Adresa

Vodárenská 3827, Mělník
Ambulantní psychiatrie s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Přijímám: dospělí

Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

O mně

2007-2020 primář psychiatrického oddělení
2003- dosud soudní znalec obor psychiatrie


Ukončené školy

  • 1. Lékařská Fakulta Univerzity Karlovy

Specializace

  • psychiatrie

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Ambulantní psychiatrie s.r.o. Jiný

K panu doktorovi Rotterovi jsem začal chodit na začátku roku 2021 a už po několika sezeních byl vidět velký kladný efekt.

Vždy mám dostatek času na konzultace všech problémů (ať už nových, či stávajících). Na úplně každou připomínku pan doktor reaguje aktivně a s očividnou (a efektivní) snahou pomoci. Snaží se všechny léky upravit tak, aby se člověk měl dobře a byl v normálu.

Vše perfektně vysvětlí, ani se ho člověk obvykle nemusí ptát. S objednáním nikdy nebyl problém a vždy mi vyšel vstříc.

Rozhodně ho doporučuji.


Názor přidán dne 01.04.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


skvelej


skvelej


M

Napřed musím reagovat na hodnocení paní Jiřiny "Vážená paní Jiřino" zřejmě je vidět že s panem primařem Rotterem jste asi nikdy ani nemluvila když jak vy píšete působí arogantním dojmem, zkuste to a od svého názoru pravděpodobně upustíte. Nejsem a nebyla jsem jeho pacientkou ale rozhodně bych se nebála svěřit do jeho péče.Vidím ho při práci celkem často a můj názor je: ODBORNÍK NA SLOVO VZATÝ.A nikdy jsem ho neviděla se někomu vysmívat do očí to jste teda přehnala!!!


D

je v pohodě


J
Ověřeny pacient

Já mám zcela jinou zkušenost. Byla jsem u něj hospitalizovaná před nedávnem, vždy se k pacientkám choval profesionálně, ale lidsky. Věnoval se i mé rodině, dokázal jim i mě všechno vysvětlit.


J
Ověřeny pacient

je best


J
Ověřeny pacient

Pan doktor působí velmi arogantním dojmem a někdy přistupuje k pacientům velmi neprofesionálně tím že se na vizitách vysmívá pacientkám do očí a má nemístné poznámky ke své "družině" v bílém, která mu to žere. Ale vůbec mu nevadí že se pacientka může cítit trapně. Léčba na jeho oddělení mi přijde ponižující a vůbec nevyvolává snahu spolupracovat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

2007-2020 primář psychiatrického oddělení
2003- dosud soudní znalec obor psychiatrie


Ukončené školy

  • 1. Lékařská Fakulta Univerzity Karlovy

Specializace

  • psychiatrie