Adresy (2)

Na Rynku 47, Kunovice
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí
č.d. 1177, Kunovice
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
12 názorů

Je velmi pečlivý, výborný specialista, ale má jednu chybu bere i za obyčejné plomby a vnucuje placené zákroky připadne mě, že nechce dělat na pojišťovnu. Ale na odvedenou práci musím říct jen to nejlepší.


Z odorného hlediska je opravdu výborný. Ale mrzí mě, že pojišťvnám účtuje téměř vždy něco navíc! Dělá to opakovaně, u více pacientů, a nejsou to zanedbatelné částky. Když jsem se "spolu-poškozených" ptala, proč to nenehlásí pojišťovně, odpověď je jasná: Kam jinam odejít, když v okolí zubaři neberou, a když jo, tak nejsou na stejné odborné úrovni. Takže panu doktorovi zřejmě žádné problémy za neoprávněné ždímání pojišťoven nehrozí...


Vstřícné jednání, vysoká odbornost, profesionální přístup k pacientovi. Kubec Jan


K tomuto panu zubaři jsem chodila čtyři roky, vyšetření u něj sice bylo často bolestivé, protože tehdá - před osmi lety, něchtěl používat nic k utlumení, ale práci kterou udělal, byla snad nejlepší, kterou jsem kdy viděla a žádná jeho plomba mi nikdy nevypadla, kanálky vyčistil tak dokonale jako nikdo jiný a ty keramicke bílé plomby ještě dosud i stomatolog tak tak na prvním pohled rozezná, že tam vubec mam plombu. A on je fakt jediný, který je snad používá, protože jsem nikoho dalšího nenašla a těmito se zuby skvěle šetří a můžu si tak zachovat vlastní zuby co nejdéle.Vřele doporučuji, ví co dělá, je to profesionál na svém místě.


M
Ověřeny pacient

Je to výborný a velice pečlivý zubař. Má výborný přístup k dětem, moje děti se zubaře nebojí od té doby co chodí k němu. Sestřička je také výborná a příjemná, a že se platí za vše? Za takovou práci rád zaplatím.


A

K tomuto lékaři jsem chodila ještě před deseti lety, ale ještě dnes musím uznat stejně jako to uznali další mí zubaři po něm, že udělal v každém případě skvělou práci. Udělal mi krásné bílé plomby na předních zubech, které jsou ještě teď stále krásné a bohužel jsem se nesetkala se žádným jiným zubařem, který by mi mohl udělat něco podobného. Zaplatila jsem se za ně tehdá dobře, ale stálo to za to a určitě bych do toho šla znovu.


P

Výborný pečlivý - mohu doporučit


ze uctuje snad za vse, je sice fakt, ale je pravda, ze jsem konecne prisla k nekomu, kdo sve praci rozumi, je peclivy, detailne vysvetli, co bude delat...


P


Příjemný člověk a velmi dobrý odborník ...


Je to výborný, velice pečlivý a příjemný zubař, stejně tak jeho sestřička - můžu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti