Gynekologie a porodnictví
nám. Svobody 1976, Kladno

Umístění: Gynekologie a porodnictví Prohlídka doporučená internistou.

Dobrý den, chci poděkovat panu doktorovi za velmi lidský přístup, vzhledem k tomu že mám dechové a pohybové problémy Paní sestřička je vlídná a bez její pomoci bych vyšetření nezvládla Je moc laskavá, přímo zlatá.
A Tancošová

K panu Hamousovi jsem chodila dost dlouhou dobu. Když Vám nic není, těžko poznáte, jestli máte kvalitního lékaře. Pak jsem otěhotněla a nestačila se divit. Pan Hamous je lékař, který umí léčit především slovem, takže je zřejmě u našich pojišťoven velmi oblíben - zaplatí pouze lékaři, pacientovi již nic neuhradit nemusí. Pacient odchází z ordinace s tím, že proč si stěžovat na bolest břicha v těhotenství, p. doktora břicho bolí též, už 50 let... To, že léčí slovem je z mé strany myšleno ironicky. Naštěstí jsem gynekologa v 6.měsící vyměnila a nelituji. Nynější lékař se mi věnuje, po postěžování na bolesti nohou (křečové žíly) nasadil léčbu, doporučil podpurné punčochy - pan Hamous mi doporučil spát na levém boku. Prostě za mně p. Hamouse ne!!!! Jen pokud Vám nic není, pak je jako lékař skvělý. Navíc vůbec neuznává, že by některé pacientky měly v práci stres, rozhodně Vás na neschopenku nedá a když Vám ji po 3 měsících dá, tak bez vycházek...A ještě Vám pošle kontrolu...

K panu doktorovi chodím na doporučení svých kamarádek, ale v brzké době od něj hodlám odejít. Nejen, že za sebe posílá neadekvátní náhradu která mě po 14 dnech dovolené s mykózou odmítla vyšetřit a dát mi léky, protože když jsem to vydržela 14 dní, tak si týden na svého doktora přece počkám, tak mou matku sestřička odmítla vpustit do ordinace i přesto, že jí volala, že silně krvácí, omdlévá a je jí zle. Navíc v ordinačních hodinách! Matka skončila u doktora o patro níž a týden marodila. Jinak souhlasím s všeobecným názorem na sestřičku, s lidmi se nepáře, hádá se s nimi, odmítá je půl hodiny před koncem prac. doby pouštět do ordinace, i kdyby si šli jen pro radu. Tuto ordinaci nedoporučuji.

Co se týká pana doktora, musím říci, že svoji práci (vyšetření) dělá dobře. Pravda je ale ta, že z něj mám občas pocit, že ze mě dělá úplného blba. Člověk se na něco zeptá, chce něco vysvětlit nebo poradit, což mi přijde naprosto normální, ale on Vám to vysvětlí takovým tónem, že si v tu chvíli připadám hloupě a lituji, že jsem se vůbec zeptala. Přitom všude do Vás chrlí, jak se má člověk hlídat a že při každé změně máte hned všechno hlásit doktorovi. Vrchol všeho ale byl, když mi naprosto bez obalu sdělil, že když nemám děti do teď, tak ať už si rozhodně žádný radši nepořizuji. Děti prý máme rodit, když jsme mladé. Je mi 28 let a podle informací od pana doktora jsem úplně zdravá. Určitě mě mohl slušně upozornit, že pokud plánuji rodinu, tak je nejvyšší čas To bych pochopila jako fajn radu. Jeho přístup byl ale v tomto ohledu dost neprofesionální a vzhledem k tomu, že sestra je to nejhorší, co jsem zatím ve zdravotnictví potkala a nedá se s ní absolutně vyjít, tak jsem se rozhodla změnit ordinaci Pravda je, že nejdůležitější by měl být doktor, ale když Vám dělá sestra problémy i při obyčejném napsání receptu nebo při objednání, tak je člověka natolik otrávený, že se mu tam už prostě přestane chtít chodit. Dneska bych ordinaci pana doktora Hamouze už nikomu nedoporučila!!!

Doktor Hamouz je dobrý, stěžovat si na něj rozhodně nemůžu (což nemůžu říct o zdravotní sestře). Sice vše vysvětlí a oproti doktorce, která zde byla před ním, má zlaté ruce. Ale když sem v těhotenství nepochopila něco napoprvé, už jsem měla pocit, že ze mě dělá blbku. Když to shrnu - před těhotenstvím super, v těhotenství jsem už ten pocit neměla a nechodila jsem tam už moc ráda.

Dobrý den chtěla jsem se zeptat na vyšetření u lékaře co dělá a tak různě někde jsem četla že se lékař může snažit o můj orgasmus je to pravda ? Chtěla jsem se zeptat na přístup tohoto lékaře. děkuji

Q

Suhlasim s vami všetkými ohladom pána doktora je fakt dobrý počas tehotenstva sa o mna staral velmi dobre, taktiež suhlasím so všetkými pacientkami ohladom jeho sestry ta už tam vôbec nepatri dnes ma tak naštvala mám pokazený celý deň. Potrebovala som len potvrdiť papier k pôrodnému tak som včera tam volala, sestrička mi oznamila, že pán doktor má veľa pacientiek tak nech pridem druhý den a objednala ma aj na presný čas, prišla som tam zobrala ma do ordinacie k nej zobrala mi ten papier a hovori mi že pán doktor nebude mať na mna čas, hovorím ved potrebujem len potvrdiť ten papier nič viac ved ste ma objednali na dnes akože nemá čas no ved potrebujem len jednu pečiatku a ona mi hovori že on mi nema čas vypisať ten papier ja jej hovorim že všetko je vypisané len potebujem pečiatku a ona že si mam sadnuť do čakarne potom si ma znovu zavolala že mam prisť až na dalši datum na ktorý ma objednala a že mam byť rada že ma vôbec objedala nechapem na čo ta ženská tam je ked jej mam byť len za všetko vdačna ona objedna človeka po telefone a potom vás ani za doktorm nepusti no dnes som fakt nastvala, som zvedava či si vôbec bude pamatať že ma objednala na dalši termin. Naozaj pan doktor by si mal najsť novu zdravotnu sestričku

Pan doktor je příjemný a vždy dobře nalazený. Nemám s ním žádný problém. Svoji sestru by ale měl propustit. Tváří se jak když jí pacientky obtěžují. Nahlas pomlouvá pana doktora a vše je problém. Pokud by jste chtěla přizvat na ultrazvuk někoho z rodiny, sestra okamžitě zatrhne. V žádném případě to není možné. Zda tento názor zdílí i pan doktor se nedozvíte, protože Vás odmítne přepojit. Měla by jít do důchodu kam patří a znepříjemňovat život své rodině.

Pana doktora si nemůžu vynachválit... jenom se musí překousnout ta p*čka před ordinací nebo si dát před návštěvou panáka a vracet jí stejnou měrou, ale péče pana doktora vám vynahradí i tuhle obludu :)

S panem Hamouzem jsem velmi spokojená.Před tím než jsem otěhotněla mi ho doporučila moje máma a dodnes nelituji.Až půjde do důchodu,budu těžko hledat náhradu,poporodní péče je u něj perfektní.Jedině pan Jandourek je takový pečlivý a občas ho zastupuje v jeho ordinaci.Jinak nevím kdo by ho mohl nahradit.A sestru beru s nadhledem.