Adresa

Průhonice Dent, s.r.o.
Květnové náměstí 7, Průhonice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Průhonice Dent, s.r.o. Jiný

Doporučuji se tomuto zubaři vyhnout. Svojí práci na zubu pokazil, musel jsem pro opravu nalezt jiného doktora, oprava se tak zbytečně zkomplikovala a prodražila.

L
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor Kýr je výjimečně skvělý doktor a také člověk. Od první do poslední chvíle vždy 100% spokojenost ve všech ohledech. VŽDY nás bere přesně v čas objednání, VŽDY jsme v čekárně sami, čekárna je čistá, provětraná, voňavá. Sestřička úžasná, usměvavá, vstřícná. Pan doktor vždy vše skvěle vysvětlí zákrok, je trpělivý, lidský, pozitivní, usměvavý a já mu odborně zcela důvěřuji. Dostali jsme kontakt na pana doktora od známé, která jej vychvalovala a já se 100% přidávám a velmi doporučuji!

Ověřený profil

V ordinaci v Průhonicích pan Kýr při ošetření pacientů tlačí na vrták a když ho v kanálku zubu zlomí, odešle vás jinam a zaplaťe si to, já za nic nemůžu. Stížnosti přes revizní komisi Stomatologické komory v Černošicích jsou neúčinné. Nespokojeným pacientům doporučuji podat písemnou stížnost na Obecní úřad Průhonice. Úřad stížnosti eviduje a případně zasáhne. Nejlépe je vůbec nevstupovat do ordinace, nemá cit v ruce pro práci s vrtačkou anebo neví že na vrták se nesmí tlačit, asi nedával ve škole pozor.


J
Ověřený profil

Výborný zubař a velmi milý člověk. Příjemná ordinace i čekárna. Mudr Kýr maximálně vychází vstříc co se termínů týká, dokonce někdy ordinuje i v sobotu! Přímé platby jsou pouze za nadstandardy jako všude jinde. Pan zubař spolupracuje s dentálními hygienistkami, ke kterým vás v případě zájmu osobně objedná. Čekání je maximálně v řádu minut. Jsem velmi ráda, že jsem tohoto stomatologa našla. V současné době působí v Průhonicích.


Došlo k chybě, zkuste to znovu