MUDr. Patrik Pecák je erudovaný lékař, absolvent 1. lékařské fakulty University Karlovy, držitel licence ČLK pro výkon samostatné praxe a pro výkon fu...

• Gastroezofageální reflux
  • Kýla
  • Zánět slepého střeva

• gastroenterologie
  • chirurgie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ambulantní chirurgická léčba

Laparoskopické odstranění žlučníku

Laparoskopie

Úrazová chirurgie

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopická operace kýly

25.11. jsem podstoupil laparoskopickou operaci tříselné kýly. Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. Pana doktora Pecáka mohu jen doporučit. Od první návštěvy až po následnou pooperační kontrolu vše bez problému a vždy s dostatečným vysvětlením. Díky a opravdu doporučuji.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopické odstranění žlučníku

Pan doktor mě operoval již 2x a to pupeční kýlu a žlučník. Perfektně odvedená profesionální práce, bez bolesti, druhý den jsem šel domů. Milý, ochotný, špičkový doktor. DOPORUČUJI !!!

Chci velmi poděkovat MUDr. Pecákovi, sestřičkám a anesteziložce a všem! Máte příjemný přístup k pacientům a jste odborníci! Prošel jsem za život několik zdravotnických zařízení, ale na vás nikdo nemá. Děkuji! V. Kubr

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie chirurgie jednoho dne

Na klinice jednodenní chirurgie jsem absolvoval operaci pupeční kýly. Pak doktor byl ošetřujícím lékařem na lůžkovém oddělení . Po operačním zákroku dohlížel na mé zotavení, dle mého názoru věnoval pacientům velmi velkou pozornost a odpovídal přesně na všechny dotazy.
Ze své zkušenosti bych pana doktora určitě doporučil jako skvělého lékaře.

F

Doporučuji. Pana doktora jsem si vybral na základě kladných referencí zde níže a dobře jsem udělal. K ambulantnímu vyšetření jsem se objednal bez doporučení, vše ale proběhlo v pohodě, po vyšetření jsme se hned domluvili na termínu operace. Operace tříselné kýly oboustranně proběhla bez nejmenšího problému, druhý den jsem šel ráno domů. Největší strach jsem měl z celkové narkózy, ale opravdu se nebojte, než jsem si stačil uvědomit, že jsem na sále, už jsem spal, víceméně jsem se probudil až na pokoji:-). Doporučuji jak Dr. Pecáka, tak celou kliniku, sestřičky hodné a starostlivé. Nebojte se a neodkládejte to jako já, opravdu vše proběhlo na jedničku. Děkuji.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Operace pupeční kýly

Pan doktora jsem si vybrala sama na základě kladných recenzí a dobře jsem udělala. Profesionální lidský přístup. Děkuji za vše. S pozdravem Romana Stasiewská.

Pan doktor ma vynikajici lidsky pristup.Provedl mi laparoskopickou operaci brisni kyly vetsiho rozsahu,vse naprosto bez problemu.Je to odbornik na svem miste.Dekuji.Jaroslav Donda

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Na klinice jsem absolvoval operaci branicni kyly.Moc děkuji MuDr. Pecakovi za profesionální přístup a péči.Vysvetleni problémů, průběhu a provedení operace.Tyden po operaci jsem bez sebemenších problémů a to jak původních, tak pooperacnich.Moc děkuji a přeji všem takového lékaře jako je Dr. Pecak

Po mnoha letech zkušeností s Dr. P,. Pecákem můžeme říci jen jedno slovo: perfektní - odborně i lidsky. Vděční pacienti H. a M. Bártovi

Nejde jinak než s největší chválou doporučit. Vlídný, ochotný, lidský. Operace oboustranné tříselné kýly po příchodu bez zbytečného čekání, perfektně odvedený zákrok po dvou dnech jen mírné bolesti. Moc díky Pane doktore.
Milan Havíř

• Gastroezofageální reflux