MUDr.

Pavel Chadim

Neurolog

Kontaktní informace

• Umístění: Neurologie

Skvělí lékař sportovec a kamarád opravdu si ho vážím moc moc pomohl mě mamince ještě když pracoval u svaté Anny...vřele doporučuji tohoto lékaře který nic nezanedbatelnou a nenechá náhodě

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Umístění: Neurologie

• L

Pan doktor je velmi vzdělaný, vstřícný a obětavý.Vždy pomůže a poradí a popřípadě doporučí i další odborníky,když máte i jiné zdravotní problémy. Mám několikrát výbornou zkušenost a vřele pana doktora všem doporučuji.

• P

Pana doktora doporučuji! Velmi milý a profesionální přístup! Je to lékař na svém místě, takoví by měli být všichni.

• Super lékař.Poradí,pomůže,příjemný,prostě fajn :-)

• P

Velmi příjemný, laskavý lékař, s pochopením pro problémy a trápení pacienta. Velmi mi pomohl. Klidné, příjemné prostředí.

• N

Pan doktor s lidským přístupem, vyslechne i jiné potíže a doporučí jak postupovat v dalším ošetření u dalších lékařů. neváhá s náročnějšími vyšetřeními a hned reaguje adekvátně situaci a udělá vše pro pomoc pacientovi. Velice doporučuji i kolegu pana doktora Chadima.

• P

Vynikající doktor lidský přístup vřele doporučuji :-)

• vztřícný, příjemný, nekonfliktní, hodný, sympatický... takových by mělo být víc...!

• Pan doktor ma velice profesionalni a lidsky pristup. Mohu jej vrele doporucit.

• P

Pan doktor je velmi vzdělaný, vstřícný a obětavý. Mám několikrát výbornou zkušenost a vřele pana doktora doporučuji.