Vodárenská 3827, Mělník

Ukončené školy

• 1. Lékařská Fakulta Univerzity Karlovy

• psychiatrie

Umístění: Ambulantní psychiatrie s.r.o. Jiný

K panu doktorovi Rotterovi jsem začal chodit na začátku roku 2021 a už po několika sezeních byl vidět velký kladný efekt.

Vždy mám dostatek času na konzultace všech problémů (ať už nových, či stávajících). Na úplně každou připomínku pan doktor reaguje aktivně a s očividnou (a efektivní) snahou pomoci. Snaží se všechny léky upravit tak, aby se člověk měl dobře a byl v normálu.

Vše perfektně vysvětlí, ani se ho člověk obvykle nemusí ptát. S objednáním nikdy nebyl problém a vždy mi vyšel vstříc.

Rozhodně ho doporučuji.

Názor přidán dne 01.04.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

skvelej

skvelej

Napřed musím reagovat na hodnocení paní Jiřiny "Vážená paní Jiřino" zřejmě je vidět že s panem primařem Rotterem jste asi nikdy ani nemluvila když jak vy píšete působí arogantním dojmem, zkuste to a od svého názoru pravděpodobně upustíte. Nejsem a nebyla jsem jeho pacientkou ale rozhodně bych se nebála svěřit do jeho péče.Vidím ho při práci celkem často a můj názor je: ODBORNÍK NA SLOVO VZATÝ.A nikdy jsem ho neviděla se někomu vysmívat do očí to jste teda přehnala!!!

je v pohodě

Já mám zcela jinou zkušenost. Byla jsem u něj hospitalizovaná před nedávnem, vždy se k pacientkám choval profesionálně, ale lidsky. Věnoval se i mé rodině, dokázal jim i mě všechno vysvětlit.

je best

Pan doktor působí velmi arogantním dojmem a někdy přistupuje k pacientům velmi neprofesionálně tím že se na vizitách vysmívá pacientkám do očí a má nemístné poznámky ke své "družině" v bílém, která mu to žere. Ale vůbec mu nevadí že se pacientka může cítit trapně. Léčba na jeho oddělení mi přijde ponižující a vůbec nevyvolává snahu spolupracovat.

2007-2020 primář psychiatrického oddělení
2003- dosud soudní znalec obor psychiatrie