Dům lékařských služeb - zubní ordinace
Smetanova 24, Boskovice

Když se mi v práci rozpadl zub a já se mohl přeskočit bolestí, jako jediný z dvanácti zubařů, které jsem obvolal, mě ihned vzal a od bolesti mi ulevil i bez registrace a zdarma. Zub mi sice jenom otevřel a poslal mě k mému zubaři, nicméně, v ten moment mi mo pomohl. Bezbolestně a s úsměvem.

Dr.Lukeš je velmi dobrý lékař.Na svůj věk nadstandartně vzdělán.A není pravda,že nemá moderní metody.Na město jako je Boskovice je to akorát....Boskovice nejsou Praha ani Brno...podle toho také pan doktor vybírá peníze.Měla jsem možnost se nechat ošetřit v Praze a nevěděla jsem,že budu platit už jen za to,že si sednu do čekárny.Doporučuji se zeptat,kolik co stojí v jiných městech.Pak se nebudete stačit divit.Má k dispozici laboratoř přímo v místě pracoviště,což je taky nadstandart....s laborantkami vzdělanými dvěma atestacemi....čož také není standart.

Jak může zubní lékař říct pacientovi : ,,Až vás bude něco bolet tak přijdte,, bez jakkéhokoliv zájmu mu opravit špatné zuby když nebolí..!!! Já osobně do téhle ordinace už nevstoupím.. Lituju že sem tam kdy vešla..!!!

Bývával dobrý, ale teď je to hodně slabé, prevence nula, nové metody léčby a protetiky nějak neexistují, léčba v rychlém stylu na úkor kvality- škoda - bohužel.

Moc mne překvapilo co napsal. S toho vyplívá, že nemohu věřit nikomu, ani tomu chlapovi co ho vidím každý den v zrcadle. A co teď, a co dál stím můžou udělat obyčejní lidé?
A vláda se vším souhlasí.
Já se na to vy..., k....

WINNERGLORY DAMEC

Hodnocení ubařiny pana dr Lukeše mě tak moc nezajímá, neboť každý pacient hodnotí velmi subjektivně a tedy nto není žádným měřítkem. Mne zaujal spíše náhodou nalezený rozhovor, z něhož 3. část byla zveřejněna v novinách Boskovicko ze dne 28.června 2011, kde jsou uvedeny takřka převratné věci. A tak se pídím po těch předchozích či následujících částech . Ví o tom někdo něco ?
Arnold@seznam.cz

Bývaval kdysi dávno velmi dobrý, pak dobrý a teď raději bez komentáře. Preventivní prohlídka nulová, a léčba omezena otázkou tak kde to bolí a nějakým rychlým řešením, které těžko nazvat léčbou. Odpovědný přístup k pacientovi a moderní léčba nějak tuto ordinaci minuly škoda.

Myslela jsem, že je to dobrý lékař. Teď jsem však musela kvůli bydlišti změnit zubaře. Už mi opravoval tři zuby, místo kompletní výplně jsem tam měla nacpanou vatu. Tohle by asi zubař dělat neměl.

Pan doktor býval pečlivý, ale v poslední době je to spíš naopak,pracuje opravdu rychle ale často na úkor kvality. Preventivní prohlídka se smrskla na otrázku co Vás bolí? A nové metody -raději bez komentáře.

Rychlý a dobrý zubař. Nerad trhá.