Stomatologická ambulance
Dobrovského 2023, Havlíčkův Brod

Umístění: Stomatologická ambulance paradentoza

Chvála a jenom chvála ! Vynikající odborník, díky za záchranu chrupu a následnou preventivní péči. Kéž by se takto dali hodnotit všichni stomatologové!

Skvělý odborník, odpovědný, lidský. Jako pacientka jsem k němu chodila před 15 lety. Před 2 lety jsem musela k panu doktorovi v sobotu na pohotovost, můj problém vyřešil (komplikované trhání zubu, zánět v dásni) přesto, že měl plnou čekárnu a znamenalo to pro něj významné zdržení (věnoval se mi cca 1 hodinu). Jeho zákrok pro mně byl vysvobozením, odměnu odmítl. Ze zkušenosti s jinými zubaři vím, že při pohotovosti si s celkovým vyřešním problému hlavu příliš nelámou.
Moc děkuji. Bohužel pro nás, má pan doktor pacientů víc, než je v lidských silách zvládnout.

Pan doktor je supeer,vyšetří, vysvětlí a zaléčí, sestřička je správná a pan doktor je fakt borec.

MUDr. Pavel Čurda je velmi dobrý stomatolog, který má velké zkušenosti s paradentozou, má velmi lidský přístup k pacientům.

Super

Super přístup skvělý specialista a odborník na svém místě!!!

Tak si představuji zubaře.

Také mohu panu doktorovi poděkovat za záchranu zubu, opravdu perfektní a profesionální přístup, všechno vysvětlí, je to borec....:-)

Pan doktor bojoval za zub, kterému nikdo jiný šanci nedal. Přístup velice profesionální a navíc lidský. S tím jsem se u zubaře ještě nesetkala. Tisíceré díky.

pomohl, vysvětlil, tak to má být