Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Dávám plný počet, v r.2000 jsem si nechala dělat u pana doktora augmentaci a výsledek skvělý. Včera jsem byla poprvé na ultrazvukovém vyšetření prsu a bylo mi řečeno, že vše je i po těch letech naprosto v pořádku.... což je samozřejmě díky kvalitním implantátům a velmi dobře odvedené práci. Na zákrok jsem šla na doporučení od kamarádek, protože v r. 2000 nebyly informace tak lehce dostupné jako dnes a dobře jsem udělala. Děkuji pane doktore.

Doporucuji, pan doktor mi opravil velice zfusovanou opreci po jinem chirurgovi.

Snaží se vyjít maximálně vstříc, o všem pečlivě informuje. Už ho znám 15let, 4x na sále, a snažil se být vždy maximální. Doporučuji.

Moc šikovný lékař, opravil to, co se jinému nepovedlo, klinika krásná, doporučuji

Super přístup, empatický, milý prostě nej :)

Tento pan doktor je nejlepší. Měla jsem tu čest, že mě operoval před osmi lety.

Pan doktor Holuša,je skvělý člověk, s lidský přístupem a velmi vysokou obdorností. Doporučuji.

Tento pan doktor zničil mojí manželce paní Matuškové život. Operoval ji na zapůjčeném sále na klinice Helios, nebylo řádně provedeno předoperační vyšetření a manželka den po operaci dostala mozkovou mrtvici. Možná je vynikající chirurg ale tohle se nějak nepovedlo. Manželka je doposud a do konce života odkázaná na pomoc rodiny.

U pana Holusi jsem se nechala operovat 2x, obe operace dopadly fantasticky, vrele doporucuji.

pan doktor Holusa je velmi informovany a specializovany chirurg,byla jsem uz dvakrat u neho na sale a muzu potvrdit high kvalitu....vrele doporucuji s pozdravem...k.h

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,byla jsem na konzultaci u nekmenovaneho dr...po porodu mam povisle prsa a chci si je dat zvednout a vyplnit silikonem pro dokonaly efekt...rekl mi jak to je onicem,ze si to dam a za 5let mi to padne a budu muset na reoperaci, trosku me dojal protoze,je mi jasne,ze kuze pracuje ale neverim ,ze mi to ladne za 5-10let na takovou uroven,ze bych musela na reoperaci...dost me odradil tesila jsem se ze mi poradi a zbavi me komlexu a misto toho mi vysveltil jak se to vlastne neda...rada bych znala vas nazor a domluvila si pripadnou konzultaci .Dekuji

samozřejmě osobní konzultaci si můžete dohodnout přímo na naší recepci telefonicky...Body klinika

MUDr. Pavel Holuša

Dobrý deň p. doktor, vedeli by ste mi poradiť najvhodnejší implantát? Čaká ma reoperácia kvôli kapsulárnej kontraktúre. Teraz som mala silikóny značky Eurosilikone . Ďakujem.

Dobrý den, určitě bych doporučil implantáty zn. Mentor, které statisticky mají lepší výsledky než impl. konkurence.

MUDr. Pavel Holuša