Hotovost

Partnerská psychoterapie +2 Více

Pomoc v krizových situacích

Skupinová psychoterapie

Psychoterapeutická poradna

Nabízím individuální, párovou a skupinovou analyticky zaměřenou psychoterapii v Plzni. Prostřednictvím rozhovorů můžete lépe porozumět vašim prožitkům...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Fotografie

Musím se přiznat, že se mi do terapie moc nechtělo. Bála jsem se mluvit o svých pocitech a bolestech s cizím člověkem. Ale paní Szabó si získala mou důvěru. Měla jsem pocit, že mě laskavě ale pevně provází džunglí mých vnitřních zmatků a ran. To čím si mě získala byla nejen její profesionalita, ale především její skvělý smysl pro humor. Takže určitě moc doporučuji.

Dlouho jsem váhala, zda mám navštívit nějakého psychologa nebo zda se se svou tíživou životní situací poperu sama. Nakonec na doporučení mého známého, jsem navštivila paní Szabó a již po prvním sezení mi bylo lépe. Vyslechnutí, odborný názor a vstřícnost je opravdu nad všechny prášky. Sice nejsem ještě na konci cesty, ale věřím, že s touto paní terapeutkou to konečně zvládnu

Paní Szabó mohu jen doporučit. Chodila jsem k ní na terapii spoustu měsíců pravidelně a hned po prvních pár sezeních jsem pocítila úlevu ve svých starostech. Vždy mě vyslechla, nesoudila mě, měla na mě čas a dostatek prostoru. Měla jsem pocit, že jí opravdu zajímám. Někdy se mi na sezení nechtělo, ale právě z těchto sezení, myslím, že jsem měla a mám nejlepší užitek. Pořešila jsem si starosti, lépe spím a také mám pocit, že si více věřím. Troufám si říct, že se mám ráda. Děkuji!

Než jsem začala chodit do terapie, měla jsem pocit, že můj život nemá smysl, nic mě nebavilo, cítila jsem se osamělá, "k ničemu". Pak jsem se odhodlala to zkusit. Trvalo chvíli, než jsem zjistila, že mi terapie pomáhá. Paní Szabó měla svatou trpělivost, "vydržela" se mnou všechny mé blbé nálady, chmury a stížnosti a pomohla mi najít znovu pocit, že život se dá zvládnout. Našla jsem si partnera, přestala pojídat léky na uklidnění a cítím se dobře. Díky!

Na psychoterapii jsem chodila více než rok, pravidelně jedenkrát za týden. Na začátku naší práce jsem byla nespokojená se svým životem a nerozuměla jsem proč. S paní Szabó jsem mohla spoustě svých myšlenek, pocitů porozumět. Vždy mě vyslechla, chápala, měla se mnou trpělivost a co pro mě bylo důležité, nehodnotila mě. Scela jsem měla pocit, že při mě stojí a byla mi oporou. Můj život se vlastně nezměnil, ale já se v něm cítím nesrovnatelně lépe. Děkuji

Paní Szabó mi moc pomohla s mými problémy. Díky ní jsem přestala brát léky. Zvládám své problémy s úzkostmi, kterými trpím díky své těžké životní situaci. Je moc milá a snaží se vyjít vstříc. Doporučuji!

Paní Szabó je velmi příjemná a vstřícná terapeutka. V příjemném prostředí její pracovny a v atmosféře pohody mi dokázala pomoci s mými problémy. Je schopná naslouchat a dovést člověka k řešení svých potíží. Děkuji.

60 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

NeDobrý den,ráda bych se Vás zeptala.Již navštěvují psychiatra už 12 měsíců, léky pravidelně užívám cca 7 měsíců,adjuvín po jedné tabletě denně..Navštěvuji i psychologa cca. 4 měsíce.Před rokem po nemocí jsem měla pan.ataky.Dnes trpím depresi či úzkosti.Přesná diagnóza mi nebyla určena.Prosím o Vás o radu.Nekdy se cítím dobře ale stále se stavy vracejí že musím užít Neurol.Proč se stále stavy vracejí?Myslela jsem že se tomuto umím už ubránit ale bohužel a nebudu se tomuto podávat ale někdy je to nezvladatelné.Děkuji předem za odpověď.PŽ

Dobry den PŽ, prace na sobe je obvykle beh na dlouhou trat. S pozdravem M. Sz.

Michaela Szabó

Dobry den,chci se zeptat jak se mam vyrovnat s tim,ze mne hodne blizky clovek zklamal protoze kazdeho udava na Policii spatne ted spim a zdaji se mi same nesmysly proste to boli v Srdci ? Dekuji

Dobry den, muzete vyhledat psychoterapeuta a sve pocity a sny prozkoumat, zpracovat, dat jim vyznam. S pozdravem M. Sz.

Michaela Szabó