MUDr. Patrik Pecák je erudovaný lékař, absolvent 1. lékařské fakulty University Karlovy, držitel licence ČLK pro výkon samostatné praxe a pro výkon fu...

• Gastroezofageální reflux
  • Kýla
  • Zánět slepého střeva

• gastroenterologie
  • chirurgie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie chirurgie jednoho dne

18.3.21 jsem byl laparoskopicky operován na tříselnou kýlu. Vše proběhlo excelentně - zázemí, nemocniční pokoj, operační sál/výborné anestezioložky + výkon MUDr. Patrika Pecáka = 29.3.21 - pooperační závěr -stehy a kontrola - vše perfekt. Pana doktora Pecáka s klidem odpovědnosti - Vám budoucím, doporučuji jako první volbu.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopické odstranění žlučníku

Péče, příprava i samotná operace žlučníku na profesionální úrovni v novém prostředí. Lékař i sestry empatické a příjemné.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopická operace kýly

25.11. jsem podstoupil laparoskopickou operaci tříselné kýly. Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. Pana doktora Pecáka mohu jen doporučit. Od první návštěvy až po následnou pooperační kontrolu vše bez problému a vždy s dostatečným vysvětlením. Díky a opravdu doporučuji.

Pan doktor mě operoval již 2x a to pupeční kýlu a žlučník. Perfektně odvedená profesionální práce, bez bolesti, druhý den jsem šel domů. Milý, ochotný, špičkový doktor. DOPORUČUJI !!!

Chci velmi poděkovat MUDr. Pecákovi, sestřičkám a anesteziložce a všem! Máte příjemný přístup k pacientům a jste odborníci! Prošel jsem za život několik zdravotnických zařízení, ale na vás nikdo nemá. Děkuji! V. Kubr

Na klinice jednodenní chirurgie jsem absolvoval operaci pupeční kýly. Pak doktor byl ošetřujícím lékařem na lůžkovém oddělení . Po operačním zákroku dohlížel na mé zotavení, dle mého názoru věnoval pacientům velmi velkou pozornost a odpovídal přesně na všechny dotazy.
Ze své zkušenosti bych pana doktora určitě doporučil jako skvělého lékaře.

F

Doporučuji. Pana doktora jsem si vybral na základě kladných referencí zde níže a dobře jsem udělal. K ambulantnímu vyšetření jsem se objednal bez doporučení, vše ale proběhlo v pohodě, po vyšetření jsme se hned domluvili na termínu operace. Operace tříselné kýly oboustranně proběhla bez nejmenšího problému, druhý den jsem šel ráno domů. Největší strach jsem měl z celkové narkózy, ale opravdu se nebojte, než jsem si stačil uvědomit, že jsem na sále, už jsem spal, víceméně jsem se probudil až na pokoji:-). Doporučuji jak Dr. Pecáka, tak celou kliniku, sestřičky hodné a starostlivé. Nebojte se a neodkládejte to jako já, opravdu vše proběhlo na jedničku. Děkuji.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Operace pupeční kýly

Pan doktora jsem si vybrala sama na základě kladných recenzí a dobře jsem udělala. Profesionální lidský přístup. Děkuji za vše. S pozdravem Romana Stasiewská.

Pan doktor ma vynikajici lidsky pristup.Provedl mi laparoskopickou operaci brisni kyly vetsiho rozsahu,vse naprosto bez problemu.Je to odbornik na svem miste.Dekuji.Jaroslav Donda

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Na klinice jsem absolvoval operaci branicni kyly.Moc děkuji MuDr. Pecakovi za profesionální přístup a péči.Vysvetleni problémů, průběhu a provedení operace.Tyden po operaci jsem bez sebemenších problémů a to jak původních, tak pooperacnich.Moc děkuji a přeji všem takového lékaře jako je Dr. Pecak

• Gastroezofageální reflux
  • Kýla