Pavel Bína, zubař Planá

Plzeňská 293, Planá
Samostatný zubní lékař

Názory

Umístění: Samostatný zubní lékař Jiný

Potřebovali jsme s dcerkou na chalupě akutně k zubaři, několik stomatologů nás odmítlo, pan doktor nás vzal, byl neuvěřitelně trpělivý a milý, všechno dceři (i mně) vysvětloval a starostlivě ji ošetřoval. Mockrát děkujeme, profesionální a nesmírně lidský přístup!

Umístění: Samostatný zubní lékař

K panu doktorovi chodíme celá rodina, s dětmi od jejich první plánové kontroly. Pan doktor má lidský přístup, vše vysvětlí, je pečlivý i vrámci prevence, pokud jsem něco platila, byly to drobné. Díky jeho přístupu se k němu děti těší. Příště berou na kontrolu chrupu i své dinosaury :-)

Neznám pečlivějšího a příjemnějšího stomatologa! Doporučuji!

Velmi dobrý a profesionální lékař.

kvalitní práce a přístup

je možné se k Vám přihlásit z Prahy ?

Vřele doporučuji.Velmi dobrý lékař, který mi po ukončení povinné školní docházky a zásazích školní zubařky musel opravit všechny plombované zuby. Od té doby chodím pouze na kontroly. Je velice důkladný a svou práci dělá pečlivě.Díky jeho přístupu není strach ze zubaře takový:o)

Výborný lékař s citlivým přístupem a pochopením pro strach a bolest svých pacientů

Příjemný,lidský, profesionální,zvláště oceňuji důkladnost a preciznost a také "zacházení" s časem pacienta je milým překvapením.

doporučuji