Pavel Lavička, gynekolog Ústí nad Labem

MUDr. Pavel Lavička

Gynekolog Více

38 názorů

Uložit


Adresa

Mírová 2700/8, Ústí nad Labem
Ord. praktického lékaře gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
38 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Změna lékaře kvůli přestěhování

Velmi doporučuji! Pan doktor jevil opravdový zájem o zdravotní stav, byl velmi milý, šetrný a nevadilo mu kladení otázek, jako to bohužel u jiných lékařů bývá. Nikam nepospíchal, byl vstřícný. Po předchozích zkušenostech a strachu u jiných lékařů opravdu doporučuji!


L
Ověřeny pacient

Velmi pana doktora doporučuji!! Na všechno se ptá, poradí, pomůže a i když ne vždy má dobrou náladu, je to skvělý doktor!!


Ověřeny pacient

Pan doktor je kapacita v okrese.Vždy pečlivě vyšetři.Po jeho doporučeni ihned do nemocnice i se informoval na muj zdravotni stav.Pana doktora Lavičku doporučuji.


Ověřeny pacient

Kdybych si odpustila návštěvy pana doktora a rovnou navštívila gynekologa jiné úrovně přišla bych o víc negativních zkušeností co jsem stihla nasbírat. Pan doktor je dobrý a hodný člověk ale jako doktora ho opravdu nedoporucuji!


E
Ověřeny pacient

Dobry den.urcite mily.peclivy a vlidny gynekolog.Prvni lekar v Decine, ktery mi delal pri prevenci Uz a vysetreni prsou.Dar davat nemusite.pokud nechcete.udivilo, me , ze se musim objednat i kdyz ma prazdno.asi se sestre nechtelo.


P
Ověřeny pacient

Pan doktor je příjemný a snaží se vyjít vstříc ale jen když dáte peníze. Folikulometrie 300kč pronatal TP zdrama, vstupní vyšetření 560kč i když jej hradí pojištovna, těhotenský screning 1200kč a asi bych mohla během těhotenství pokračovat v placení dál. Ale milí pane doktore to já tedy opravdu nehodlám !!!!!!!


L
Ověřeny pacient

Spokojenost, p.doktorka Černá mi tvrdila že sem neplodná a rok po nástupu k panu Lavičkovi sem otěhotněla přirozenou cestou, mám týden do porodu a moc děkuju p.doktorovi za vše co pro nás udělala.Já i manžel sme rádi že nám ho známá doporučila :-)


E
Ověřeny pacient

Když jsem přišla do děčínské ordinace k panu doktorovi poprvé, usedla jsem a on se mě zeptal, jak mi může pomoci. Po letech strávených u Mudr. Černé jsem nepředpokládala, že je ještě lékař, který chce s vámi řešit vaše problémy a nikoliv problémy své... Inu řekla jsem, co mě trápí a jak dlouho, že se to dá počítat na roky a ani náznak řešení od paní doktorky Černé... Ihned vyslovil podezření, odebral krev na zkoušku tumormarkerů, provedl UTZ, poslal mě na důkladný UTZ do nemocnice, a za dva týdny už jsem věděla, "která bije" a že potřebuji operaci. Ta se uskutečnila o pár týdnů později, a já dnes už jen mohu litovat, že jsem neodešla dávno - že jsem nenašla odvahu. Mohla jsem na tom být výrazně lépe se zdravím, než jsem dnes. A pan doktor Lavička je bezvadný, sympatický chlap, nemachruje na vás, zasmějete se s ním, a svou práci dělá jak nejlépe umí.


B
Ověřeny pacient

Když jsem šla na gynekologii poprvé a máma mi řekla, že jdu k chlapovi, zhrozila jsem se, ale pan doktor okamžitě vyděl jak jsem nervózní,že mi okamžitě bez váhání splnil mé přání jestli bych mu nemohla aspoň pro dnešek tykat. Je velice spolehlivý a jsem s ním velice spokojená.


P
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím už přes 10 let a dokonce k němu i dojíždím z Prahy, když jsem se přestěhovala a vždy je ochotný a milý, v případě nouze i v sobotu ordinovat..s tím sponzorským darem se mi to taky úplně nelíbí,ale neměla jsem s ním nikdy žádný problém. Sestřička mi přijde odměřená jen zpočátku,ale stačí aby se člověk usmál a usměje se taky, prostě mně to taky v práci každej den nebaví...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti