Pardubice Vii Pardubice

Jakého specialistu hledáte?
  • Praktický lékař, Plastický c… hirurg, Chirurg Více

„Mám za sebou pouze vstupní konzultaci před zákrokem, ale můj dojem je zatím velmi pozitivní. Věřím, že do komentářů po provedení zákroku přidám jen kladné hodnocen.í Více

Kyjevská 303, Pardubice Mapa

M-Gate klinika

K Rybníku 120, Hradec Králové Mapa

Medical gate, s.r.o.

• „Mám panické a úzkostné stavy i jenom při pomyšlení na jakýkoliv zubařský zákrok. Pan doktor mě dokáže vždycky uklidnit. Dnes mě přijal s akutním problémem i přesto, že jsem tři roky nebyla na prevenci, a vytáhl mi bezbolestně osmičku i když jsem stropila hroznou scénu a řvala jsem jak malé děcko. Je velmi empatický a trpělivý. A nové prostory kliniky jsou parádní! Více

Palackého 1233, Pardubice Mapa

Denticio Clinic Pardubice

Dentální hygiena

od 800 kč

• „U paní doktorky jsem se objednala na konzultaci, domluvily jsme se na ,,endolift" výsledek opravdu stojí za to, jsem spokojená,ikdyž jsem ještě ve fázi hojení, přístup paní doktorky i sestřičky je profesionální,...už teď se těším na další návštěvu Více

Jiráskova ulice 2860, Pardubice Mapa

L centrum Pardubice

• „Skvělý přístup, profesionalita a odbornost. Účinná terapie, která mi pomohla při vyhřezlé plotýnce. DOPORUČUJI!

Jana Palacha 1461, Pardubice Mapa

HOMEA, spol. s r.o., rehabilitace

Mapa

• „Excelent doctor,with a very nice nurse.Even i am romanian was no problem for him to talk with me,to explain me everything and this is really impresive.Thank You very much for your help !!! Více

Masarykovo náměstí 2667 - denně 7:30-14:00, Pardubice Mapa

ORL ambulance - děti & dospělí - Pardubice - poliklinika Kolf - ORL HRDLIČKA s.r.o.

• Plastický chirurg

„V roce 2020 jsem byla na odstranění větší pihy u nosu a super nemůžu si stěžovat...jako by tam nikdy nebyla i přístup pana doktora byl skvělý Více

Smilova 930, Pardubice Mapa

BEAUTY - plastická chirurgie s.r.o.

Hvězda, Štefánikova 537, Hradec Králové Mapa

Centrum jednodenní chirurgie s.r.o.

• Rokycanova 2798, Pardubice Mapa

Palackého 191, Chrudim Mapa

ul Sladkovského 415, Pardubice Mapa

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní doktorka Tošovská nyní pracuje v Hradci Králové. Jezdím za ní z Prahy, protože se mi zde v Praze nepodařilo najít takového specialistu, jakým je právě paní doktorka. Velmi děkuji za její skvělou péčí. Mockrát děkuji. Honza Adámek Více

Jana Masaryka 23, Mapa

• Zubař, Parodontolog, Dentáln… í hygienistka, hygienista Více

„V minulosti jsem viděla legendární irskou taneční show Lord of the Dance, která mě nadchla. A přesně stejný pocit jsem měla po ošetření v zubní ordinaci pana doktora Šabaty. Profesionalita kombinovaná s lidským přístupem, empatií, snahou pomoci... Byl to zkrátka koncert pro čtyři ruce, pana doktora i jeho asistentky, úžasný zážitek. Pan doktor mi vše vysvětlil, stále se mnou byl v kontaktu, když jsem si potřebovala vydechnout, tak mi to umožnil. Ukázal mi fotky, vysvětlil způsob provedení, poradil, jak mám o zuby pečovat, dodal naději, že moje zuby mají ještě budoucnost. Rozhodně mohu tuto ordinaci doporučit! V ordinaci, na zubní hygieně i na recepci - tam všude narazíte na velmi příjemné lidi, kteří se o Vás ochotně postarají! Více

Doubravice 51, Pardubice Mapa

MDDr. Petr Šabata, s.r.o. - Zubař Pardubice, Dentální hygiena Pardubice

Bělení zubů

od 3 490 kč

• „Paní doktorka i sestra jsou opravdu příjemné. Opravdová profesionalita a letitá zkušenost. Doporučuji jít do čekárny už o půl 8 ráno, pokud spěcháte, jsou totiž velké čekací doby. Více

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice Mapa

ORL HRDLIČKA s.r.o. - MUDr. Marie Hrdličková

• „Dobrý den. K paní doktorce chodím několik let a s lepší lékařkou jsem se ještě nesetkal. Je to odborník na svém místě. Vždy mi věnuje dostatek času a odpoví mi na všechny mé otázky. Je velmi pečlivá a empatická. Také musím kladně hodnotit její podání ruky při každé návštěvě. Děkuji Vám paní doktorko za Vaši péči! Více

ul Sladkovského 415, Pardubice Mapa

• Plastický chirurg

„V pondeli jsem byla u pana doktora Fibira na operaci a jsem opravdu nesmirne spokojena.Hodne jsem se trapila se stavem pred operaci, ale diky panu doktorovi a jeho profesionalnimu pristupu a lidskosti byl zakrok bez sebemensich problemu.Vsem mohu vrele doporucit tohoto lekare.Diky moc M.Michalova Více

Sokolská 581, Hradec Králové Mapa

Oddělení plastické chirurgie FN Hradec Králové

• „Skvely lekar,skvela sestricka,pekna ordinace...co vic si prat.

Nábřeží 114, Hrochův Týnec Mapa

OPL spol. s.r.o., ordinace PL pro dospělé

• „Od svých deseti let mám velké problémy s návštěvou zubního lékaře. Proto jsem se bála i (pro někoho jednoduchého výkonu) trhání zubů moudrosti. Pan doktor Hrubý mi vše předem vysvětlil a při samotném výkonu komentoval, co právě dělá, což bylo uklidňující. Zákrok byl velmi rychlý a bezbolestný. Pana doktora mohu doporučit nejen pro jeho profesionálnost, ale i pro až neuvěřitelnou vlídnost a laskavost. Přeji hodně úspěchů v pracovním i soukromém životě!!! Více

Štefánikova 535/48, Hradec Králové Mapa

Zubní ordinace 5P s.r.o.

• Plastický chirurg

„Pana doktora vřele doporučuji!!! Podstoupila jsem zmenšení prsou ze zdravotních důvodů. Vybrala jsem si ho, že mu věřím od samého počátku. Při konzultacích vysvětlí o co jde, taky dá prostor pacientovi na dotazy. Má zájem o své pacienty jak před operací, tak i po ní. Je pečlivý, lidský, milý, cítí s pacienty a dělá věci tak, jakoby byl v jejích kůži. Dokáže vykouzlit úsměv. Věřila jsem, že jsem v dobrých rukou. Po operaci veliká spokojenost, protože úleva se dostavila a má moc šikovné ruce :). Děkuji mockrát!!! Více

Labská kotlina 1220, Mapa

Plastická a estetická chirurgie