Zobrazit ostatní plastických chirurgů v okolí

Dávám plný počet, v r.2000 jsem si nechala dělat u pana doktora augmentaci a výsledek skvělý. Včera jsem byla poprvé na ultrazvukovém vyšetření prsu a bylo mi řečeno, že vše je i po těch letech naprosto v pořádku.... což je samozřejmě díky kvalitním implantátům a velmi dobře odvedené práci. Na zákrok jsem šla na doporučení od kamarádek, protože v r. 2000 nebyly informace tak lehce dostupné jako dnes a dobře jsem udělala. Děkuji pane doktore.

Doporucuji, pan doktor mi opravil velice zfusovanou opreci po jinem chirurgovi.

Snaží se vyjít maximálně vstříc, o všem pečlivě informuje. Už ho znám 15let, 4x na sále, a snažil se být vždy maximální. Doporučuji.

Moc šikovný lékař, opravil to, co se jinému nepovedlo, klinika krásná, doporučuji

Super přístup, empatický, milý prostě nej :)

Tento pan doktor je nejlepší. Měla jsem tu čest, že mě operoval před osmi lety.

Pan doktor Holuša,je skvělý člověk, s lidský přístupem a velmi vysokou obdorností. Doporučuji.

Tento pan doktor zničil mojí manželce paní Matuškové život. Operoval ji na zapůjčeném sále na klinice Helios, nebylo řádně provedeno předoperační vyšetření a manželka den po operaci dostala mozkovou mrtvici. Možná je vynikající chirurg ale tohle se nějak nepovedlo. Manželka je doposud a do konce života odkázaná na pomoc rodiny.

U pana Holusi jsem se nechala operovat 2x, obe operace dopadly fantasticky, vrele doporucuji.

pan doktor Holusa je velmi informovany a specializovany chirurg,byla jsem uz dvakrat u neho na sale a muzu potvrdit high kvalitu....vrele doporucuji s pozdravem...k.h

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,byla jsem na konzultaci u nekmenovaneho dr...po porodu mam povisle prsa a chci si je dat zvednout a vyplnit silikonem pro dokonaly efekt...rekl mi jak to je onicem,ze si to dam a za 5let mi to padne a budu muset na reoperaci, trosku me dojal protoze,je mi jasne,ze kuze pracuje ale neverim ,ze mi to ladne za 5-10let na takovou uroven,ze bych musela na reoperaci...dost me odradil tesila jsem se ze mi poradi a zbavi me komlexu a misto toho mi vysveltil jak se to vlastne neda...rada bych znala vas nazor a domluvila si pripadnou konzultaci .Dekuji

Dobrý den,
    samozřejmě osobní konzultaci si můžete dohodnout přímo na naší recepci telefonicky...Body klinika

MUDr. Pavel Holuša

• Dobrý deň p. doktor, vedeli by ste mi poradiť najvhodnejší implantát? Čaká ma reoperácia kvôli kapsulárnej kontraktúre. Teraz som mala silikóny značky Eurosilikone . Ďakujem.

Dobrý den, určitě bych doporučil implantáty zn. Mentor, které statisticky mají lepší výsledky než impl. konkurence.

MUDr. Pavel Holuša