ALFA dermatologie
ul. Lumírova 2, Ostrava

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Dobrý den,také bych chtěla přidat hodnocení na Mudr.Hatoně....udělal na mě velmi dobrý dojem svým přístupem k pacientovi. Jsem opravdu ráda ,že chodím k tak výbornému lékaři . Mám zdravotní problémy které vyžadují dlouhodobou léčbu....I sestra je hodná a příjemná. Mohu doporučit !!!!!!

100 lidí se rovná 100 názorů, osobně docházím k panu doktorovi s vnučkou a po předchozích zkušenostech že všichni lékaři uměli jen předepisovat kortikoidy, jsem s p. Hatoněm velmi spokojeny.

Byla jsem u MuDr.Hatone nekolikrat - odstranit znamenka a poradit se s problemem oteklych kloubu na prstech rukou, ktere velice bolely, byly cervene a svedily neskutecne. Po shlednuti stavu prstu mi bylo receno, ze si mam ruce mazat indulonou(!), ze to nic neni.Pripadala jsem si jako hypochondr. Presto jsem s tim stejnym problemem byla nekolikrat, protoze jsem byla zoufala, ale pokazde jsem odesla bez jakekoli rady ci pomoci. Kdyz bolest postupovala hloubeji do kloubu, ktere byly opravdu hrozne moc otekle, MuDr. Haton mi rekl, ze je jasne, ze me boli kouby, protoze kuze je tenka a hned pod ni je kost, tak se ta bolest odrazi takto. Ted mam podezreni na revma ci jinou autoimunni chorobu. Promrhala jsem nekolik let naivne veric tomu, ze mi nic neni. Kdyby mi doktor alespon naznacil, ze se muze jednat o revma, vyhledala bych odbornika. Podchyceni nemoci v co nejrannejsim stadiu samozrejme vice pomuze. Misto toho se ted desim, co bude. Bohuzel musim rici, ze ac je MuDr. Haton na pohled sympaticky clovek, vesely a vtipkujici, jako profesional v mem pripade naprosto selhal. Nejsem ten typ cloveka, co chce sirit negativni emoce, naopak, ale myslim, ze by lide nemeli uplne slepe verit vsem lekarum, aby nedopadli jako ja a podchytili nemoc vcas. .

S přístupem a léčbou pana doktora jsem nadmíru spokojená. Zatím vyřešil každý můj problém. Doporučila jsem ho dále a zatím nemám žádné negativní názory. U mě má tedy Dr.Hatoň palec nahoru. Neměnila bych!

Pan doktor je sice velmi příjemný člověk, ale chtělo by to trochu více sebereflexe a když mu člověk řekne, že se s lupama trápí už skoro dva roky a že se mu dělají v hlavě strupy měl by pan doktor safra zbystřit a z důrazem odkázat na pečlivost při léčbě, poněvač lupy přerůstají časem v lupenku a nepřeju to nikomu. Přístup sestry katastrofa - asi ještě žije v době totality a tváří se jako "co jako po mě chcete?" potrpím si na férový přístup ke klientům a otevřenou vstřícnou komunikaci. Tady jsem byl rozhodně zklamán. Ale je to jen můj subjektivní názor. resumé : Doktor příjemný sympaťák. Řemeslo docela flank.

Byla jsem u pana doktora jen jednou i s půl ročním synem. Když ho preventivně prohlidl sdělil mi, že mám doma atopika, to usoudil podle oka a bez testů z pár flíčků na bříšku. Já se automaticky zalekla a hned koupila nehorázně prodražený krém jim předepsaný. Vtip byl v tom, že cca o 5dni dříve jsme byli u dětské lékařky, která mne ujistila, že je to pouze suchá kůže kterou trpí spousta dětiček a doporučila pouze vice olejovat. Naštěstí intuitivní jednání mám a rozhodla jsem se pro verzi pá . lékařky a mazala ho co nejčastěji obyčejným dětským olejem. Vše zmizlo a už se mu nic neobjevilo. Takže jsem opravdu ráda, že jsem ho ZBYTEČNĚ nevystavila dosti silné chemií! Tohoto doktora vyměním co nejdříve to půjde. A opravdu pokud máte rádi své děti zvolte si jiného doktora!

Hatoň v Terapeutu ve Výškovicích vystřídal doktorku Burdovou. Zatímco ona tvrdila o všem, že je lupénka, Hatoň zastává názor, že vše je ekzém. Poté, co mi vypaloval bradavice, které později prohlásil za alergické puchýřky, bych již k němu nešla. Léčba se míjí účinkem, možná i tím, že většinu kontrol zastala sestra. V nejbližší možné době změním lékaře.

Byla jsem pacientka pana doktora Hatoně a musím říct, že je to výborný doktor. Už když člověk přijde k němu do ordinace a prohodí s ním pár slov ví, že je v dobrý rukou :-)..pohodový příjemný a lidský. Byla jsem pohodlná dojíždět za ním do ordinace kterou má už nějakou dobu v Ostravě a rozhodla se pro doktora, který ho nahradil. Byl to můj životní omyl!

U pana doktora jsem byla pouze 2x, ale byla jsem naprosto spokojená. Hana

Docházela jsem v Havířově k panu doktorovi Hatonovi a měla bych napsat doktor s velkým D.Příjemné vystupování a s výborným léčením si získal hodně pacientů.Dnes jsem ošem měla jít zas na další zákrok na ,který jsem byla pozvaná na místě seděl jiný lékař úplný opak.Syn,kterého jsem přivedla,jelikož má již přes 10 roků lupénku a chtěl pomoc,tak mu bylo zděleno,že se loupe a nic mu není.Já měla mít již po třetí zákrok ,tak mi též bylo zděleno,že to nepotřebuji.Nevím přoč zkončil pan Doktor Haton v Havířově,ale pro nás pacienty je to velká stráta.Určitě objetuji čas a budu k němu dojíždět do Ostravy. Ps: pane Doktore vratte se do Havířova