Adresy (2)

Husova 10, Liberec
Krajská nemocnice Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Všeobecná zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
13 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
V
Ověřeny pacient

Pan primař je naprosté zlatíčko a troufám si říci, že kapacita a nejlepší dostupný gynekolog v libereckém kraji. Po 15ti letech zkušeností i s jinými gynekology díky různým problémům musím říci, že není lepší profesionální nebo lidské podpory než jsem poznala od něho. Zvedá celé liberecké gynekologické oddělení, i když Frýdlant je a vždy bude best a vyplatí se si tam za ním dojet do poradny.


A
Ověřeny pacient

Primář Černý, je velice svědomitý lékař s dlouholetou praxí. Slušný, ohromně sympatický člověk :-)
Šťasná každá ta, co ho má... :-))))


E
Ověřeny pacient

Je to výborný primář a lékař v jednom, hodně příjemný. Lepšího gynekologického lékaře a přimáře jsem nepoznala


Milý Pane primáři,
moc děkuji za skvělé vysvětlení a lidský přístup...Tento pan doktor je opravdu výborný a opravdové sluníčko:-)),moooc mi pomohl v mém problému a ráda se mu svěřím do rukou a všem doporučuji N.S


Ověřeny pacient

Vážený pane primáři.
Jménem paní Vybíralové i jménem svým, chci poděkovat Vám i celému Vašemu týmu za perfektní lékařskou péči.Náš dík patří i velice ochotným a obětavým sestřičkám na Vašem oddělení.


Moc chválím s panem doktorem mám dobré zkušenosti, zachránil my život a při druhém porodu my pomohl také ,nenechal nic náhodě a vždy jsem se na něj mohla spolehnout moc mu děkuji a nikdy mu to nezapomenu.


Souhlasím se všemi, kteří hodnotí pana prim. Černého jako vynikajícího odborníka a člověka!


Pana Dr. Černého, už jen když ho vidí, musí každá ženská milovat, milý,lidský a hlavně ODBORNÍK- LEKAŘ + člověk , děkuji jemu i celému jeho "týmu" ve Frýdlantu, Marťa, Liberecko


Ověřeny pacient

Poprvé jsem se setkala s panem Mudr.Černým před 31 lety při porodu císařským řezem. Po zkušenostech
z předchozích dvou porodů v jiných nemocnicích, kde doslova o horory nebyla nouze, jsem byla v laskavé péči
Mudr.Černého, jeho kolegů i personálu v sedmém nebi. Vše došlo tak daleko, že do Frýdlantu jezdí rodit a podstupovat nezbytné gynekologické operace celá ženská část naší rodiny. Na svět zde přišly už i mé vnučky.
Dovolím si ocitovat dnes už pana primáře Černého z dob mého těhotenství:" Od problémů jsme tady my, vy jste tu od toho, abyste v klidu a ve zdraví donosila své dítě". Myslím, že už není třeba cokoliv dodávat. Děkujeme, pane primáři. Hana Navrátilová


Ověřeny pacient

Pan primář Černý je báječný lékař. Nemám o něm nejmenší pochybnosti jako o odborníkovi, s každým problémem si vždy poradil. Úrovní péče si vysloužil obdiv i na specializovaných pracovištích v Praze, kam mě odeslal na podrobnější vyšetření. Problémy dokáže vysvětlit natolik přístupnou a laskavou formou, že člověka vždy uklidní a vzbudí v něm důvěru, že se vše dobře vyřeší. Je navíc ve frýdlantské nemocnici obklopen týmem vynikajících lékařů i sester, takže z jejich péče člověk odchází jako znovuzrozený - tělesně i psychicky. Jakékoli gynekologické potíže vřele doporučuji řešit ve frýdlantské nemocnici.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti