Odborný lékař rehabilitace
Libušina 4/710, Ostrava

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Odborný lékař rehabilitace Jiný

Katastrofa. Naprosto neochotny lékař, který má problém vypsat ft poukaz, i když je k tomu ten nejodbornejsi.
Hlavně, že nás zaslal na,, své rehabilitace", kde se nespecializují na děti. Na žádost, aby mi vypsal ft poukaz, ať můžu jít na speciální pracoviště, mi vrátil zadanku od dětské ať si jdu jinam. Moc děkuji.
Nedoporučuji

Pan doktor je skvělý odborník a zároveň i psychoterapeut.Jeden z mála lékařů,kteří pacienta vyslechnou a opravdu poradí.Nikdy jsem u něj neměla pocit,že udělá rychle svou práci a vyprovodí mně z ordinace.Kdyby bylo v Čechách víc takových lékařů vypadalo by to v našem zdravotnictví podstatně lépe.

Byl jsem velmi spokojen.

Skvělý lékař .

je to zkušený a výborný lékař.

Myslím si ,že PC na kvalitách tohoto lékaře nepřidá. Je to výborný zkušený lékař a je to pouze jeho věc jak svou činnost provozuje. Cenu za odvedenou práci si každý určuje sám tak jak se cítí být ohodnocen.Když člověk chce být vyléčen tak cenu respektuje.Léčit se půjde pouze ten který pomoc vážně potřebuje.

Je výborný!

Pan Adámek je velice dobrý lékař.
A nesouhlasím s komentářem od p. Jany.

Zajímalo by mne, proč takový odborník,nemá ve své soukromé ambulanci
počítač,aby své pacienty měl dobře evidované. A to, kolik chce za akupunkturu
je nehorázné.Takové výdaje za jehličky a jejich aplikaci opravdu nemá.Proč
si touto svojí nenasytností kazí pověst.

Potvrzuji z osobních zkušeností, velmi dobrý a zkušený lékař. Škoda, že ho musím i nyní při potížích které mám (a můžu si za ně zřejmě sám) ho vyhledat.