Adresy (2)

Na Rynku 47, Kunovice
Praktický zubní lékař

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní zubařů v okolí
č.d. 1177, Kunovice
Praktický zubní lékař

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
12 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení

Je velmi pečlivý, výborný specialista, ale má jednu chybu bere i za obyčejné plomby a vnucuje placené zákroky připadne mě, že nechce dělat na pojišťovnu. Ale na odvedenou práci musím říct jen to nejlepší.


Z odorného hlediska je opravdu výborný. Ale mrzí mě, že pojišťvnám účtuje téměř vždy něco navíc! Dělá to opakovaně, u více pacientů, a nejsou to zanedbatelné částky. Když jsem se "spolu-poškozených" ptala, proč to nenehlásí pojišťovně, odpověď je jasná: Kam jinam odejít, když v okolí zubaři neberou, a když jo, tak nejsou na stejné odborné úrovni. Takže panu doktorovi zřejmě žádné problémy za neoprávněné ždímání pojišťoven nehrozí...


Vstřícné jednání, vysoká odbornost, profesionální přístup k pacientovi. Kubec Jan


K tomuto panu zubaři jsem chodila čtyři roky, vyšetření u něj sice bylo často bolestivé, protože tehdá - před osmi lety, něchtěl používat nic k utlumení, ale práci kterou udělal, byla snad nejlepší, kterou jsem kdy viděla a žádná jeho plomba mi nikdy nevypadla, kanálky vyčistil tak dokonale jako nikdo jiný a ty keramicke bílé plomby ještě dosud i stomatolog tak tak na prvním pohled rozezná, že tam vubec mam plombu. A on je fakt jediný, který je snad používá, protože jsem nikoho dalšího nenašla a těmito se zuby skvěle šetří a můžu si tak zachovat vlastní zuby co nejdéle.Vřele doporučuji, ví co dělá, je to profesionál na svém místě.


M
Ověřeny pacient

Je to výborný a velice pečlivý zubař. Má výborný přístup k dětem, moje děti se zubaře nebojí od té doby co chodí k němu. Sestřička je také výborná a příjemná, a že se platí za vše? Za takovou práci rád zaplatím.


A

K tomuto lékaři jsem chodila ještě před deseti lety, ale ještě dnes musím uznat stejně jako to uznali další mí zubaři po něm, že udělal v každém případě skvělou práci. Udělal mi krásné bílé plomby na předních zubech, které jsou ještě teď stále krásné a bohužel jsem se nesetkala se žádným jiným zubařem, který by mi mohl udělat něco podobného. Zaplatila jsem se za ně tehdá dobře, ale stálo to za to a určitě bych do toho šla znovu.


P

Výborný pečlivý - mohu doporučit


ze uctuje snad za vse, je sice fakt, ale je pravda, ze jsem konecne prisla k nekomu, kdo sve praci rozumi, je peclivy, detailne vysvetli, co bude delat...


P

Příjemný člověk a velmi dobrý odborník ...


Je to výborný, velice pečlivý a příjemný zubař, stejně tak jeho sestřička - můžu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti