Praktický lékař pro dospělé
Masarykova 330, Telč

Mám takový pocit, že některé komentáře sem píši ti samí lidé.. Pokud Vám vyhovuje, že pan doktor na vše předepisuje Paralen a nevezme Vám ani krev, tak jste hlupáci nebo je Vám Vaše zdraví ukradené. S pozdravem Michaela Čalkovská

Přestaňte pomlouvat a psát své hanopisy ! Pokud se vám někomu tento lékař nezamlouvá, neotravujte a choďte jinam !Mám totiž s tímto člověkem - lékařem zkušenosti velmi dobré a nestojím o pitomá "hodnocení" od hlupáků, kteří se neumí ani podepsat.A kdo se umí podepsat, važte svá slova !

Jaroslav Nedorost

Pro primitivy, ktěří se tady neumí podepsat :

Věčný stěžovatel a potížista sepisující neúnavně dopisy bez podpisu má jakési atributy, které vystihují jeho charakter. „Tito lidé mají klamný pocit, že jsou jediní spravedliví a že nehřeší jako ostatní.Dalším důvodem je zbabělost, protože osoby píšící anonymy zpravidla nejsou schopny řešit problémy tváří v tvář a schovávají se za moc, jež jim anonymy poskytují. psycholog Jan Lašek.

Tento pan "doktor" nyní zastupuje, díku bohu jen dočasně mojí obvodní paní doktorku. Vzhledem k tomu, že mám již delší dobu problémy s krční páteří a byla jsem jak na rehabilitacích,masážích, zdravotních cvičení, tak za tu dobu dobře potnám, kdy mi krční páteř opět zatekla natolik, že už cvičení nepomůže a je třeba zajít na rehabilitace. S bolestmi hlavy a krku jsem také za panem doktorem došla a také s tím, že se již s tímto problémem lečím. Diagóza pana "doktora" byla taková, že rehabilitace je zbytečná, že to přejde, ať si koupím voltaren. Nebyl schopen si ani přečíst záznamy od paní doktorky. Co na to říct, kdybych si zašla k prodavači novin do trafiky, tak mi řekně 1000x lepší diagnózu. Lituju všech,co se k tomuto "doktorovi" dostanou s něčím závažným a ne jen zateklým krkem a páteří.VYHNĚTE SE MU OBLOUKEM !!! Naštěstí jsem si došla k jinému lékaři, který mi páteř uvolnil a ihned poslal na rehabilitace.

Kdopak je to paní nová doktor? Nepíše si sem hodnocení a bodíky, aby to vypadalo tak, že ona je nejlepší? Neshání si touto formou pacienty? Copak je to za člověka? Jakoupak má minulost? Bylo by zajímavé to zjistit. Jestlipak nepatřila třeba i její rodina k těm, co vymetali Telč v roce 1948?
A je obludné, když kdosi zde neustále vkládá do hodnocení, jak by pan obvodní doktor měl být špičkový odborník a měl by umět vyléčit úplně vše!?

Chdudáci, kteří plijete anonymně po lékařích! Řekněte to lékaři do očí osobně, vy srabové!, nebo tam nechoďte! Můžete si teď doktory vybírat, tak co tady brečíte???!!! Najděte si takového, který vám bude vyhovovat a nechejte pana doktora na pokoji. Je to jenom člověk!

Vážený pane doktore,

na světě není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Pokud jste však napadán způsobem, kterým je zde činěno, pak vězte, že Vám primitivní retorika a způsob Vašeho napadání vůbec nestojí za to, aby to bylo hodno Vaší pozornosti. Anonym je člověk nejenže obvykle hloupý, ale i zbabělý a povšechně nízký, a s takovým individuem je škoda marnit čas. Ostatně, polemiky s takovými charakterově méněcenými chudáky, kteří obvykle po hospodách rozumějí všemu, bývají poměrně obsahově prázdné. Pro mě osobně i mé rodiče jste člověk, který pomohl vždy kdy to bylo třeba a ke komu bych neměl problém doporučit kohokoliv z mých známých a přátel. Hlavu vzhůru, psi štěkají, ale karavana jde dál !
JUDr. et Mgr. Libor Nedorost, Ph.D.

Myslíme, že to přehání všichni odpůrci tohoto lékaře.
Tak choďte jinam a neotravujte.Nám pan doktor naprosto
vyhovuje !

Zdena a Jaroslav
Nedorostovi
Telč 16.08.2010

Lidi v dnešní době jedí takový humus, a je jim to vcelku jedno, a čím více, tím lépe - vycpaná břicha bůhví čím, pak mají různé rakoviny a další, nejsou ochotni slevit, uskrovnit se, udělat si očistné dny - jen samá éčka - nesledují, co vůbec "sežerou", že to tak musím napsat, je to , bohužel, tak - a mnohdy se tak stravují i vzdělanci, lidé s vš vzděláním - hrůza - málokdo v obchodě přemýšlí o tom, co kupuje, natož aby sledoval složení potravin - a slunce - to může prát na hlavu akorát tak Vám, vy astrologu, viz níže! A, pozor, já jsem dáma! Vážený gentlemane! Stres? Co to je? To neznám, umím ho zpracovat skvěle - každý den, je to jen a jen na každém z nás. A co zde plivete po doktorech?

reaguji na Vás pane/paní: ~ [dodano 2009-08-26 00:43:59] re

Jste směšný a nechápu, jak může někdo uboze vyhrožovat všem, kteří odešly k paní Langhammerové! Nejsou to žádný hlupáci ale ti, ktrým na jejich zdraví záleží a chtějí preventivně či aktivně řešit své zdraví!

Byla bych ráda, kdybyste se příště podepsal, protože mi přijde, že tento příspěvek mohlo napsat snad jen dítě!

Díky, Körberová