Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

70200 Ostrava, moravskoslezský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

• velmi dobrý

Pan doktor je skvělý odborník a zároveň i psychoterapeut.Jeden z mála lékařů,kteří pacienta vyslechnou a opravdu poradí.Nikdy jsem u něj neměla pocit,že udělá rychle svou práci a vyprovodí mně z ordinace.Kdyby bylo v Čechách víc takových lékařů vypadalo by to v našem zdravotnictví podstatně lépe.

Byl jsem velmi spokojen.

Skvělý lékař .

• velmi dobrý

je to zkušený a výborný lékař.

• velmi dobrý

Myslím si ,že PC na kvalitách tohoto lékaře nepřidá. Je to výborný zkušený lékař a je to pouze jeho věc jak svou činnost provozuje. Cenu za odvedenou práci si každý určuje sám tak jak se cítí být ohodnocen.Když člověk chce být vyléčen tak cenu respektuje.Léčit se půjde pouze ten který pomoc vážně potřebuje.

Je výborný!

• velmi dobrý

Pan Adámek je velice dobrý lékař.
    A nesouhlasím s komentářem od p. Jany.

• neutrální

Zajímalo by mne, proč takový odborník,nemá ve své soukromé ambulanci
    počítač,aby své pacienty měl dobře evidované. A to, kolik chce za akupunkturu
    je nehorázné.Takové výdaje za jehličky a jejich aplikaci opravdu nemá.Proč
    si touto svojí nenasytností kazí pověst.

• velmi dobrý

Potvrzuji z osobních zkušeností, velmi dobrý a zkušený lékař. Škoda, že ho musím i nyní při potížích které mám (a můžu si za ně zřejmě sám) ho vyhledat.

• velmi dobrý

Velice zkušený rehabilitační lékař.