Pardubice V Pardubice

Jakého specialistu hledáte?
  • Praktický lékař, Plastický c… hirurg, Chirurg Více

„Mám za sebou pouze vstupní konzultaci před zákrokem, ale můj dojem je zatím velmi pozitivní. Věřím, že do komentářů po provedení zákroku přidám jen kladné hodnocen.í Více

Kyjevská 303, Pardubice Mapa

M-Gate klinika

• „Mám panické a úzkostné stavy i jenom při pomyšlení na jakýkoliv zubařský zákrok. Pan doktor mě dokáže vždycky uklidnit. Dnes mě přijal s akutním problémem i přesto, že jsem tři roky nebyla na prevenci, a vytáhl mi bezbolestně osmičku i když jsem stropila hroznou scénu a řvala jsem jak malé děcko. Je velmi empatický a trpělivý. A nové prostory kliniky jsou parádní! Více

Palackého 1233, Pardubice Mapa

Denticio Clinic Pardubice

Dentální hygiena

od 800 kč

• „U paní doktorky jsem se objednala na konzultaci, domluvily jsme se na ,,endolift" výsledek opravdu stojí za to, jsem spokojená,ikdyž jsem ještě ve fázi hojení, přístup paní doktorky i sestřičky je profesionální,...už teď se těším na další návštěvu Více

Jiráskova ulice 2860, Pardubice Mapa

L centrum Pardubice

• „Skvělý přístup, profesionalita a odbornost. Účinná terapie, která mi pomohla při vyhřezlé plotýnce. DOPORUČUJI!

Jana Palacha 1461, Pardubice Mapa

HOMEA, spol. s r.o., rehabilitace

Mapa

• „Excelent doctor,with a very nice nurse.Even i am romanian was no problem for him to talk with me,to explain me everything and this is really impresive.Thank You very much for your help !!! Více

Masarykovo náměstí 2667 - denně 7:30-14:00, Pardubice Mapa

ORL ambulance - děti & dospělí - Pardubice - poliklinika Kolf - ORL HRDLIČKA s.r.o.

• Plastický chirurg

„V roce 2020 jsem byla na odstranění větší pihy u nosu a super nemůžu si stěžovat...jako by tam nikdy nebyla i přístup pana doktora byl skvělý Více

Smilova 930, Pardubice Mapa

BEAUTY - plastická chirurgie s.r.o.

• Rokycanova 2798, Pardubice Mapa

Palackého 191, Chrudim Mapa

ul Sladkovského 415, Pardubice Mapa

• Zubař, Parodontolog, Dentáln… í hygienistka, hygienista Více

„V minulosti jsem viděla legendární irskou taneční show Lord of the Dance, která mě nadchla. A přesně stejný pocit jsem měla po ošetření v zubní ordinaci pana doktora Šabaty. Profesionalita kombinovaná s lidským přístupem, empatií, snahou pomoci... Byl to zkrátka koncert pro čtyři ruce, pana doktora i jeho asistentky, úžasný zážitek. Pan doktor mi vše vysvětlil, stále se mnou byl v kontaktu, když jsem si potřebovala vydechnout, tak mi to umožnil. Ukázal mi fotky, vysvětlil způsob provedení, poradil, jak mám o zuby pečovat, dodal naději, že moje zuby mají ještě budoucnost. Rozhodně mohu tuto ordinaci doporučit! V ordinaci, na zubní hygieně i na recepci - tam všude narazíte na velmi příjemné lidi, kteří se o Vás ochotně postarají! Více

Doubravice 51, Pardubice Mapa

MDDr. Petr Šabata, s.r.o. - Zubař Pardubice, Dentální hygiena Pardubice

Bělení zubů

od 3 490 kč

• „Paní doktorka i sestra jsou opravdu příjemné. Opravdová profesionalita a letitá zkušenost. Doporučuji jít do čekárny už o půl 8 ráno, pokud spěcháte, jsou totiž velké čekací doby. Více

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice Mapa

ORL HRDLIČKA s.r.o. - MUDr. Marie Hrdličková

• „Dobrý den. K paní doktorce chodím několik let a s lepší lékařkou jsem se ještě nesetkal. Je to odborník na svém místě. Vždy mi věnuje dostatek času a odpoví mi na všechny mé otázky. Je velmi pečlivá a empatická. Také musím kladně hodnotit její podání ruky při každé návštěvě. Děkuji Vám paní doktorko za Vaši péči! Více

ul Sladkovského 415, Pardubice Mapa

Oftex s.r.o.

• „Skvely lekar,skvela sestricka,pekna ordinace...co vic si prat.

Nábřeží 114, Hrochův Týnec Mapa

OPL spol. s.r.o., ordinace PL pro dospělé

• „Paní doktorku jsem oslovila kvůli svým tendencím k iracionálnímu chování. Paní doktorka působila od prvního momentu vstřícně a chápavě, díky čemuž jsem se nebála mluvit upřímně. Velice mi vyhovoval její přístup, který byl o pokládání správných otázek, abych k odpovědím došla sama, a pak až navrhování různých řešení. Celkově musím říct, že mi paní doktorka moc pomohla a po každém sezení jsem se cítila lépe a vyrovnaněji. Více

U Husova sboru 75, Pardubice Mapa

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• „K paní doktorce jsem chodil už já jako malý. Vždy byla velice ochotná, se vším poradila a pomohla. Teď sem docházím se skoro dvouletým synem a neměnil bych. Této výborné empatické doktorce - a starostlivé sestřičce svěřím bez váhání synovo zdraví kdykoliv je nemocný. Více

Kosmonautů 399, Pardubice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• Psychoterapeut, Psycholog

„Naprostá spokojenost. Paní psycholožka má skutečný zájem o člověka, který přichází. Vysoce empatická. Stačily 4 konzultace a problém, se kterým jsem se potýkala několik let, je vyřešen. Více

Kokešova 324, Pardubice Mapa

Psychologická praxe Vnitřní Slunce, Mgr. Markéta Machanová

Psychologické poradenství

500 Kč

• „Přístup pana doktora byl naprosto profesionálnį, lidský, sympatický. Zaslouží velikou chválu a úctu.

Palackého 191, Chrudim Mapa

Rokycanova 2798, Pardubice Mapa

Oftex s.r.o.

• „Pan doktor Ptáček je můj zubní lékař již mnoho let. Naprosto skvělý přístup jak po lidské stránce, tak po profesní odbornosti. Léta jsem se zubaře z důvodu bolestivých zákroků obávala, od té doby co jsem u pana doktora Ptáčka, chodím k zubaři velmi ráda. Ošetření u něj mě nikdy nebolí. Nechala jsem si udělat i korunku, a musím říct, práci odvedl rychle a skvěle. Jsem velmi ráda, že je to můj zubař. K jinému už nechci. A sestra? Báječná ! Chodím k ní na zubní hygienu, a od té doby co mi poradila jak si čistit dobře zuby, jsem bez obtíží se zuby. Jsou oba super. Pavla Křivková Více

Rokycanova 2798, Pardubice Mapa

Poliklinika Rokycanova