Oborová zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 4 Více
272 91.....

Ambulantní chirurgická léčba

Chirurgie jednoho dne

Diagnostické vyšetření +6 Více

Gastroenterologické konzultace

Laparoskopická operace kýly

Laparoskopická operace slepého střeva

MUDr. Patrik Pecák je erudovaný lékař, absolvent 1. lékařské fakulty University Karlovy, držitel licence ČLK pro výkon samostatné praxe a pro výkon fu...

• gastroezofageální reflux

Laparoskopické odstranění žlučníku

Laparoskopie

Úrazová chirurgie

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Operace pupeční kýly

Pan doktora jsem si vybrala sama na základě kladných recenzí a dobře jsem udělala. Profesionální lidský přístup. Děkuji za vše. S pozdravem Romana Stasiewská.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopická operace kýly

Pan doktor ma vynikajici lidsky pristup.Provedl mi laparoskopickou operaci brisni kyly vetsiho rozsahu,vse naprosto bez problemu.Je to odbornik na svem miste.Dekuji.Jaroslav Donda

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Na klinice jsem absolvoval operaci branicni kyly.Moc děkuji MuDr. Pecakovi za profesionální přístup a péči.Vysvetleni problémů, průběhu a provedení operace.Tyden po operaci jsem bez sebemenších problémů a to jak původních, tak pooperacnich.Moc děkuji a přeji všem takového lékaře jako je Dr. Pecak

Po mnoha letech zkušeností s Dr. P,. Pecákem můžeme říci jen jedno slovo: perfektní - odborně i lidsky. Vděční pacienti H. a M. Bártovi

Nejde jinak než s největší chválou doporučit. Vlídný, ochotný, lidský. Operace oboustranné tříselné kýly po příchodu bez zbytečného čekání, perfektně odvedený zákrok po dvou dnech jen mírné bolesti. Moc díky Pane doktore.
Milan Havíř

Z vlastní zkušenosti je to nejlepší a profesionální chirurg a gastroenterolog..operoval mě na stehenní kýlu a reflux jícnu a pooperační komplikace žádné a vše vždy skvěle vysvětlil,že i lajk tomu porozumí.. K jinému chirurgovi bych nešla :) Takže mohu jen doporučit...

Profesionální lékař s lidským přístupem a šikovný chirurg, mohu jen vřele doporučit. Ing. Luděk Holub

• gastroezofageální reflux
  • kýla