravda,že nemá moderní metody.Na město jako je Boskovice je to akorát....Boskovice nejsou Praha ani Brno...podle toho také pan doktor vybírá peníze.Měla jsem možnost se nechat ošetřit v Praze a nevěděla jsem,že budu platit už jen za to,že si sednu do čekárny.Doporučuji se zeptat,kolik co stojí v jiných městech.Pak se nebudete stačit divit.Má k dispozici laboratoř přímo v místě pracoviště,což je taky nadstandart....s laborantkami vzdělanými dvěma atestacemi....čož také není standart.


L

Jak může zubní lékař říct pacientovi : ,,Až vás bude něco bolet tak přijdte,, bez jakkéhokoliv zájmu mu opravit špatné zuby když nebolí..!!! Já osobně do téhle ordinace už nevstoupím.. Lituju že sem tam kdy vešla..!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Bývával dobrý, ale teď je to hodně slabé, prevence nula, nové metody léčby a protetiky nějak neexistují, léčba v rychlém stylu na úkor kvality- škoda - bohužel.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Moc mne překvapilo co napsal. S toho vyplívá, že nemohu věřit nikomu, ani tomu chlapovi co ho vidím každý den v zrcadle. A co teď, a co dál stím můžou udělat obyčejní lidé?
A vláda se vším souhlasí.
Já se na to vy..., k....

WINNERGLORY DAMEC


Ověřeny pacient

Hodnocení ubařiny pana dr Lukeše mě tak moc nezajímá, neboť každý pacient hodnotí velmi subjektivně a tedy nto není žádným měřítkem. Mne zaujal spíše náhodou nalezený rozhovor, z něhož 3. část byla zveřejněna v novinách Boskovicko ze dne 28.června 2011, kde jsou uvedeny takřka převratné věci. A tak se pídím po těch předchozích či následujících částech . Ví o tom někdo něco ?
Arnold@seznam.cz


Bývaval kdysi dávno velmi dobrý, pak dobrý a teď raději bez komentáře. Preventivní prohlídka nulová, a léčba omezena otázkou tak kde to bolí a nějakým rychlým řešením, které těžko nazvat léčbou. Odpovědný přístup k pacientovi a moderní léčba nějak tuto ordinaci minuly škoda.


Myslela jsem, že je to dobrý lékař. Teď jsem však musela kvůli bydlišti změnit zubaře. Už mi opravoval tři zuby, místo kompletní výplně jsem tam měla nacpanou vatu. Tohle by asi zubař dělat neměl.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan doktor býval pečlivý, ale v poslední době je to spíš naopak,pracuje opravdu rychle ale často na úkor kvality. Preventivní prohlídka se smrskla na otrázku co Vás bolí? A nové metody -raději bez komentáře.


Rychlý a dobrý zubař. Nerad trhá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti