Praktický lékař pro děti a dorost
Na Vršku 2, Jablonec nad Nisou

Smutná zpráva :( Pan Fastr byl skvělý doktor i člověk...

PAN DOKTOR Fastr nás Bohužel opustil a už na nás dohlíží pouze z "doktorského nebe".
Tímto mu chci poděkovat za skvělou, letitou péči o mého prvorozeného syna, o kterého se skvěle staral již od jeho narození.
PANE DOKTORE, VELKÉ DÍKY VÁM A POKOJ VAŠÍ DUŠI!!
Svobodová

Byla jsem u pana doktora Fastra od narození, chodil tam i můj bratr a teď se stará o mou sestru. Je to PERFEKTNÍ doktor, sympaťák, babské rady, které VŽDY pomohly, vřelý a laskavý přístup. Není mu co vytknout! A musím se zastat sestřičky, že je prý nepříjemná. Ona je jen svá, řekla bych. Zastává tam toho přísnějšího, ale je férová a milá...

Rozhodně nejlepší pediatr jakého jsem kdy potkala,určitě doporučuji

Jedná se o nejlepšího pediatra, kterého jsem kdy měla. Je vždy velice přívětivý. Vždy pomůže. Zbytečně nepředepisuje léky. Jeho rady jsou nad zlato. Neznám pečlivějšího doktora. Vřele doporučuji.

Skvělý PAN doktor, syn Alexík jej má velmi rád, navštěvujeme jej od roku 2005 a stačí, když jen malinko začne kašlat, už se těší a křičí: "Půjdema k panu doktoru Fastrovíííí!!!"
Líbí se mi jeho "babské rady", pokud není závažný důvod, léky zbytečně nepředepisuje!!!
K dětem je vstřícný a milý, je to opravdu NEJLEPŠÍ PAN DOKTOR, JAKÉHO ZNÁM!!!
Děkujeme Vám pane doktore za vaši péči!!!

K panu doktorovi jsem chodila do svých 18cti let a byla jsem s ním velice spokojena, je moc hodný a zkušený. Jediné co se mi nelíbilo, byla nepříjemná sestřička, ale jinak doporučuji.

Mám s péčí pana doktora letité zkušenosti - od roku 1990, vždy velmi vstřícný, ochotný, obětavý, k dětem klidný a milý přístup. Moc děkuji za takové lidičky. Všem doporučuji.

K panu doktorovi jsem přestala chodit z důvody změny bydliště, když mi bylo asi 7 let. Dodnes na něj vzpomínám. Je vážně skvělý.

Výborný lékař,hodný a trpělivý k dětem i k rodičům,vše vysvětlí,poradí a pomůže. Mohu jen doporučit.