Adresy

• Neurologie

Běhounská 8
    60200 Brno, jihomoravský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• L

Pan doktor je velmi vzdělaný, vstřícný a obětavý.Vždy pomůže a poradí a popřípadě doporučí i další odborníky,když máte i jiné zdravotní problémy. Mám několikrát výbornou zkušenost a vřele pana doktora všem doporučuji.

• Pana doktora doporučuji! Velmi milý a profesionální přístup! Je to lékař na svém místě, takoví by měli být všichni.

• Super lékař.Poradí,pomůže,příjemný,prostě fajn :-)

• Velmi příjemný, laskavý lékař, s pochopením pro problémy a trápení pacienta. Velmi mi pomohl. Klidné, příjemné prostředí.

• Pan doktor s lidským přístupem, vyslechne i jiné potíže a doporučí jak postupovat v dalším ošetření u dalších lékařů. neváhá s náročnějšími vyšetřeními a hned reaguje adekvátně situaci a udělá vše pro pomoc pacientovi. Velice doporučuji i kolegu pana doktora Chadima.

• Vynikající doktor lidský přístup vřele doporučuji :-)

• vztřícný, příjemný, nekonfliktní, hodný, sympatický... takových by mělo být víc...!

• Pan doktor ma velice profesionalni a lidsky pristup. Mohu jej vrele doporucit.

• Pan doktor je velmi vzdělaný, vstřícný a obětavý. Mám několikrát výbornou zkušenost a vřele pana doktora doporučuji.

• Velmi ochotný pan doktor. Od něj by se ostatní lékaři/lékařky mohly učit, jak se chovat k pacientům. I když mi pomohly hlavně léky, které mi předepsal, oceňuji zejména jeho ochotu a příjemné zacházení s pacienty.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní