Dobrý den Chci se zeptat na fyzický odpor k manželovi. Řešila jste něco podobného někdy a dá se to

4 Počet odpovědí:
Dobrý den
Chci se zeptat na fyzický odpor k manželovi. Řešila jste něco podobného někdy a dá se to vůbec vyřešit. Manželka mě od porodu má ráda míň a míň až se to za čtyři roky dostalo do fáze odporu. Oba by jsme to chtěly dát dohromady ale nevím jestli to bez pomoci dokážeme. Manželka měla spoustu špatných vztahu které se jí teď vrací. Děkuji za odpověď
Dobry den, psychoterapie, individualni pro kohokoliv z vas ci parova se nabizeji. S pozdravem M. Sz.