Poliklinika Milevsko Pečovatelské sl.
Libušina 1401, Milevsko

Přišel jsem s jasnými příznaky infarktu. Aniž by pan doktor vstal od stolu, kakkoliv mě vyšetřil, poslal mě na EKG, po němž prohlásil infarkt nemáte a tím chtěl skončit. Na moje naléhání, aby zjistil příčinu potíží, které obvykle doprovázejí infarkt mě neochotně poslal k Ortopedovi, a tím skončil. Infarkt myokardu to byl, jedna věnčitá tepna byla zcela uzavřená a druhá z 80 %. Nebýt mojí gastroenteroložky, která mi zajistila kompletní rozbor krve a CT i kardiologa, kde se potvrdil akutní infarkt myokardu. Absolvoval jsem dvě operace v ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích a ještě jedna v dubnu mě čeká. Kdybych se spolehl na MUDr Hauera, tak bych již mohl být po smrti.

Arogantní,nepříjemný a podle mé zkušenosti ani neni na dostatečné odborné úrovni.

Bezkonkrenčně nejvzdělanější lékař v Milevsku.Trochu popudlivý,ale při jeho pracovním vytížení to chápu.

ano je přísný, ale v dnešní době plné zlých a závistivých lidí to jinak nejde.Je ochotný a snaží se nic nezanedbat.Jak se chováte vy k němu tak on k Vám.Když je to dle Vašich názorů tak hrozný doktor,tak proč je u něj neustále plno.

Spíše bych to nechala na uvážení každého.Já osobně s ním nemám dobré zkušenosti.Je to sice asi dobrý lékař/dříve prý vojenský/ ale také podle toho jedná.Je arogantní,s pacientem mluví odměřeně a tvrdě.Buď a nebo. Já osobně když na mne takhle začal,tak jsem mu odpověděla po svém a hlavně jsem se nenechala vynervovat.Podle mne má neposlušné ovečky pod sebou a pak to vypadá jak to vypadá.
Ale přeji mu hlavně hodně zdraví.

prý je náladový,ale já mám (zatím)jen tu zkušenost,že byl ochotný,vtipný i důsledný a vždy mi pomohl