Ambulance odborného lékaře-psychiatra
Vildomcova 9, Znojmo

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Pondělí, Úterý 7:30 - 12:00, 12:30 - 16:00
Středa 7:30 - 12:00
Čtvrtek 7:30 - 12:00, 12:30 - 13:30

Umístění: Ambulance odborného lékaře-psychiatra Jiný

Opravdu skvělá MUDr. Jsem moc spokojená s ti jak dobře odhadla moje problemy, přizpůsobila léčbu i to, jak sebe o mě dlouhodobě stará. Empatická, přitom velice odborná. Chodim tam ráda, protoze se u ní citim jako u své “tety” na návštěvě :-)
SUPER

Umístění: Ambulance odborného lékaře-psychiatra

Nejlepší psychiatrička na světě, jezdím k ní i z Prahy, ačkoliv jsem se přestěhovala, lepší bych nikde nenašla.

U ostatních jsem si připadala jako další číslo v pořadí, u ní se cítím jako člověk. Stačí mi k ní přijít, a hned je mi líp. Má v sobě něco, co mi dává pocit, že se můžu beze strachu otevřít a mluvit o všem, co mě trápí.

Pro ostatní lékaře: povinně v rámci praxe a zvyšování kvalifikace navštěvovat!

Lenka Červená

Umístění: Ambulance odborného lékaře-psychiatra Stálý pacient v její péči

Paní doktorka Kvačová mne překvapila empatickým přístupem, odborným rozhledem a v neposlední řadě tím, že mi vždy vyjde vstříc. Je to naprostý profesionál, který ví, co dělá a s pacientem komunikuje na vysoké úrovni. Nemohu si tohoto lékaře dostatečne vynachválit.

Nejlepší z lékařů, které jsem kdy potkala. Ostatní by se od ní měli učit, co je to pokora a úcta k člověku.

Paní doktorka Kvačová je skvělá. Přistupuje k vám ne jako k pacientovi s diagnózou, ale jako jedinečnému člověku s jedinečným problémem.

Již jsem jednou hodnotil a to platí stále.Její přístup ke mne pacientovi je přímo ukázkový.Znám dost pacientů,ale od nikoho jsem neslyšel negativní hodnocení.Je uznávána a u nás pacientů velmi oblíbená.Nikdy jsem od ní neslyšel,že nemá čas.Každého vyslechne a velmi dobře poradí a pomůže.Je vidět,že je tu pro nás a nikoho neodbyde.Rád k paní doktorce chodím nejen pro léky,ale i pro rady.Děkuji jí ze srdce a přeji jí také moc a moc zdraví.

Paní doktorce se správným výběrem léků podařilo vrátit mi smysl života. Velmi jí děkuji a velmi doporučuji.

jste úžasny človek nejlepší doktorka ktera tu je,nejlepší přístup k pacientovy velmi lidský.Mam Vás rada.

Děkuji Vám, paní doktorko, jste nejlepší lékař a vzácný člověk, vrátila jste mi život.
Vděčná pacientka.

pani Kvacova mi moc pomohla mam ji rada je to uzasny clovek...Velke diky Vam pani doktorko