MUDr. Patrik Pecák je erudovaný lékař, absolvent 1. lékařské fakulty University Karlovy, držitel licence ČLK pro výkon samostatné praxe a pro výkon fu...

• Gastroezofageální reflux
  • Kýla
  • Zánět slepého střeva

• gastroenterologie
  • chirurgie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie chirurgie jednoho dne

Pana doktora Pecáka jsem si vybral na základě kladných hodnocení a udělal jsem dobře. Je to profesionál, vždycky ochotný a dobře naladěný. Prostředí a přístup všech v Palas Athéna vynikající, doporučuji!

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopie

Pan doktor je uzasny clovek a perfektni lekar. Operoval mi rozestup brisnich svalu a pupecni kylu. Operace se povedla na vybornou. Je velmi precizni, behem hospitalizace me byl nekolikrat zkontrolovat. Sestricky jsou skvele, prostredi krasne.... Za me perfektni pristup a velka spokojenost.

Operace pupeční kýly s jednodenní hospitalizací proběhla perfektně. Stejný je i přístup pana MUDr. Pecáka. Velká spokojenost.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Jiný

Jsem 10 dní po operaci tříselné kýly. Dnes kontrola a vyndání stehů. Vše od přijetí na klinice, informací ohledně zákroku, operace a následné pooperační péče z mého pohledu pacienta výborné!! Děkuji a doporučuji !!!!!

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopická operace kýly

Pan doktor mi v prosinci 2021 operoval dost velkou oboustrannou tříselnou kýlu. Vybral jsem si ho na základě referencí na portálu Známý lékař a jsem moc rád, že jsem se nezklamal. Ačkoliv je pan doktor extrémně vytížen, věnoval vždy dostatek času důkladnému vyšetření a vysvětlení všech souvislostí operace. Po operaci jsem nepotřeboval brát žádná sedativa, připadalo mi až neskutečné, že druhý den můžu jít po svých domů. Teď, po měsíci prakticky nevím, že jsem na nějaké operaci byl.
Smekám, pane doktore !!!

18.3.21 jsem byl laparoskopicky operován na tříselnou kýlu. Vše proběhlo excelentně - zázemí, nemocniční pokoj, operační sál/výborné anestezioložky + výkon MUDr. Patrika Pecáka = 29.3.21 - pooperační závěr -stehy a kontrola - vše perfekt. Pana doktora Pecáka s klidem odpovědnosti - Vám budoucím, doporučuji jako první volbu.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopické odstranění žlučníku

Péče, příprava i samotná operace žlučníku na profesionální úrovni v novém prostředí. Lékař i sestry empatické a příjemné.

25.11. jsem podstoupil laparoskopickou operaci tříselné kýly. Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. Pana doktora Pecáka mohu jen doporučit. Od první návštěvy až po následnou pooperační kontrolu vše bez problému a vždy s dostatečným vysvětlením. Díky a opravdu doporučuji.

Pan doktor mě operoval již 2x a to pupeční kýlu a žlučník. Perfektně odvedená profesionální práce, bez bolesti, druhý den jsem šel domů. Milý, ochotný, špičkový doktor. DOPORUČUJI !!!

Chci velmi poděkovat MUDr. Pecákovi, sestřičkám a anesteziložce a všem! Máte příjemný přístup k pacientům a jste odborníci! Prošel jsem za život několik zdravotnických zařízení, ale na vás nikdo nemá. Děkuji! V. Kubr

• Gastroezofageální reflux
  • Kýla