MUDr.

Fyzioterapeut

Kontaktní informace

• Odborný lékař rehabilitace

Libušina 4/710, 70200 Ostrava, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

• Pan doktor je skvělý odborník a zároveň i psychoterapeut.Jeden z mála lékařů,kteří pacienta vyslechnou a opravdu poradí.Nikdy jsem u něj neměla pocit,že udělá rychle svou práci a vyprovodí mně z ordinace.Kdyby bylo v Čechách víc takových lékařů vypadalo by to v našem zdravotnictví podstatně lépe.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Byl jsem velmi spokojen.

• Skvělý lékař .

• je to zkušený a výborný lékař.

• Myslím si ,že PC na kvalitách tohoto lékaře nepřidá. Je to výborný zkušený lékař a je to pouze jeho věc jak svou činnost provozuje. Cenu za odvedenou práci si každý určuje sám tak jak se cítí být ohodnocen.Když člověk chce být vyléčen tak cenu respektuje.Léčit se půjde pouze ten který pomoc vážně potřebuje.

• Je výborný!

• Pan Adámek je velice dobrý lékař.
      A nesouhlasím s komentářem od p. Jany.

• Zajímalo by mne, proč takový odborník,nemá ve své soukromé ambulanci
      počítač,aby své pacienty měl dobře evidované. A to, kolik chce za akupunkturu
      je nehorázné.Takové výdaje za jehličky a jejich aplikaci opravdu nemá.Proč
      si touto svojí nenasytností kazí pověst.

• Potvrzuji z osobních zkušeností, velmi dobrý a zkušený lékař. Škoda, že ho musím i nyní při potížích které mám (a můžu si za ně zřejmě sám) ho vyhledat.

• Velice zkušený rehabilitační lékař.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní