1. všeobecná poliklinika Kladno
K Nemocnici 2814, Kladno

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Já jsem s Mudr.Lipertem spokojená,chodím do prsní poradny několik let,také jsem v chirur. ordinaci
absolvovala menší chirurgický zákrok a nemůžu si stěžovat,syn se zde léčil se zarostlými nehty ,
úspěšně.Mohu doporučit. Eva

Zákrok- šití rány na ruce - nasledne kontroly a odstranení stehu na 7. Den po šití, zbylé 2 stehy na 9. Den.
Pri odstranovaní stehu krvácení, zjevne ješte nezrostlé struktury, na 9. Den zbylé 2. Stehy odstranene a znova krvácení nacoz lékar vyndal pruhlední leukoplast a prekryl ji krvacejici ranu ve stylu "naramek" na ruku, bez krytí sterilnym ovazem nebo necim co by zajistilo hojeni a tedy zacelení rány, rána naopak mokvala, protoze nedychala ...pod leukoplastem bylo videt zaschlou krev...nasledujici den navsteva jineho zarizeni v Praze, kde jse lekarka zmohla jenom na otazku:,, Kde Vam to delali?" je velka škoda ze jeji obličej nejde popsat, snad jen jednym sluvkem- zdešeni...Nedoporučuji návštevu Dr. Liperta, jenom v zivot ohrozujici situaci, doufam ze jsem byla dostatečne zdvorila, preji hezky den

S léčbou a přístupem toho lékaře jsem velmi nespokojena. Zákrok (excise novotvaru) byla sice bezbolestná; v lokální anestezii.
Horší byly následné kontroly. Při prvním převazu mě sestřička nevzala ani do ordinace – zákrok provedla ve „svlékací“ kabince. Ovšem šok jsem zažila při vyndání stehů. Pan doktor přišel, řekl, že to stejně praskne. A následně začal ječet, kolikrát že jsem ránu sprchovala. Ujistila jsem jej, že ani jednou, když mi to zakázal. Ujistila jsem jej, že ani jednou, načež začal ječet ještě více. Prý se tedy nemám 6 týdnů hýbat a dělat jen pohyby „štronzo“. Poté jsem se ptala, co mám dělat v případě, že to praskne, zda mám přijít opět k němu. To už začal velmi křičet, že to mě nesmí vůbec napadnout!! Po dotazu, co to je ono „štronzo“, se začal opovržlivě podivovat, že prý neznám českou kinematografii.
Požádala jsem jej nakonec o výsledky z histologie. Opět nebyl ochotný nic vysvětlit, ukázal na zprávě z histologie jen jednu větu s tím, že to snad vyndal všechno a víc není jeho věc.
Už jen jako maličkost působí to, že sestra mi neodpověděla na pozdravení ani při příchodu, ani při odchodu.
Lékař, který mě k MUDr. Lipertovi odeslal, za další den zjistil, že rána hnisá je rozšklebená, budu mít velkou jizvu a celkově kroutil hlavou, že prý se na mě kolega Lipert „vyřádil“.
Návštěvu tohoto lékaře v žádném případě nedoporučuji. Pokud ovšem ženy a dívky netouží po velkých jizvách.