Ondřej Sága, gynekolog Dobřichovice

Vedení těhotenství

Vyšetření moči

Základní vyšetření

Umístění: Gynekologie Dobřichovice s.r.o. prenatální vyšetření

S panem doktorem jsem opravdu moc spokojena.Je velmi pečlivý a nemá problém udělat vyšetření navíc, nebo probrat veškeré dotazy.Na začátku těhotenství mě i několikrát uklidnil,když výsledky nebyly úplně v pořádku.Ordinace v Dobřichovicích je pekně a moderně vybavena,sestřičky milé.Určitě doporučuji

Umístění: Gynekologie Dobřichovice s.r.o. ambulance

MUDr. Sága je opravdový profesionál a přitom velmi milý, laskavý a vstřícný. Vše mi rád v ambulanci vysvětlil.

Pna doktora Sagu,znam uz akdyz pracoval v nemocnici v Beroune.Ma dcera tam rodila.Je to velice peclivy,komunikativni adobry lekar.Na vse co se zeptate rad a s ochotou odpovi a vysvetli.Jen je skoda ze je tak daleko.Nemůzeme sehnat dobreho Gynekologa,ktereho by moje dcera ted velice potrebovala.Onrasku moc vas zdravime Vlasta Machova a Dcera Melanie Mestekova.Prejeme hodne jak pracovnich tak osobnich úspechů.

Martina.V
Dobrý den. Já za sebe musím říct, že bych k nikomu jinému nešla. Díky panu doktorovi, mám teď zdravého syna. Předporodní doba byla pro mě velice těžká a opravdu dlouhá. Porodní bolesti začali v pondělí, samotný porod přišel až v pátek večer. Pan doktor za mnou pořád běhal, na hekárnu mi přinesl své rádio abych se soustředila na písničky a né na bolest. Protože jsem u pana doktora už téměř 8 let, vím že je málo komunikativní a moc dobře ví, že má tu nelepší sestřičku na světě ( možná se dost spoléhá na to, že ona dokonale přetlumočí mamince i tatínkovi stav který je aktuální) vždy se ho na vše ptám sama. Nikdy nebyl problém s jeho čase (pokud nerodil) a vše mi pečlivě vysvětlil. Dokud jsem nebyla plně informována a vše jsem nepochopila. Prožila jsem si několik samovolných potratů i mimoděložní těhotenství. Vždy mě utěšoval, že to zvládneme a že druhé dítě příjde. Když mi přišel špatný výsledek z genetiky, kdy byly hodnoty na Downův syndrom zvýšené, byl mi i psychickou oporou a prokázal, že malý nijak postižený není a na doporučené přerušené těhotenství v téměř 6 měsíci nemusím. Malý se narodil do jeho rukou a naprosto v pořádku. Je to doktor, za kterým budu vždy stát a moc mu děkuji za život svého syna. Ale ak se říká 100 lidí, 100 názorů. Každý má na svůj názor právo a čerpá ze své zkušenosti. I já mám s některými lékaři špatné zkušenosti a nikdy už bych k nim nešla... viz Ústecká genetika .....

C

dobry den moji dceru odvezla sanitka od obvodni lékařky se silnymi bolestmi břicha a krvacenim pan doktor udelal vyšetřeni řekl že je to menstruální syndrom a na dceřinu žadost odebrali krev poslal ji domu a do prace !!!za necelé 2 hodiny ji volali at se ihned vrati že jde o mimodeložní těhotenstvi.pan doktor nedbalosti riskoval život me dcery .doufam že se z tohoto poučil ale ja bych k němu v životě už nešla

Dobrý den,
když jsem poprvé přišla k tomuto lékaři jako prvorodička, byla jsem velmi negativně překvapena. Tento lékař je absolutně nekomunikativní. Pacientce vůbec neřekne jak dopadla provedená vyšetření. To, že je vše O.K. jsem poznala pouze podle toho, že jsem nebyla ve vysokém stupni těhotenství hospitalizována a že mi lékař sdělil, že mám přijít na další kontrolu. Jinak jaký je stav můj a miminka mě asi podle tohoto lékaře nemusí vůbec zajímat. Absolutně chybí jakýkoliv zájem o pacienta a uklidnění pacientky. Proboha vždyť dobré slovo přece nic nestojí.

Dobrý den, doufám, že pan Sága není nejlepší v republice, protože pak bych se raději odstěhovala do jiné země před dalším těhotenstvím. Večer v 5 jsem navštívila pana doktora s tím, že mám bolesti v podbřišku a krvácím (vodnatý červený výtok). Pan doktor mě poslal domů, že to nic není a předepsal mi nesmyslně anxiolytika... 5 hodin na to jsem doma potratila.

Dobrý večer, ráda bych doporučila lékaře, který pracuje v žatecké nemocnici na gynekologickém oddělení. Pan doktor Ondřej Sága je velice příjemný, schopný, má sociální cítění, ke své práci přistupuje velice zodpovědně a troufám si říci, že je jeden z nejlepších u nás v české republice. Jeho profesionální přístup k pacientovi je prostě úžasný. Pane doktore, moc Vám děkuji za to, jak ke své práci přistupujete. Kéž by takových jako jste Vy bylo více.