Adresa

Mírová 2700/8, Ústí nad Labem
Ord. praktického lékaře gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
38 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Změna lékaře kvůli přestěhování

Velmi doporučuji! Pan doktor jevil opravdový zájem o zdravotní stav, byl velmi milý, šetrný a nevadilo mu kladení otázek, jako to bohužel u jiných lékařů bývá. Nikam nepospíchal, byl vstřícný. Po předchozích zkušenostech a strachu u jiných lékařů opravdu doporučuji!


L
Ověřeny pacient

Velmi pana doktora doporučuji!! Na všechno se ptá, poradí, pomůže a i když ne vždy má dobrou náladu, je to skvělý doktor!!


Ověřeny pacient

Pan doktor je kapacita v okrese.Vždy pečlivě vyšetři.Po jeho doporučeni ihned do nemocnice i se informoval na muj zdravotni stav.Pana doktora Lavičku doporučuji.


Ověřeny pacient

Kdybych si odpustila návštěvy pana doktora a rovnou navštívila gynekologa jiné úrovně přišla bych o víc negativních zkušeností co jsem stihla nasbírat. Pan doktor je dobrý a hodný člověk ale jako doktora ho opravdu nedoporucuji!


E
Ověřeny pacient

Dobry den.urcite mily.peclivy a vlidny gynekolog.Prvni lekar v Decine, ktery mi delal pri prevenci Uz a vysetreni prsou.Dar davat nemusite.pokud nechcete.udivilo, me , ze se musim objednat i kdyz ma prazdno.asi se sestre nechtelo.


P
Ověřeny pacient

Pan doktor je příjemný a snaží se vyjít vstříc ale jen když dáte peníze. Folikulometrie 300kč pronatal TP zdrama, vstupní vyšetření 560kč i když jej hradí pojištovna, těhotenský screning 1200kč a asi bych mohla během těhotenství pokračovat v placení dál. Ale milí pane doktore to já tedy opravdu nehodlám !!!!!!!


L
Ověřeny pacient

Spokojenost, p.doktorka Černá mi tvrdila že sem neplodná a rok po nástupu k panu Lavičkovi sem otěhotněla přirozenou cestou, mám týden do porodu a moc děkuju p.doktorovi za vše co pro nás udělala.Já i manžel sme rádi že nám ho známá doporučila :-)


E
Ověřeny pacient

Když jsem přišla do děčínské ordinace k panu doktorovi poprvé, usedla jsem a on se mě zeptal, jak mi může pomoci. Po letech strávených u Mudr. Černé jsem nepředpokládala, že je ještě lékař, který chce s vámi řešit vaše problémy a nikoliv problémy své... Inu řekla jsem, co mě trápí a jak dlouho, že se to dá počítat na roky a ani náznak řešení od paní doktorky Černé... Ihned vyslovil podezření, odebral krev na zkoušku tumormarkerů, provedl UTZ, poslal mě na důkladný UTZ do nemocnice, a za dva týdny už jsem věděla, "která bije" a že potřebuji operaci. Ta se uskutečnila o pár týdnů později, a já dnes už jen mohu litovat, že jsem neodešla dávno - že jsem nenašla odvahu. Mohla jsem na tom být výrazně lépe se zdravím, než jsem dnes. A pan doktor Lavička je bezvadný, sympatický chlap, nemachruje na vás, zasmějete se s ním, a svou práci dělá jak nejlépe umí.


B
Ověřeny pacient

Když jsem šla na gynekologii poprvé a máma mi řekla, že jdu k chlapovi, zhrozila jsem se, ale pan doktor okamžitě vyděl jak jsem nervózní,že mi okamžitě bez váhání splnil mé přání jestli bych mu nemohla aspoň pro dnešek tykat. Je velice spolehlivý a jsem s ním velice spokojená.


P
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím už přes 10 let a dokonce k němu i dojíždím z Prahy, když jsem se přestěhovala a vždy je ochotný a milý, v případě nouze i v sobotu ordinovat..s tím sponzorským darem se mi to taky úplně nelíbí,ale neměla jsem s ním nikdy žádný problém. Sestřička mi přijde odměřená jen zpočátku,ale stačí aby se člověk usmál a usměje se taky, prostě mně to taky v práci každej den nebaví...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti