Ordinace PL pro dospělé
Nerudova 686, Veltrusy

Ordinace PL pro dospělé
Nádražní 200, Úžice

Já už bych k inému nešla, čakáme všichni v čekárni, ale diagnoza je rychle a dobre. Žl

zařídí pro pacienty skutečně co potřebují a vždy je to to nejlepší. To čekání, ale tak už to prostě je! MK

Pan doktor je velmi svědomitý a zajišťuje komplexní péči.Proto se tam občas čeká.
Kdo ale potřebuje Lékaře s velkým L, tak si rád počká.

Vážení a vížené, já jsem ráda, že k doktoru Herberovi chodím, můžete se objednat na čas a to se mi také hodí. je dpbrý, doporzčzji.

vidíte te to, a mně zase moc pomohl, stará se o pacienty a že se tam čeká, já myslím, že se to vyplatí a stojí to za to. Ví o čem mluví a sestřičku má taky moc milou. Já mohu jen doporučit. Jos.

Přikláním se k výbornému hodnocení,protože vždy,pokud nám něco je,potřebujeme lékařskou pomoc!!!
Ikdyž u pana doktora je čekací doba delší,než-li obvykle,je jeden z těch,kteří se vám doopravdy věnují a vždy se snaží vyřešit váš problém.A stále je tu stejná fráze," vše je o lidech a komunikaci" ,a každému z nás vyhovuje něco jiného a proto buďme soudní a nepodceňujme lékaře tipu pana Herbera!!!Držím vám palce!!!

S laskavým přístupem vylečí veškeré problémy vašeho těla...Obětavý lékař na pravém místě.Kéž by bylo takových víc.Pane doktore,děkuji za vše.

smíšené pocity a zkušenost