Vodárenská 3827, Mělník

2003- dosud soudní znalec obor psychiatrie

Ukončené školy

• 1. Lékařská Fakulta Univerzity Karlovy

• psychiatrie

Názor přidán dne 01.04.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

skvelej

skvelej

Napřed musím reagovat na hodnocení paní Jiřiny "Vážená paní Jiřino" zřejmě je vidět že s panem primařem Rotterem jste asi nikdy ani nemluvila když jak vy píšete působí arogantním dojmem, zkuste to a od svého názoru pravděpodobně upustíte. Nejsem a nebyla jsem jeho pacientkou ale rozhodně bych se nebála svěřit do jeho péče.Vidím ho při práci celkem často a můj názor je: ODBORNÍK NA SLOVO VZATÝ.A nikdy jsem ho neviděla se někomu vysmívat do očí to jste teda přehnala!!!

je v pohodě

Já mám zcela jinou zkušenost. Byla jsem u něj hospitalizovaná před nedávnem, vždy se k pacientkám choval profesionálně, ale lidsky. Věnoval se i mé rodině, dokázal jim i mě všechno vysvětlit.

je best

Pan doktor působí velmi arogantním dojmem a někdy přistupuje k pacientům velmi neprofesionálně tím že se na vizitách vysmívá pacientkám do očí a má nemístné poznámky ke své "družině" v bílém, která mu to žere. Ale vůbec mu nevadí že se pacientka může cítit trapně. Léčba na jeho oddělení mi přijde ponižující a vůbec nevyvolává snahu spolupracovat.

2007-2020 primář psychiatrického oddělení
2003- dosud soudní znalec obor psychiatrie