Samostatná ordinace PL - gynekologa
č.d. 16, Netvořice

Samostatná ordinace PL - gynekologa
Malé náměstí 1700, Benešov

S panem doktorem jsem velice spokojená. Vyslechne, poradí a díky jeho téměř stále dobré náladě se k němu i těším :) mám jen dobré zkušenosti, nemůžu si na nic stěžovat :)

Na pana doktora nemám žádnou výtku,vždy když jsem k němu přišla s nějakým problémem dokázal mi skvěle poradit.Jediné co mi vadí je nepříjemná sestra,četla jsem to tu mnohokrát,ale i to že se zlepšila,no tak u mě asi měla špatný den,protože to vypadalo jak kdybych přišla a zeptala se jestli tu prodávají vajíčka,že si vezmu deset plat...nepříjemná,což se dá sice deset minut před obědem pochopit,ale já jsem se nevnucovala s tim že prostě NEPOČKÁM.

To jak je neschopný zastírá svým šarmem a vtipností. Jsem prvorodička a nic od něj nevím...pošle mě na vyšetření a ani se neobtěžuje říct něco bližšího....jestli se něco děje, či je to běžné vyšetření...prostě nic. A tak je to vším, kdybych si to nenastudovala sama tak jsem jak Alenka v říši divů :-) A to jsou to i podstatné informace...např. je důležité vědět kdy začnou pohyby u mrňouse kvůli výpočtu druhého termínu porodu....myslíte, že mě upozornil abych si zapamatovala datum? NE! Jsem už v 27tt a stále se nezeptal? Co si jako myslí? Poučujeme mě o tom, že neschopenku mít nemůžu přestože už nejsem ve stavu kdy bych mohla vykonávat svou dost náročnou práci protože nejsem nemocná a pak mi řekne bolí vás břicho tak vám to napíšeme, pamatujte si bolí vás břicho, jasný? Co je to za přístup? Fakt jsem teď v těhotenství pěkně zklamaná. Ze začátku se zdálo, že je starostlivý, ale bohužel to byl asi nějaký klam nebo dočasný jev :-( Člověk mu volá, že se dostal v práci do styku s nebezpečnou nemocí pro těhotné a on na to jen řekne...to bude dobrý pokud můžete tak tam nebuďte... Fakt zklamal :-( Ani vám neukáže mimčo na ultrazvuku ... jinde běžné....Po tomto zklamání chci pryč....Navíc mě moje maminka (též byla u něj) potvrdila mé špatné mínění o něm...víte proč už neoperuje? Nerodí? Problémy s alkoholem :-( Je mi fakt špatně.... Moc se vám omlouvám, ale musela jsem tyto informace napsat, jsem moc rozhořčená. Jinak máte pravdu, že sestřička se moc zlepšuje :-) Alespoň nějaké plus :-) Mějte se a doufám, že nebudete mít žádné problémy

Dnes jsem byla u pana doktora na sv první prohlídce. Doporučila mi ho má mamka a sestra, které se na toto místo již několik let vrací. Paní sestřička byla velice milá, dokonce jsme se i přes moji velkou nervozitu zasmály a popovídaly si. S panem doktorem bylo vše absolutně super. Byl velice milý, hodný, všechno mi pečlivě a v klidu vysvětlil. Pořád na mě mluvil a uklidňoval mě. Opravdu se žádná náctiletá dívka, která jde poprvé k doktorovi a třeba právě sem, nemusí bát :) Jen tak dál!

Takže. K tomuto doktorovi jsem chodila asi 6 let. Všechno bylo fajn a v pořádku, dokud nepřišel nějaký problém. Asi rok mě pořád hrozně bolelo v podbřišku na pravý straně. U doktora jsem byla každý měsíc. Vždycky mě prohlédl, udělal ultrazvuk a nakonec mi vždy řekl, že to mám od zad. Že se mám víc hýbat. No. Asi rok na to, jsem se už naštvala, a vyrazila hned po práci na pohotovost. Tam mi vzali krev a hned jsem ještě ten den šla na sál kvůli slepáku. Ten mi vyndali. Nebyli si v tu chvíli moc jistí, že je to slepákem, ale když mě to prý bolí už tak dlouho, tak se to vyndá. Druhý den ráno mi doktor, který mě operoval, řekl, že mi tam našli cystu na vaječníku velkou asi jak citron. Že volali mému gynekologovi a ten jim řekl, že to mají nechat, že to samo splaskne. Takže mě přes rok bolí břicho kvůli tomu, a pan doktor mi řekl, že to mám od zad, zatímco mi na vaječníku rostla obrovská "boule". Takže jsem si hned došla k jinému doktorovi a musí se to vyndat co nejdříve. Jestli nebudu moct mít děti nebo budu mít i jiné následky, můžu poděkovat panu doktorovi.

jsou nejlepší a milý vládne u nich klid a pohoda a není u nich žádný stres a zasměje se člověk s doktůrkem a sestrou.

S panem doktorem i sestřičkou jsem také velice spokojená, byli oba moc milý, žádný stres, byla jsem naprosto v klidu. Jsou to opravdu profesionálové!!!! A ty hvězdičky jsou opravdu dobrý :-)

Je to nejlepší lékař co znám! Nemám strach k němu chodit a mám k němu naprostou důvěru! To samé je i sestřička! Nechápu jak ji tady může nikdo kritizovat!Je vidět,že jsou to profesionálové!!! Nedám na pana doktora ani na sestřičku dopustit!

Já jsem s panem doktorem spokojená, ty hvězdičky jsou fakt dobrý na tom stropě... mohl by vyměnit sestru, nové křeslo a ultrazvuk udělat tak, aby maminy viděly obrázek taky... jinak jsem čerstvě po potratu, pořád si mně hlídal, chodila jsem k němu 2x do týdne, nepozdávalo se mu to no a nakonec jsme o mimi přišli... ale poslal mě na krevní testy, aby se přišlo na důvod proč se tak stalo a z různých diskusí vím, že první potrat se bere jako normální a řešit příčiny se začínají až po opakovaném potratu... takže u mne opět stoupl v ceně...

Už je to teda dlouho, co jsem k němu chodila, ale pořád nemůžu zapomenout na ty svítící hvězdičky na stropě nad křeslem. Vždycky mě rozesmály, představovala jsem si, jak tam šplhá na štaflích a lepí je tam, aby se pacientky při vyšetření nenudily a měly na co koukat. To mě rozesmává dodnes. Byl super. I když jsem ho, pravda, nikdy nenavštívila s nějakým vážným problémem. A sestra byla čarodějnice i tenkrát, ale ani v těch šestnácti jsem jí nebrala vážně.